Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dnes k ránu se mi zdálo, jak jsem byl venku na zahradě a do baráku mi zatím vlezli z ulice nějací šmejdi a vzali z police nový suby a místo nich mi dali nějaký šmejdský repliky, takže jsem si toho na první pohled vůbec nevšiml. Teprve když jsem si je šel dát na ruku, koukám co to v tom pouzdru sakra leží. Chytil jsem hysterák a prolezl celej barák, manželka i dcera hledali taky. Suby nikde. Vyběhl jsem ven a cvaklo mi, že ve výkopu asi 150m od baráku dělali nějaký lopaty přes den kanál, tak tam letim a tam se válel obal od těch šmejdskejch replik a ještě nějaký nepodstatný blbosti z mýho baráku. Co teď sakra? Nejdřív zavolat do AD a nahlásit výrobní číslo, že mi je ukradli, přes dvěstě litrů v hajzlu, to vlastně budu volat asi i policajty, i když nic neudělaj... ale zase mám jasný podezření na ty lopaty    .....no a pak jsem se vzbudil. Koukám na budík, něco po šestý, koukám na spící manželku.. takže jen blbej sen? No nejsem si jistej... tak potichu vylejzám z postele a jdu se dolu po schodech podívat. Suby ležej normálně v pouzdru a já cítím obrovskou úlevu. Tvl tohle už je vážně trochu úchylný. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znate ten pocit, kdyz je vam samotnym trapne za chovani nekoho druheho..? :eek: Moc bych si pral, aby konecne prisla doba, kdy Cesi a Slovaci si nebudou v ramci hotelove snidane pripravovat dopoledni svacinu/obed. Opravdu to vypada trapne a nedustojne, kdyz si tri lide nanosi na stul tolik peciva a kolacu, jako by zrovna vyloupili pekarnu. Matka vrhu nenapadne zacne porcovat housky a ladovat je salamem, rajcetem, pomazankou. Dokonce uz to maji tak dotazeny, ze vse preskladali do dvou plastovych boxu..  A to prosim se bavime o Madarsku, kde je cenova uroven nizsi nez v CR. Pozitivni ale je, ze takto to dnes okate delala jen jedna rodinka.. Situace se asi zlepsuje  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Axel: uplne ti rozumiem. A asi je to vacsi nesvar Cz/Sk ako zvysku sveta, ale jednoznacne by som to neskatulkoval. Zazil som dovolenku kde si takto 12kg potravy natlacili do tasiek nasi nemecki bratia (5clenna rodina)... A presne ako pises, hanbil som sa aj za nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, co se ženských za volantem týče, mám jich kolem sebe pár, co řídí skvěle. Včetně té mojí. Problém vidím v tom, že se holky učí řídit pozdě a protože je my chlapi za volant málo pouštíme, tak netrénují a pak zákonitě řídí hůř. Když budou jezdit, budou jezdit dobře.

 

ja svoju normalne pustam navolno, aj do zahrady, aj po ulici.. tak bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes k ránu se mi zdálo... Suby nikde... jdu se dolu po schodech podívat. Suby ležej normálně v pouzdru a já cítím obrovskou úlevu. Tvl tohle už je vážně trochu úchylný. 

Asi jsem ještě úchylnější. Doma mám vždycky jen jedny hodinky a ty leží v noci vedle mě na nočním stolku. Že bych je na noc nechal v jiný místnosti nebo nedejbože patře, to si vůbec neumím představit, asi bych ani neusnul :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Axel: uplne ti rozumiem. A asi je to vacsi nesvar Cz/Sk ako zvysku sveta, ale jednoznacne by som to neskatulkoval. Zazil som dovolenku kde si takto 12kg potravy natlacili do tasiek nasi nemecki bratia (5clenna rodina)... A presne ako pises, hanbil som sa aj za nich.

