Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Neni ten balik automaticky pojisteny na 50.000 Kc?post-30673-0-73085700-1574018919_thumb.jpg

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle formulace je přinejmenším tak šikovná... Nejsem právník, takže nevím, jak moc je to uchopitelné.

 

Ale myslím, že to tady nedávno někdo řešil. Teď ale nevím, jestli to nebyl vykradený balík, což není to samé jako nedoručený balík. Adresát je na tom sice víceméně stejně špatně, ale u mě je ještě pořád naděje, že to dorazí třeba v květnu 2030. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdopadne drzim palce, at dorazi v poradku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypadá, že jsem přišel o hodinky a dílky k tahu. Zásilka - balík do ruky se od 11.11. nehýbe a je "v přepravě". Otec to bohužel pojistil jen na pět tisíc (nevím proč jsem ho neinstruoval líp), ale hodnotu to mělo asi 30+. Jsem fakt naštvanej...

Stát se může cokoli, ale pokud máš podací lístek a pojištěný balík na 5000kč, tak si můžeš být jistý, že pro to, aby se to našlo, udělají maximum. Stačí vzít podací lístek na přepážku a zeptat se, kde je problém. Nedokážu si představit, že se ten balík nenajde. To chce klííd:) Balík najdou, pokud je v ČR. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stát se může cokoli, ale pokud máš podací lístek a pojištěný balík na 5000kč, tak si můžeš být jistý, že pro to, aby se to našlo, udělají maximum. Stačí vzít podací lístek na přepážku a zeptat se, kde je problém. Nedokážu si představit, že se ten balík nenajde. To chce klííd:) Balík najdou, pokud je v ČR.

Nehnou ani prstem a ještě budeš mít pakárnu s dokazováním ceny, chtějí faktury atd... :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...