Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Přijde ti jako špičkový to, že bez protekce bys byl v prdeli?

Podobně jako když sportovce nakažené boreliózou léčí ATB přímo do žíly a kohokoliv jinýho bez protekce pošle doktor z infekčního do prčic s podměrečnou dávkou Doxybene a nedoléčenýho v chronikcým stadiu pak s kortikoidama a na závěr s Lexaurinem?

Tohle vlákno dnes opět naplnilo svůj účel :grrr:

Ale vůbec. Protekce mi právě nijak nepomohla. Říkám čekal jsem celou dobu a ohledně místa kam jít, to už jsem věděl z googlu.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale vůbec. Protekce mi právě nijak nepomohla. Říkám čekal jsem celou dobu a ohledně místa kam jít, to už jsem věděl z googlu.

OK, OK, seděl jsem si na vedení, promiň. Nicméně ve špičkovém zdravotním systému mi přijde, že se ve tvém příběhu vyskytuje dost lékařů, kteří tam nepatří  ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady čtu možná by nebylo pomalu od věci založit vlákno Co jsem všechno zažil s pacienty

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak to tady čtu možná by nebylo pomalu od věci založit vlákno Co jsem všechno zažil s pacienty

Myslím že zrovna z tvé ordinace Honzo to bude mít popularitu minimálně jako Hopovy drážní historky :D tak směle do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že zrovna z tvé ordinace Honzo to bude mít popularitu minimálně jako Hopovy drážní historky :D tak směle do toho.

 

Myslím si, že je minimální šance porozumět Honzovým historkám.   K tomu nám něco chybí :-)

post-965-0-67163100-1570650656_thumb.jpg

Upraveno uživatelem long
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Myslím si, že je minimální šance porozumět Honzovým historkájlikym. K tomu nám něco chybí :-)

Bohužel mi nejdou připojit smajlíky dal bych ti 3 Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kladivo ano ale jinam. Toho gumárníka po hlavě nebo aspoň přes prsty. Už jsme to tady kdysi probírali, ten pneumatický utahovák je pro ně cosi jako modlitební mlýnek nebo erotická hračka. Asi jim to rachtání dělá dobře v oblasti konečníku, že si v tom tak libujou. Pak jsou pomačkané disky, natažené šrouby a že by to někdo povolil při defektu na silnici, klíčem z výbavy auta, to už vůbec nehrozí. Vždy a důsledně vyžadovat utažení momentovým klíčem! Samozřejmě na předepsanou sílu a u litých kol to platí bez debat! Oni se sice budou tvářit jak kdyby jim někdo rozšláp barbínu, budou blbě žvanit ale je potřeba nevyměknout. Jo a pak ještě většina netuší kam se opírá zvedák, proto měly Octavie I všecky pomačkaný prahy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to je právě jedna taková pohádka. Možná někde na světě takový utahovák existuje, tipuju někde tam kde žijou růžoví jednorožci ale obvykle jde jen tak nějak nastavit síla toho klepání. A když někdo bude dost trpělivý, může i malým klepáním udělat ze závitů šrot.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...