Ja ty snidane uplne nemusim, s cizima lidma, clovek hleda svoji jmenovku na stole zatim co na nej vsichni cumi jak na debila. Si dam dve kafe, suchou housku a du se dosnidat nekam ven. Ale ze by ty hotely/penziony ve vylozene vyletnich oblastech jako jsou alpy nabidli sacek "svacina to go" za priplatek, to je jeste nenapadlo, v nemecku je to vzdycky aspon u me snidane -> edeka -> druha snidane v aute .........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Obory prospěšné:

lékařské fakulty - 71% žen (z nich 27% v bakalářském studiu)

veterina+farmacie - 85% žen (z nich 18% v bakalářském studiu)

fakulty zdravotnických věd - 86% žen (z nich 84% v bakalářském studiu)

Tady malinko zareju do těch bakalářskejch oborů ve zdravotnictví, zvlášť do těch zdravotnickejch věd. V rámci celoevropskýho nešvaru považovat kohokoli bez VŠ diplomu za nekvalifikovanýho vola k tomu byly víceméně donucený hlavně zdravotní sestry, jejichž katastrofální nedostatek si teď nikdo nedokáže vysvětlit. Všude se žehrá na nedostatek středního zdravotnickýho personálu, ale z radiologickýho asistenta, zdravotního laboranta, zdravotních sester a záchranářů z nějakýho důvodu má někdo potřebu dělat mermomocí akademiky s minimem Bc. Užitečný? Možná. Praktický? Ani nápad.

Dál z toho pak vylezou například zdravotní sestry s titulem Mgr. v oboru Kvalita a všeobecná péče ve zdravotnictví, který skvěle zvládne administrativu, nicméně pacienta neviděly jak je rok dlouhej a odběr krve bys jim s čistým svědomím nesvěřil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... V rámci celoevropskýho nešvaru považovat kohokoli bez VŠ diplomu za nekvalifikovanýho vola k tomu byly víceméně donucený hlavně zdravotní sestry, jejichž katastrofální nedostatek si teď nikdo nedokáže vysvětlit. Všude se žehrá na nedostatek středního zdravotnickýho personálu, ale z radiologickýho asistenta, zdravotního laboranta, zdravotních sester a záchranářů z nějakýho důvodu má někdo potřebu dělat mermomocí akademiky s minimem Bc. ,,,

 

Jsem rád, že nejsem jediný, kdo to ráčil zaregistrovat.

Možná je to ovlivněné mým despektem vůči socanům a jiné levicové pakáži, ale můj mozek si zafixoval obrazy, jak před 15 lety Špidla a jeho melody boys v parlamentu u kecpultu obhajovali jimi protlačovaný návrh na zavedení VŠ vzdělání jako kvalifikace pro sestry. Jak se tím prý zlepší kvalita zdravotní péče pro naše občany,,, bla bla... media přizvukovala a málem oslavovala protlačení této novely. S kolegy jsme se shodli na tom, že sociální inženýři svým utahováním šroubů způsobí pouze jediný nevyhnutelný výsledek, a to brzký nedostatek sester. Za 12 let ti samí socani, v té době tedy Sobotka a Němeček, zase stejně protlačovali zrušení svého vlastního receptu na univerzální dobro jako "další důležitý krok ke stabilizaci zdravotnictví"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veterina, medicína a farmačka mají i bakalářské obory? To jsem ani nevěděl.

 

Jo pod LF jsou třeba i nutriční terapeuti, jen to v našem oboru zatím naštěstí nezašlo tak daleko, že to Bc. mít musím abych mohl plnohodnotně vykonávat svůj obor, stačí mi VOŠ. Na veterině je Bc. třeba obor bezpečnost a kvalita potravin. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastvalo/pobavilo, tezko rict. Kazdopadne nekomu v LIDLu radne j.be :(

attachicon.gifIMG_20190714_102600.jpg

 

su ekologicki a recykluju krabice.. rozkaz znel jasne. nebol cas riesit co je co..

 

edit> recykluju myslim "americku" recyklaciu tj ze ich znova pouziju

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu Lidlu - umím si představit, že kvůli jednoduchosti a rychlosti mají standardizované velikosti krabic.

Nebo se to dá vidět i obráceně - nechávat si poštou po silnici přes půl republiky dovézt domů jednu drobnost není o moc lepší.

Upraveno uživatelem Karlos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nastvalo/pobavilo, tezko rict. Kazdopadne nekomu v LIDLu radne j.be :(

Sikovky? Oni maj takovou blbou vlastnost, vsechny maly krabice znicej (aspon pokud pak jedou po pase v ty krabici, coz byva u prepravce), proste si udelaj vlastni diru v ty krabici, takze se davaj do silnejsich krabic (vetsinou sou silnejsi ty co sou vetsi no. Nebo se obali kilem papiru. Kdyz jsem objednaval vic klesti pres bazos, tak i presto ze jsem zadal pevne zabaleni, 70% prislo se znicenou krabici. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...