Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Já, naivní vůl jsem měl dát hned ruce pryč od koupě pozemku, když se majitel nedostavil na první schůzku. Nakonec jsme se sešli, plácli si, já kolem toho běhal, prachy sehnal protože to bylo mimo můj rozpočet, zadal vše k právníkovy aby napsal smlouvu, já vůl. No a před hodinou telefonát že neprodá, ani neví proč, prý až ceny povyrostou nebo co, za rok, za dva mám zavolat, hovado :-( Ty jo, to zase byla facka za uši po letech... Naštěstí právník, kamarád mě uklidnil, že takových prý po světě běhá až dost a vše spravý flaška dobré whisky....jaj, tohle budu dlouho rozdejchávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuncáku, díky, ale k bílé mafiji s takovou prkotinou nepůjdu. Navíc sem zašil podobných ran už hodně, abych věděl, že tohle se sešít nedá (je to potrhané řetězem). Respektive dá, ale výsledek by asi nebyl dobrý. Navíc bude možná potřeba ještě odstranit nějakou část tkáně, která začne odumírat, což by stehy komplikovaly. Mohl bych si to sesponkovat, ale zatím to vypadá, že kromě další ošklivé jizvy to bude OK.

Kamarád podobné nátury s podobným zraněním to podcenil a dala se mu do toho růže a následná hospitalizace. Nestraším, jen hlásím. Údajně to chce antibiotika a jakousi léčbu. Každopádně ať se dobře daří ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked som si na hoblovacke odhobloval posledny clanok prsta, tiez som nechcel ist k doktorovi - vravel som si ze aj tak to moc nemaju ako zasit. Chcel som to len stiahnut paskami. Rodina ma prinutila, nakoniec na moje prekvapenie tam chirurg dokazal 7 stehov a dopadlo to o dost lepsie ako to vyzeralo. Atb som ziadne nebral. Tazke z tej foto sudit - ak ti len (roz)strhalo kozu, tiez by som s tym nesiel. Ak si videl viac kosti, asi by som siel :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mě točí tohle: https://tn.nova.cz/clanek/u-spindlerova-mlyna-se-celne-srazila-auta-svedkyne-popsala-detaily.html

 

V Mustangu lehké zranění, v Rapidu borec mrtvý, spolujedzec skoromrtvý. Představa, že se s rodinou vracím v klidu po cestě a vletí do mě někdo podobný mě budí ze sna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mě točí tohle: https://tn.nova.cz/clanek/u-spindlerova-mlyna-se-celne-srazila-auta-svedkyne-popsala-detaily.html

 

V Mustangu lehké zranění, v Rapidu borec mrtvý, spolujedzec skoromrtvý. Představa, že se s rodinou vracím v klidu po cestě a vletí do mě někdo podobný mě budí ze sna...

Souhlas, peklo...

Můj kámoš toho mrtvého znal, prý fajn chlap :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, chybou Vašich představ o pekle za volantem je, že statisticky mnohem větší šanci na "náhlé sestřelení z protisměru" (než od zdaleka viditelné motající se fetky, nebo šuldy s poruchou vyměšování v adrenalinu ve zlém tlustém autě) máte od libovolného náklaďáku/kamionu/dodávky s únavou polomrtvým řidičem (známí v novém autě před prázdninama, naštěstí bez děcek), nebo od slušné starší paní které se z vedra v koloně prostě udělalo zle...

https://www.youtube.com/watch?v=3IkF09uJE48

 

Blbé je že tyhle lapálie si nenaplánujete (jestli je to nehoda a nebo pokus o vraždu/sebevraždu rozhoduje soud), nemluvě o tom že místo spěchajícího/machrujícího pitomce v Mustangovi tam stejně "rychle a nebezpečně" mohla jet (taky s děckem) třeba sanitka. Když už se chcete nad něčím spravedlivě rozhořčovat, tak třeba nad tím že u komunikace se směrově odděleným provozem (která by podobně vytíženým "rekreačním magistrálám" slušela a v rozumném státě by tam už nejspíš dávno stála) k žádné čelní srážce se smrtelnými následky dojít nemuselo...  :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už se chcete nad něčím spravedlivě rozhořčovat, tak třeba nad tím že u komunikace se směrově odděleným provozem (která by podobně vytíženým "rekreačním magistrálám" slušela a v rozumném státě by tam už nejspíš dávno stála) k žádné čelní srážce se smrtelnými následky dojít nemuselo...  :skull:

 

Proboha, jel jsi někdy z Vrchlabí do Špindlu, že bys tam chtěl nacpat směrově rozdělenou komunikaci??? Tyhle horský silnice v údolí vypadají naprosto stejně všude ve světě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mě točí tohle: https://tn.nova.cz/clanek/u-spindlerova-mlyna-se-celne-srazila-auta-svedkyne-popsala-detaily.html

 

V Mustangu lehké zranění, v Rapidu borec mrtvý, spolujedzec skoromrtvý. Představa, že se s rodinou vracím v klidu po cestě a vletí do mě někdo podobný mě budí ze sna...

V Německu se za to dává doživotí, neměl bych nic proti pokud se ukáže, že kluci opravdu závodili....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem tam vcera. Normalni auta byla snad jen asi v tom pavilonu s veteranama a sportakama. Zbytek jak rikas, elektro, hybrid nebo motor ze sekacky.

Nad to lidi jak sracek. Sli jsme schvalne ve vsedni den a az ke konci, myslel jsem ze to pomuze. Ani ne.

A posledni vec, co me zarmoutila, tak o nejakou peknou hostesku nebo modelku tam clovek nezavadi. Ze nebyly v US, to jsem tak nejak pochopil, ale uz ani v Evrope, to uz je fakt bida...

Na autosalonu v NYC jsem byl trikrat a uzil si ho daleko vic, nez ted Frankfurt...

V tomhle se mi libi UFC, jak teď byli v Abu Zhabi, tak vsici v pyzamech. No ale Cage girls klasika jak to ma byt ;) A nemyslim, ze Dana White je clovek co si do tohohle kecat nenecha. Jsem se minule dohadal na FB na nejake strance typu hatefree, protoze tam dali nejakou holku co vazi 96kg (17let) a jak se ji nekdo smal, ale ze ona je ted stastna a spokojena, protize trpela anorexii a to bylo horsi. A lidi tam, ze super, ze to je prece normalni holka, ze neni tlusta.

Tak jsem rikal, ze tohle proste neni normalni. Jsem na tohle alergicky a to mi ted jeste zrusili show Victoria Secret. Peklo a to jsem dlouholety fanousek :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...