Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak se domluvte a já odznáčky zařídím. Neomarxistu ale nedám, na to nemám CV. Jinak nevím, jak k tomu Kuncák přišel :-D vidíš to Martine, už seš taky ve skupině, to se stane hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D :D to jsi se do úlohy bílého heterosexuálního muže českého internetu celkem vžil ne ?.... no nic, zavřeli mi Lokál a i vedle, tak já jdu a zítra dejte vědět jak to dopadlo.

 

 

 


Ja chci trojku, pred Kuncaka a Vojtu si netroufam, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v pul dvanacte si objednate taxika doufaje, ze se do pulnoci dostanete domu. 300 m od hospody kkt co kouka do navigace namisto semaforu taxikari zkrizi cestu a tak v pul treti cekate na vysledky RTG a CTcka hlavy v Motole, zda-li je vse ok.

 

a to zitra (teda uz vlastne dneska) vecer jedeme s rodinou do Budapesti na prodlouzeny vikend...

 

taxikar ma podle vseho jen lehky otres mozku, ja krom narazenych zeber snad taky ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se domluvte a já odznáčky zařídím. Neomarxistu ale nedám, na to nemám CV. Jinak nevím, jak k tomu Kuncák přišel :-D vidíš to Martine, už seš taky ve skupině, to se stane hned.

To já taky ne, jen koukám, kam mě vseznalek zařadil a jak mě má prectenyho. Já tohle o sobě ani netušil.

Buzerantik neomarxista :-).

Holt obrázek o kvalitě příspěvků si udělá každej sám a ten kdo mě nezná osobně si o mě ani kolo neopre :-). S tím se naučím žít.

Zmizíku, Micey, vítejte ve skupině :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já taky ne, jen koukám, kam mě vseznalek zařadil a jak mě má prectenyho. Já tohle o sobě ani netušil.

Buzerantik neomarxista :-).

Holt obrázek o kvalitě příspěvků si udělá každej sám a ten kdo mě nezná osobně si o mě ani kolo neopre :-). S tím se naučím žít.

Zmizíku, Micey, vítejte ve skupině :-).

:-))) Já už si ani nepamatuju nebo teda teď nevzpomínám, jakou nálepku jsem od toho kádrováka vyfasoval já... Jo už vím, "levicovej frustrát" nebo tak něco :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem najel autem na jakýsi kousek uhnileho plechu a v kole díra jak sfiňa. Největší možná záplata a druhá díra o 5 cm dál z minula.Zatim to drží,ale důvěru k tomu moc nemám.Nerad bych rozsekal auto, k vůli gumě.Nechat to tak,nebo raději koupit novou gumu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pocitej s nakladama na novy gumy dve - nekupuje se na jedno kolo separe, aby byly stejne sjety, tak se meni cela naprava.

Tak jsem najel autem na jakýsi kousek uhnileho plechu a v kole díra jak sfiňa. Největší možná záplata a druhá díra o 5 cm dál z minula.Zatim to drží,ale důvěru k tomu moc nemám.Nerad bych rozsekal auto, k vůli gumě.Nechat to tak,nebo raději koupit novou gumu ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...