Jump to content
safi

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

Možná, že řidič tý bílý pětikoule v křižovatce trpí stejným kategorickým imperativem jako já - teď nebo nikdy a už prostě musel... Hned, jak si to na hajzlu vyřídí seběhne dolů a přeparkuje.

Já vím, je to asi blbost, ale taky se mi to občas stane a to jsem pak ochotný to nechat stát na blikačky v ulici a s oroseným čelem a vytřeštěnýma očima letět nahoru...

Jsem od přírody optimista a snažím se nabídnout alternativu=)

Jsem přesvědčen, že nijak zásadně, pane domácí.

Ten Tranďák blokuje výhled mnohem výrazněji. Já považuju za ignoranta každého člověka, co by rád to báwo perzekuoval, aniž by byl schopen nabídnout jinou, schůdnější variantu k zastavení. Mrtě zákazů a nikde řešení, nasrat.

Tak me hlavne serou Soudci z lidu. Z toho nevzeslo nikdy nic tak nejak dobryho.

Mě to ale vůbec neva pánové. Jen jsem tam byl vyslán ať něco udělám. Je to kousek od mého bydliště a stojí tam neustále (takže zastavení nee). Vadí to lidem co tam přecházejí, proto mi volaj.

Byl to příklad ignoranta (Z11h, stín, chodník). A neboj, nejebe mi.

Jsem přesvědčen, že nijak zásadně, pane domácí.

Řešení je, najít si místo k parkování o kousek dál. Když budeš vyjíždět z tyhle ulice, tak se sakra orosis aby tě někdo nenakouril, pak budeš hlasitě křičet, udělejte s tím něco (nemyslím přímo tebe, ale všeobecně). A taky se "řešení" dočkáme, zóny brzo budou.

Ten Tranďák blokuje výhled mnohem výrazněji. Já považuju za ignoranta každého člověka, co by rád to báwo perzekuoval, aniž by byl schopen nabídnout jinou, schůdnější variantu k zastavení. Mrtě zákazů a nikde řešení, nasrat.

Mě to ale vůbec neva pánové. Jen jsem tam byl vyslán ať něco udělám. Je to kousek od mého bydliště a stojí tam neustále (takže zastavení nee). Vadí to lidem co tam přecházejí, proto mi volaj.

Byl to příklad ignoranta (Z11h, stín, chodník). A neboj, nejebe mi.

Volaj protoze to jsou kikoti ;)

Volaj protoze to jsou kikoti ;)

To já vím :-).

Já to sem dal proto, protože se rozcilujete nad zipovanim a špatně uděláno zachranarskou uličkou (tam je to daný nejasnostma stara/nová), dle myho. Tohle je jasný ignorantsvi ale taky chápu, že se ho tu budou zastávat, ať z přesvědčení nebo že sportu. Proto se to snažím nepitvat, neřešit. Práce mi stačí.

Venku je krásně, holky jsou venku. Je dobre :-).

A taky se "řešení" dočkáme, zóny brzo budou.

Jsem spíš myslel na nadzemní parkovací domy, asi nejsme na stejný vlně. Zkrátka parkovací místa vytvářet, ne jen zpoplatňovat. Jestli tohle konkrétně vadí lidem jdoucím po přechodu, tak jsou to megasráči, s těma se nebav.

To je v Rusku ne nebo u nás? Ale vždyť je to vlastně jedno :-) :-) :-)

Jsem spíš myslel na nadzemní parkovací domy, asi nejsme na stejný vlně. Zkrátka parkovací místa vytvářet, ne jen zpoplatňovat. Jestli tohle konkrétně vadí lidem jdoucím po přechodu, tak jsou to megasráči, s těma se nebav.

Chybí tam bijící smajlík.

Woe :-) , ale jsme, neboj. Dyt tam bydlím. Myslíš, že jsem opravdu tak blbej či postiženej, že budu tleskat, když mi zpoplatněj parkování u chodniku, kde to doteď bylo zdarma a stejně nenajdu místo? Fakt tu máte o mě "vysoké" mínění, díky :-). Plany na parkovací domy jsou, ale kdybys viděl, jaká se proti nim zvedla vlna nevole-parkovací dům ano, ale proč tady, dejte ho k sousedům..... A když je parkování zadarmo, proč já mám platit?

A bavit se musím s každým, tak to je-s tebou, zmizikem, Vojtou,.... :-).

Jak bys řekl, platím si tě z daní, tak poslouchej jak na tebe rvu.

Edited by kuncák7

Woe :-) , ale jsme, neboj. Dyt tam bydlím. Myslíš, že jsem opravdu tak blbej či postiženej, že budu tleskat, když mi zpoplatněj parkování u chodniku, kde to doteď bylo zdarma a stejně nenajdu místo? Fakt tu máte o mě "vysoké" mínění, díky :-). Plany na parkovací domy jsou, ale kdybys viděl, jaká se proti nim zvedla vlna nevole-parkovací dům ano, ale proč tady, dejte ho k sousedům..... A když je parkování zadarmo, proč já mám platit?

