Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ypo, životopis raději pošli sem:

 

https://www.theguardian.com/us-news/2019/jan/04/san-francisco-lighthouse-east-brother-light-station-job

 

Dělat hlídače majáku v SF zátoce za 130000 USD ročně je fakt dobrej job. Mám ale malou prosbu. Pokud by Tvé angažmá na nějakém majáku dopadlo, a Ty měl zase jednu ze svých blbých nálad, v důsledku čehož bys maják maskoval jako vjezdovou bóji do přístavu, dej vědět .....

 

P.S. Kdyby náhodou, tak 13.10. - 21.10. - Roma, Stromboli, Messina, Crotone, Bari, Dubrovnik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to pošli CV do Siko koupelny :D

to snad ani nemusím ..... myslím, že v tomhle případě by mi to máma dokázala zařídit páč si s nima dost často telefonuje

 

k těm telefonům ..... vás serou telefony na koncertech nebo veřejných produkcích ...... kolikrát je to za měsíc ? ....... za rok ? ....... já poslouchám hovna skrz telefony půl metru od hlavy každej den ..... už dvakrát jsem to nevydržel a poslal je do hajzlu

 

kultura telefonování a používání tohohle zařízení je v prdeli ....... mě by zajímalo jak by někdo pracoval kdyby mu druhej vyprávěl celej den píčoviny u hlavy

 

Ypo, životopis raději pošli sem:

 

https://www.theguardian.com/us-news/2019/jan/04/san-francisco-lighthouse-east-brother-light-station-job

 

Dělat hlídače majáku v SF zátoce za 130000 USD ročně je fakt dobrej job. Mám ale malou prosbu. Pokud by tvé angažmá na nějakém majáku dopadlo, a Ty měl zase jednu ze svých blbých nálad, v důsledku čehož bys maják maskoval jako vjezdovou bóji do přístavu, dej vědět .....

 

P.S. Kdyby náhodou, tak 13.10. - 21.10. - Roma, Stromboli, Messina, Crotone, Bari, Dubrovnik.

tohle je hovno maják ...ještě tam je skrytý raketový silo... já se bavím o něčem 1000mil od lidí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som kvôli chujom s telefónmi nad hlavou prestal na koncerty chodiť. Fakt ma nebavilo sledovať pódium cez les rúk a svietiace displeje.

Asi máš pravdu, no já byl naposledy na Lucii a fakt je, že před námi byl taky nějaký kameraman a tak jsme šli stranou. Naštěstí tam bylo dost prostoru. Chápu že zapalovače dneska už nefrčí, jako zamlada,  tak se svítí telefonem. Nejlepší byl koncert Baumaxi u nás na vsi, bylo nás tam 20 platících, to bylo dle mého gusta :lol2:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPOusi, můj sen je srub na Aljašce, nejbližší soused aspoň 3 dny na psím zprezeni. Bohužel se mi to nesplní.

Upřímně, kromě sebe sama, brání ti něco to zrealizovat? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPOusi, můj sen je srub na Aljašce, nejbližší soused aspoň 3 dny na psím zprezeni. Bohužel se mi to nesplní.

Dovedeš si představit, to poštovné co by jsi plaťil za každý nový kousek na ruku?

Na to bych se vykašlal.... Praha je Praha. :-)

Najdi si nějaké relexační místo, mě to pomáhá... běhám sem, mám to 50min od domu.

post-33119-0-73570500-1570293967_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

YPOusi, můj sen je srub na Aljašce, nejbližší soused aspoň 3 dny na psím zprezeni. Bohužel se mi to nesplní.

Vítej v klubu... :-)

 

Zatím mi musí stačit aspoň tohle.. https://tsbumbac.rajce.idnes.cz/Brdy_27.-28.12._2017/#IMAG0074.jpg

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám kromě lidí problém i se studeným počasím ve střední Evropě, a k ČR cítím už jenom znechucení a despekt. Plánuju buď jihovýchod Španělska, nebo pokud se kyvadlo nepřeklopí a Evropu budou ovládat stále stejní levičáci jako poslední roky, tak to vidím na Kostariku. Koupit dostatečně velký pozemek a stýkat se jen s těmi, které si vyberu. Kámoš už podniknul první kroky získat Paraguayské občanství a furt mě přesvědčuje, abych Paraguay taky vzal na zřetel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...