Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jasně že se nedá všechno předvídat a ovlivnit. Ale v situacích, kdy to za někým drtím a spoléhám že ON nic neudělá, tam si to musím umět přiznat.

 

A přesně na takovémto spoléhání na ostatní funguje naprostá většina provozu. Je velice zvláštní jev, jinde nevídaný, svěřit rozhodování o mém životě neznámému člověku v autě přede mnou.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro upřesnění ohledně té nehody na D11. Jak tady několik lidí píše, že řidička teda udělala chybu, ale ten pán za ní to podělal taky, že to nedobrzdil.. Tak jen aby bylo jasno, tak ten pán co narazil, byla taky paní.

Zároveň bych si dovolil nesouhlasit s tím, že jsou ženy lepší řidičky a jezdí bezpečněji. To je výsledek feministické lobby + opírání se o fakta z dob, kdy žen jezdilo daleko méně. Dnes, kdy jich jezdí o poznání více už ta čísla tak jednoznačná nejsou. Ženský jezdí většinou blbě, to je prostě fakt. Neumí předvídat, neumí vnímat chování vlastního auta, nečumí do zrcátek, zmatkují, vymejšlí kraviny, neumí sledovat provoz v širší perspektivě, špatně reagují v krizových situacích atd. atd.

Samozřejmě jsou výjimky, je jich dost, ale většina žen prostě řídí...jako ženy.

Začínám být tady na tyhle ?korektní? kecy alergickej. Ženy jsou fajn, umí spousty věcí, hodně z nich opravdu lépe než muži, ale řízení to není. Kolik žen řídí F1? Kolik žen jezdí WRC?

Nevím jak to máte vy, ale mě když někdo omezí/ohrozí/nasere za volantem, tak je to tak 80% žena, 10% Vietnamec, 10% bílý heterosexuální muž. Prostě to tak je a že bych zrovna já měl takovou smůlu nám holky..nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To dawe009: Plně s tebou souhlasím, ne tedy s tím rozpoznáním bukvice, protože jsou i takové co dokážou vyhodit piáno s osmého patra panelového domu, ale s těmi ženskými za volantem určitě :-) Ta pipina může děkovat bohu že přežila a příště snad bude na dálnici s tím zastavením v levém pruhu rozvážnější....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro upřesnění ohledně té nehody na D11.....Tak jen aby bylo jasno, tak ten pán co narazil, byla taky paní.

 

Ta informace je ověřená...? Pokud ano, tím by se to, jak říkával poručík Columbo, totiž vysvětlovalo...  :)  Jinak s tvými názory na dámy za volanty naprosto souhlasím. Ženy prostě řídí jinak a v naprosté většině ne zrovna dobře. Ale vlastně za to nemůžou, mají to v hlavách tak nastavené. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...

Zároveň bych si dovolil nesouhlasit s tím, že jsou ženy lepší řidičky a jezdí bezpečněji. To je výsledek feministické lobby + opírání se o fakta z dob, kdy žen jezdilo daleko méně. Dnes, kdy jich jezdí o poznání více už ta čísla tak jednoznačná nejsou. Ženský jezdí většinou blbě, to je prostě fakt. Neumí předvídat, neumí vnímat chování vlastního auta, nečumí do zrcátek, zmatkují, vymejšlí kraviny, neumí sledovat provoz v širší perspektivě, špatně reagují v krizových situacích atd. atd.

Samozřejmě jsou výjimky, je jich dost, ale většina žen prostě řídí...jako ženy.

Začínám být tady na tyhle ?korektní? kecy alergickej. Ženy jsou fajn, umí spousty věcí, hodně z nich opravdu lépe než muži, ale řízení to není. Kolik žen řídí F1? Kolik žen jezdí WRC?

Nevím jak to máte vy, ale mě když někdo omezí/ohrozí/nasere za volantem, tak je to tak 80% žena, 10% Vietnamec, 10% bílý heterosexuální muž. Prostě to tak je a že bych zrovna já měl takovou smůlu nám holky..nevím.

 

Amen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase se tak neplácejte po ramenou. Jen jestli to náhodou neprasíte úplně podobně jako ti, co kritizujete.

+1 (dávám vůbec poprvé)

 

A svojí ženy se tu, pánové, musím zastat. Vozí mě skoro každý den. Já sám řídit nemůžu. Za ty roky bez jediného problému. A když komentuje nějakou vzniklou nepříjemnou dopravní situaci, jsou v tom chlapi i ženský tak nějak napůl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vim cos chtěl říct, nicméně zachraňovat přebíhající kačenky a ježky je i na dálnici zcela ok. :) Nebo alespoň před nimi zabrzdit (i do zastavení).

 

eloga: levej je pro lidi co jezdi 130+? To asi na tý silnici moc času netrávíš. :)

Levej pruch je zadanej vot 130vejš, stále. Co na tom nechápeš? Na Déčkách se prostě jede více jak 130, většina lidí s tím nemá problém, jen nějaké dvě baby na D11, jak se nakonec ukázalo.

A mimochodem třeba v Německu na A7 pokud jsou 4 pruhy tak platí 90 kamion/120kamion/160opl s dědkem,/200 BMW a Porsche atd. Jo, já na tý silnici, moc času netrávím, už mě to spíše sejří, potkávat tam samý korektní trubky, ale možná jsem toho více odcouval, než bys myslel. V každém případě to, co tam provedla ta baba, je na přestlamu. Ale jinak dobrý, :photo:  :cheers:

Upraveno uživatelem eloga
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom pro upřesnění ohledně té nehody na D11. Jak tady několik lidí píše, že řidička teda udělala chybu, ale ten pán za ní to podělal taky, že to nedobrzdil.. Tak jen aby bylo jasno, tak ten pán co narazil, byla taky paní.

Zároveň bych si dovolil nesouhlasit s tím, že jsou ženy lepší řidičky a jezdí bezpečněji. To je výsledek feministické lobby + opírání se o fakta z dob, kdy žen jezdilo daleko méně. Dnes, kdy jich jezdí o poznání více už ta čísla tak jednoznačná nejsou. Ženský jezdí většinou blbě, to je prostě fakt. Neumí předvídat, neumí vnímat chování vlastního auta, nečumí do zrcátek, zmatkují, vymejšlí kraviny, neumí sledovat provoz v širší perspektivě, špatně reagují v krizových situacích atd. atd.

Samozřejmě jsou výjimky, je jich dost, ale většina žen prostě řídí...jako ženy.

Začínám být tady na tyhle ?korektní? kecy alergickej. Ženy jsou fajn, umí spousty věcí, hodně z nich opravdu lépe než muži, ale řízení to není. Kolik žen řídí F1? Kolik žen jezdí WRC?

Nevím jak to máte vy, ale mě když někdo omezí/ohrozí/nasere za volantem, tak je to tak 80% žena, 10% Vietnamec, 10% bílý heterosexuální muž. Prostě to tak je a že bych zrovna já měl takovou smůlu nám holky..nevím.

to se dalo čekat  :photo:  :photo: dvě baby, ještě že to nebylo u Kolína ale skoro až u Hradce, vše ostatní souhlas.

:cheers:  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co se ženských za volantem týče, mám jich kolem sebe pár, co řídí skvěle. Včetně té mojí. Problém vidím v tom, že se holky učí řídit pozdě a protože je my chlapi za volant málo pouštíme, tak netrénují a pak zákonitě řídí hůř. Když budou jezdit, budou jezdit dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...