Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Už Craig byl slizák co měl hrát spíš zlouna, ale to neznamená že příště nemůže být hůř - nicméně obsazení nevzhledné černošky by byl opravdu poslední hřebíček do rakvičky Flemmingova neohroženého playboye a sukničkáře, inspirovaného skutečným agentem Duško Popovem. SJW klika (v tuzemsku "čtvrtmilión smažáků proti Bábovi") by stejně nedala pokoj a protestovalo by se aspoň proti prázdným kinům, dokud by MŠMT a Norské fondy nepustily chlup a nezadotovaly aspoň školní představení, v rámci budování gender-rasově pozitivní společnosti...  :yucky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barbara loni sama říkala, že female Bond ani omylem.

However, traditionalists can relax: she's not the new Bond, but a new character who takes over his secret agent number after he leaves MI6.

 

The story begins with Bond retired in Jamaica. But spymaster M ? played by Ralph Fiennes ? calls him back in desperation to tackle a new global crisis.

 

A movie insider said: 'There is a pivotal scene at the start of the film where M says 'Come in 007', and in walks Lashana who is black, beautiful and a woman.

 

'It's a popcorn-dropping moment. Bond is still Bond but he's been replaced as 007 by this stunning woman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšou krásná černá žena... a že to na ni bude Bond marně zkoušet. Z obojiho jsem zmaten. Prosímvás líbí se tady někomu? A nehledejte za tím rasismus, já hezkou ženu s africkými kořeny umím ocenit. Třeba s takou mladou Hale Berry v roli agentky MI6 bych neměl problém. Úmyslně nepíšu v roli agentky 007, protože to je fakt moc - to už je na úrovni malého mořského víla nebo indiánského prince Pocahontase.

 

Každopádně jestli bude tahle paní nosit Omegy, tak to pro mne bude docela rána, tu značku mám hrozně rád. Bože chraň, aby nosila nějakej model, kterej mám nebo kterej jsem v budoucnu chtěl prubnout.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na idnesu by si meli hlavne udelat jasno, co odkud opisuji. Z MI6 udelat M16 je taky vykon :) Preklep by to mohl byt, kdyby "1" a "I" byly vedle sebe...

 

Jinak furt verim, ze to bude joke ve smyslu, ze na konci se ukaze, ze 007 muze byt jen "sexist misogynist dinosaur"...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...