Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak zatím update je takové, že ho nemůžou najít. Obvolána dvě depa a třídící centrum, tak uvidíme, co dál. Je to jen o lidech. Na jednom depu mně ženská řekla, že nevidí ani adresu, kam to jde. Na druhým mi to ochotně řekla a ještě si zapomněla vypnout mikrofon... Jak se tam radila s druhou, tak slyším: "Hele, tohle už tady jako mělo bejt, von to podal jedenáctýho, to je divný......." 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ráno jsem vstal z postele, obcházím jí a křup.

Málem jsem se složil.

Jsem chvíli od ortopeda a výsledek - další meniskus v prdeli, za 14 dní mi ho vyndá.

 

Nemáte někdo tip na to, co by mohlo bejt, že mi praskaj chrupavky (teda kromě stáří...) i bez zátěže ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera ráno jsem vstal z postele, obcházím jí a křup.

Málem jsem se složil.

Jsem chvíli od ortopeda a výsledek - další meniskus v prdeli, za 14 dní mi ho vyndá.

 

Nemáte někdo tip na to, co by mohlo bejt, že mi praskaj chrupavky (teda kromě stáří...) i bez zátěže ?

Tak mimo toho, že bys byl silnější postavy, hodně jsi v mládí sportoval a opotřeboval je ( můj případ, ale tohle se mi naštěstí stalo jen jednou ), nebo u tebe mi to spíš zní jako nějaké vrozené vlohy, mě nic jiného nenapadá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stát se může cokoli, ale pokud máš podací lístek a pojištěný balík na 5000kč, tak si můžeš být jistý, že pro to, aby se to našlo, udělají maximum. Stačí vzít podací lístek na přepážku a zeptat se, kde je problém. Nedokážu si představit, že se ten balík nenajde. To chce klííd:) Balík najdou, pokud je v ČR. 

To se zle pleteš. Je vidět že nevíš.

Minule mi řekl u nás v Karlíně arogantní frajer s levejma Géčkama na ruce co vypadal z dálky jako dement a zblízka to byla pravda, že se zásilka asi někam zakutálela ( přesně takhle to řekl).

VEDOUCÍ NEPOMOHLA

REKLAMACE TAKY NE

OMBUDSMANKA TAKY NE

 

Reklamaci musí vždy podávat ten kdo balík posílá a dokazovat hodnotu obsahu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronař: Tipy musíš hledat sám u sebe. 

Ptej se sám sebe, třeba:

Co jsem to krucinál se svým tělem dělal, že má tak zhuntované klouby a co dál dělám a čeho bych měl okamžtě nechat?

Jaké sra..ky to sakra do svýho těla strkám, že nefungují ani opravné mechanismy a tělo se nedokáže regenerovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@kuncák7 - to sedí, v devadesátýmčtvrtým jsem si na snowboardu natrh a natáh křížovej vaz, a zjistil jsem to až před padesátkou.

Až když se mi vymlely chrupavky, takže stojí za prd (doktor "nic moc" a ukázal mi příklady umělejch náhrad).

Pravý koleno je o moc lepší, ale když jsem rehabilitoval tu plastiku levýho, utrh se mi malej kousek v levým...

 

Myslel jsem, jestli tady není nějakej odborník na autoimunitní onemocnění (artróza), nebo tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se zle pleteš. Je vidět že nevíš.

Minule mi řekl u nás v Karlíně arogantní frajer s levejma Géčkama na ruce co vypadal z dálky jako dement a zblízka to byla pravda, že se zásilka asi někam zakutálela ( přesně takhle to řekl).

VEDOUCÍ NEPOMOHLA

REKLAMACE TAKY NE

OMBUDSMANKA TAKY NE

 

Reklamaci musí vždy podávat ten kdo balík posílá a dokazovat hodnotu obsahu

To je mi opravdu líto, že ti to nedopadlo. Naštěstí jsou tu konkurenční dopravci a ty fungují určitě spolehlivěji než česká pošta. 

Upraveno uživatelem stenly
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chronař: Tipy musíš hledat sám u sebe. 

Ptej se sám sebe, třeba:

Co jsem to krucinál se svým tělem dělal, že má tak zhuntované klouby a co dál dělám a čeho bych měl okamžtě nechat?

Jaké sra..ky to sakra do svýho těla strkám, že nefungují ani opravné mechanismy a tělo se nedokáže regenerovat?

 

Prosím Tě vidím, že bych potřeboval tvoji radu.

Potřeboval bych vědět jak mám nastartovat opravné mechanismy mého těla a co do sebe nemám cpát :

 

vnitřní meniskus

fakticky utžený vnitřní kolenní vaz, který drží jen silou vůle

taky mně čeká plastika chrupavky

zapomněl jsem na artrozu, vlastně na gonartrozu

 

To vše koleno na levé noze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me taky boli koleno a to dost. zajimavy ze pri behani ne, pri chuzi ne, ale pri sezeni jo. zejmena v aute - jak mam pravou nohu furt v jedny poloze, tak to je kolikrat bolest ze uz nevim co s tim. a na ortopedii ve fakultce v hk maji terminy na unor... jen doufam, ze behanim to dal nekurvim (pri behu to fakt ani naznakem necitim). operovanej meniskus nekdy pred dvaceti lety..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...