Jump to content
safi

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

ja sem jednou tahnul z GC velkej cernej lavovej sutr. prosel bez povsimnuti a dnes si hoví na zahradce.

dnes den jako korálek tyvle...ráno rozbiju keramickej džbán po babičce, co tu má manželka, mobil se mi sere, pak jedu na pozemek, kde developer staví náš domek...přijede nějakej pičus, co se nepředstaví a zjebá mi, co tam dělám, a cestou zpět se mi posere auto....teplota vystoupala na 130st a stop. Bych se posral  :furious:  :furious:  :furious:

jdu si dát panáka

Edited by Gustaf

dnes den jako korálek tyvle...ráno rozbiju keramickej džbán po babičce, co tu má manželka, mobil se mi sere, pak jedu na pozemek, kde developer staví náš domek...přijede nějakej pičus, co se nepředstaví a zjebá mi, co tam dělám, a cestou zpět se mi posere auto....teplota vystoupala na 130st a stop. Bych se posral  :furious:  :furious:  :furious:

jdu si dát panáka

A já jsem se včera díval na Spartu...

A já jsem se včera díval na Spartu...

no to už bych tady, bejt jejich fanda, nebyl  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Karlos, jj, asi chtělo....no ...ale co...bylo to během 5 km, a to jsem se na budík teploty opravdyu nedíval....

Vidíš, jsou i horší věci :) Tohle se zas opraví.

ale jo... Jen mě nasralo jak se to od raná krásně nabalovalo.... Už jsem dal 4 panáky a začíná bejt líp...

Z čísla +420 779 998 427 mi volal nějaký zmrd s podvodným pojištěním, nabízel láhev vína a chtěl zjistit adresu kam má zástupce šmejdů přijít. Představuje se jako

"Klientské centrum"

Tak tyhle jsem dneska taky poslal do zadele.

Nebudete tomu věřit, ale v prodejně hutního materiálu je hrozně moc tvrdýho železa. Maj ho dokonce i na zábradlí, což jsem zjistil podle toho, jak teď vypadá spona a tah.

Blbý železářství, proč to nemaj z plastu?!

Když jdu do prodejny hutního materiálu, vezmu si něco s plastovým nebo gumovým řemenem, ne asi.

Jo, fajnový hodinky jen do prodejny software nebo scanquilt :)

Ale aby to nevyznělo špatně, nesnažím se nijak rýpat, jen mi to přijde jako zajímavá kuriozita - psát na konci e a číst u. Jak se něco takového dokázalo uchytit.

Čet bych to s -e, protože počešťování tadytěch blbin se mi zdá zbytečný. Viz konina BRÍFINK v denním tisku, ze který mi krvácej oči.

Karlosi, software je podle vzoru motýle, takze -e.

Obyčejný člověk teda čte anglický slovo anglicky, tedy ?softvér?..

Edited by Micey

Do prodejny softvére (Jabko) i do prodejny softvér (Micey) zní hrozně.
Cizí slova se normálně skloňují. A ten brífink je opravdu škaredé slovo.

Edited by Karlos

Čověk si tak domluví po dlouhým shánění firmu, že mu něco vyrobí na zakázku. A celé dílo v únoru zaplatí. Mělo by to být hotové do 2 až 3 měsíců.

Objednávku s podrobnou technickou specifikací jsem si teda musel napsat sám...

Pak následuje z firmy ticho, jen emaily a telefonáty z mé strany.

V květnu byl konečně připraven materiál.

Pak zase ticho.

V srpnu píšu trochu nepříjemný email. Následuje odpověď, že na mě nemají kapacitu a posílají peníze zpátky.

Nechápu...

Ježiš já sem blbej, dyť to nakonec všechno dobře dopadlo! Prachy mam zpátky!

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...