Jump to content
safi

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

My jsme kus bokem, ale pod Kbely oficiálně patříme a často se tam vyskytujem, jsme tam třetím rokem. Však napiš starostovi, že ti to vadí, třeba něco vymyslí... Kbely mají už 20 stejného starostu, lidi si ho volí furt dokola a furt mu stoupají výsledky, v posledních volbách měl 63%, tak nejspíš něco dělá dobře...

Kamarád opravuje zeťákovi chalupu (no, barák tak za 15M). Dnes jsem mu měl dovézt mříže na několik oken, které jsme mu dělali. V sms mi poslal, kam to mám fakturovat, tak mu volám, že se asi spletl, protože to je velká neziskovka, která se stará o děti. Ne, nespletl, mám to tam poslat, zeťák to nechá proplatit.

Na takovejhle hnus nemám žaludek, takže jsem ho poslal do haj.lu a mříže si vystavím na dvorku.

Tak ty Kbely, to je fakt pr.del :) Uvažuju, že si koupím jízdu labutí nebo trampolínu a budu hádat co má Maro v hodinkovnici ;) přitom vhodný plochy ve Kbelích jsou, ne že ne...

post-30813-0-55441000-1568978929_thumb.jpeg

Gunmane, neziskovka a cirkev je nejlepsi šolich, co si muzes zaridit ;-). Netusil sem, ze jsou i taci, co si mysli, ze je to pro dobrou vec...

Vitej do reality

Jsem naivní, myslel jsem si, že v té neziskovce zbude i něco pro ty děti... Hustý, Gunmane!

Jo, a u těch Kbel jsem chtěl napsat, že mají už 20 let stejného starostu...

K te neziskovce, aniz bych jakkoliv obhajoval pana. Nemuze to byt tak, ze ji posle dar ve vysi ceny tech mrizi, neziskovka zaplati mriz a pan dostane od statu dan zpatky? Ne ze by to bylo neco peknyho, nebo chvalitebnyho, jen ze to nutne nemusi byt tak, ze se primarne kradou penize pro deti. Kradou se z rozpoctu...

Faktura měla znít na mříže pro tu neziskovku. Jestli jí dá dar, to nevím, ale bývalý kamarád se strašně divil, že mi to vadí, že to je už nejmíň desátá faktura  a nikomu z dodavatelů to nevadilo. 

Prischero myslím že tohle nezachrání ani tvá konstrukce. Ani to nebude míň špatně, pořád by ten člověk zasloužil pověsit za koule do průvanu. Krade z z rozpočtu není o nic menší krádež (být by se to tak za vlády blbeho a blbějšího mohlo zdát...)

Naštvala mě má slabá vůle...

Když byl baselworld, zařekl jsem se, že za hodinky nedám ani korunu, dokud nepůjdou do prodeje P01.

Ale ony ne a ne, a už delší dobu se dívám na něco pěkného v inzerci. No a dneska už jsem to nevydržel a napsal na jeden inzerát...

Jde to se mnou z kopce.

Edit: úplně vidím, jak za týden se objeví na pultech a já na ně už nebudu mít peníze :-D

Edited by mAra_

V 50tisicovom meste neni zubna pohotovost, takze cesta 60 km o 21 hodine a cakanie v bolestiach v rade rovnako postihnutich, potom rentgen, trhanie zubu, zalomeny koren, dlatovanie, vysekavanie, cena 105 ojro +antibiotika, flector, tak toto ma nasralo!!!

Naštvala mě má slabá vůle...

Když byl baselworld, zařekl jsem se, že za hodinky nedám ani korunu, dokud nepůjdou do prodeje P01.

Ale ony ne a ne, a už delší dobu se dívám na něco pěkného v inzerci. No a dneska už jsem to nevydržel a napsal na jeden inzerát...

Jde to se mnou z kopce.

Edit: úplně vidím, jak za týden se objeví na pultech a já na ně už nebudu mít peníze :-D

Nejsi v tom sám.... :-)

Ty brďo, ale skoro rok jsem to vydržel (dost mi teda pomohlo mimino, štěně a barák) ale jak se situace trochu finančně zlepšuje, tak se to postižení zase stupňuje...

Prischero myslím že tohle nezachrání ani tvá konstrukce. Ani to nebude míň špatně, pořád by ten člověk zasloužil pověsit za koule do průvanu. Krade z z rozpočtu není o nic menší krádež (být by se to tak za vlády blbeho a blbějšího mohlo zdát...)

Sak ja to ani v nejmensim neobhajuju.

Mě vytočila městská část Praha Kbely. Městská část se zapojule do akce Den bez aut. Potud ok ...

Kdyby udělali den bez lodní dopravy, kreténi, prospělo by to všem aji kolotočářům ... Petrolheadí srdce krvácí, ve Frankfurtu je to samej vysavač do zástrčky ... ale je potřeba nás elektrifikovat neasi?

Večer jsme chtěli jít s paní do kina do Galaxie, kterou máme kousek od nás a kam jsme docela pravidelně chodili a teď při hledání programu na netu jsem se dočetl, že jí ve středu po 24 letech zavřeli (kvůli debilnímu OC Chodov, kde to uplně nesnáším). Chjo

Tak to čumim? Jako mladík jsem vzal do Galaxie svou milou na Kolju. Chjo, to už je ale let?

Kdyby udělali den bez lodní dopravy, kreténi, prospělo by to všem aji kolotočářům ... Petrolheadí srdce krvácí, ve Frankfurtu je to samej vysavač do zástrčky ... ale je potřeba nás elektrifikovat neasi?

Byl jsem tam vcera. Normalni auta byla snad jen asi v tom pavilonu s veteranama a sportakama. Zbytek jak rikas, elektro, hybrid nebo motor ze sekacky.

Nad to lidi jak sracek. Sli jsme schvalne ve vsedni den a az ke konci, myslel jsem ze to pomuze. Ani ne.

A posledni vec, co me zarmoutila, tak o nejakou peknou hostesku nebo modelku tam clovek nezavadi. Ze nebyly v US, to jsem tak nejak pochopil, ale uz ani v Evrope, to uz je fakt bida...

Na autosalonu v NYC jsem byl trikrat a uzil si ho daleko vic, nez ted Frankfurt...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...