No je velký rozdíl, jestli to porušení předpisu někoho omezuje/ohrožuje. V tom je rozdíl tom parkování co jsi dával a neuhnout sanitce etc.... Jo a prášit na někoho, že špatně stojí, to je udavačství. Podobně jako za minulého režimu hlásit, že někdo nemyslí politicky. To je prostě jenom zášť a ubohost ;)

Jinak se mi líbí, jak jsi mě jediného napsal s velkým písmenem. Správně ! :D 

Ja mam o tobe, Kuncaku, sakra vysoky mineni, bez ironie. Ale nechat se 'vysilat' nekam nejakejma udavacskejma ubozakama - to snad nemas zapotrebi ani to snad neni tvoje prace... Ale tak zas netreba se v tom pitvat, jako bych nic nerek. :)

Vojto, ono ohrožuje obojí.

A fakt si myslím, že ta ulička časem přijde do krve a bude to ok. Hodně lidí v tom má zmatek, nezapomeň, že se nekoná žádné dovzdelavani a podobně. Má mamka koukala na kruhace, na vyhrazenky pro kola v křižovatkách,.... Má 50 let řidičák a tohle na začátku nikdy neviděla.

A ten rozhled v křižovatce ohrožuje řidiče i chodce, ale z mé strany do té křižovatky už žádnou saskarnu dávat nebudu, na přechody pro chodce tam chodí málo lidí, prasit mestakum též nic nehodlám (s těma sám bojuju). Jen to budu muset dát do diplomatické mluvy :-)

No, mý morální kvality jsou občas diskutabilní, s takovým (jako já) bych se pokaždý taky nebavil. Jo a vy, kdož si volíte Nick počínající malým písmenem, to vypovídá jen o vás :-)

Ja mam o tobe, Kuncaku, sakra vysoky mineni, bez ironie. Ale nechat se 'vysilat' nekam nejakejma udavacskejma ubozakama - to snad nemas zapotrebi ani to snad neni tvoje prace... Ale tak zas netreba se v tom pitvat, jako bych nic nerek. :)

V klidu :-) , ale bohužel se pleteš. I kdyby sis vymyslel, že ti chybí sluníčko na značce, tak musím reagovat.

Jen tě chci upozornit (tebe a Vojtu zvlášť) není to pro vás návod někoho točit :-).

Mi obcas prijde, ze to musi byt strasne zajimava prace vyvijet parkovaci asistenty pro BMW. Ted nemyslim tu bilou petku s citem zarovnanou za zelenobily trubicky. Ale prijde mi casto treba u obchodaku - mezera na 3 auta a v nich pichlej 1 baf na storc tak, ze se vedle nej uz nikdo nevejde - proste maximalni mozna plocha zabrana bavorakem, to musej bejt algoritmy :lol2: .

Skalis-diky :-). Zelenobila trubicka, teď jsi mě dostal, skvělé pojmenování. Vážně jsem se zasmál, díky.

Ono to nebude jen BMW. Pokud teda BMW předtím nestálo vpravo a on si jen nestoupl vedle!

2e5e77766974402212009de1980f20c3.jpg

No je to algoritmus: ja si teraz sam zaberem tri miesta a sice budem za curaka, ale budem mat istotu ze to do mna nikto nenapere pri pokuse napasovat svoje masivne SUV, dodavku, ci cokolvek ineho vacsieho nez Clio do optimalizovaneho parkovacieho miesta u obchodakov..... musis uznat ze ista logika v tom je.... a pokial ti na Tvojom aute zalezi tak je to prakticky nutnost  PS: mne na mojich autach napriklad nezalezi ale respektujem ludi, ktorym ano

Ľudia sú rôzni. Včera pred panelák prišla s tým fialovým. Ledva sa z toho vyškriabala, zamkla a odišla.. To je rozum...

post-18856-0-08055800-1560871010_thumb.jpg

No je to algoritmus: ja si teraz sam zaberem tri miesta a sice budem za curaka, ale budem mat istotu ze to do mna nikto nenapere pri pokuse napasovat svoje masivne SUV, dodavku, ci cokolvek ineho vacsieho nez Clio do optimalizovaneho parkovacieho miesta u obchodakov..... musis uznat ze ista logika v tom je.... a pokial ti na Tvojom aute zalezi tak je to prakticky nutnost  PS: mne na mojich autach napriklad nezalezi ale respektujem ludi, ktorym ano

Tak jestli je ta fotka z nějaké garáže bytového domu, tak mu třeba patří obě. Já mám taky před naší bytovkou dvě vlastní parkovací místa a auto jen jedno, takže si z parkování moc hlavu nedělám a občas se roztahuju přes obě :)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...