Jump to content
safi

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

Ale nestal ses autorem něčeho, že ne?

Nojo, to me nenapadlo. Tak to uz mlcim vubec.

Jsi legrační, ten rozúčtovací řád schvalují ti umělci, nikdo jiný.

Dobrá tedy, zkusím si představit, že teda vyberou 100 hrušek a všechny si poctivě rozdělí.....Ale proč bych měl na tu organizaci platit, když si koupím USB flash disk na fotky. Děkuji za odpověď.

Mne to nevadi. Ja to beru jako predplatne. Pokud me stat apriori povazuje za zlodeje a nuti me platit nejakou castku, tak ja si budu stahovat, co se mi chce. Ja se rika: jak vy k my, tak my k vy.

A už to začíná. Koho konkrétně myslíš? Andršta? Pavlíčka? Nohavicu? Plíhala? Nebo někoho z oblasti tzv. vážné hudby? Kopelenta? Ebena? Vyprávěj, kdo z nich je větší zloděj.

Mluvím o OSE.... a platbách za prázdná media, čímž OSA označila všechny kupující za zloděje..... a to mne z principu sere...... takže já o voze a Ty o koze....

Edited by Lynx12

Mohl, ale nechci ti nic vysvetlovat. Vsechno najdes na osa.cz

Ty jsi ale demagog....

Lidi mimo decebala (osa company)  a kuncaka (ourednicka klika) nadavaj casto taky na drahy.

Nechtel sem to teda vytahovat, ale na srazu mi osobne a do oci Zmizik rekl, ze sme pekny kundy!

Rikam nepisu to rad.....

Ale kdyz se tady dne vycita, tak at  vite, co musim snaset!  

Jakou zlobu a utoky.  :)

Nojo, to me nenapadlo. Tak to uz mlcim vubec.

Lidi mimo decebala (osa company) a kuncaka (ourednicka klika) nadavaj casto taky na drahy.

Nechtel sem to teda vytahovat, ale na srazu mi osobne a do oci Zmizik rekl, ze sme pekny kundy!

Rikam nepisu to rad.....

Ale kdyz se tady dne vycita, tak at vite, co musim snaset!

Jakou zlobu a utoky. :)

To neni zadna pravda, samozrejme! A jestli jo, tak sem to vubec nerek a uz vubec ne do oci...

To neni zadna pravda, samozrejme! A jestli jo, tak sem to vubec nerek a uz vubec ne do oci...

Tebe sem si vybral jen proto, zes psal ze budes mlcet.  :D

Uz se nechci hadat.    :D

Tebe sem si vybral jen proto, zes psal ze budes mlcet.  :D

Uz se nechci hadat.    :D

Já věděl, že ho někdo dostane :-).

A mou kliku nech na pokoji, nebo si tě taky podáme

Lidi mimo decebala (osa company) a kuncaka (ourednicka klika) nadavaj casto taky na drahy.

Rikam nepisu to rad.....

Ale kdyz se tady dne vycita, tak at vite, co musim snaset!

Jakou zlobu a utoky. :)

Však jste kundy. :-) Máme v partě nádražáka a co si od nás někdy vyslechne... a právem. :-)

Jezdil jsem vlakem 8 let denně do práce. Pak mě to nakrklo, už jsem to nezvládal, napsal jsem na vedení CD několikastránkový dopis od plic a začal jsem jezdit autem.

A po trati mě znali jménem všichni průvodčí. :-D

Po nějaké době opět přišla deceblbova chvíle.

Tebe sem si vybral jen proto, zes psal ze budes mlcet. :D

Uz se nechci hadat. :D

Kurva ze ja takhle nejaky kunde vzdycky skocim na spek.

Zlodějskou Osu tady máme, nespolehlivé dráhy, no a už jenom chybí ty morgoši :-) Takže mě dnes naštval jeden co se vrátil z lochu zpátky k nám do města po třinácti letech. Tenkrát tady extrémně drsným způsobem utloukl kamenem padesáti letou paní kvůli telefonu a nějakým drobným. Po kriminálech celý život, no už jenom ten rozsudek tenkrát bylo překvapení. Policajt mi dnes říká, otázka času kdy zase někoho zabije, mazec....a máme to komplet :-) Neuvěřitelný.

Zapomnels na hroznou lekarskou peci, Afri...

Zapomnels na hroznou lekarskou peci, Afri...

To začínám zjišťovat že je to u nás asi ten nejmenší problém.... :-) Ale jo, můj doktor co mě vždycky vytahá za uši a je si jistý tím jak mi strašně pomáhá je taky pěkný lempl... Uf, a hned mi je lépe :-)

Decebale, nejsi náhodou občanským jménem Roman Strejček? Kromě toho brutálního aktivismu by tomu nasvědčovaly i ty hodinky...

Nemam moc potrebu se Decabala nějak zastavat, ale tady na foru se snažit uhádnout a nekomu napalit jeho občanské jmeno povazuji za nevhodne chovani..... Neresim, jestli ses trefil nebo ne, ale prostě styl tveho prospevku Franto D...

Ty jsi ale demagog....

Hele, zjisti si, co je to demagogie, ju? Chceš informace, tak si je najdi, nemám povinnost ti nic vysvětlovat, neber to osobně, ale nebudu donekonečna opakovat to, co se dá dohledat jak na webu  OSA, nebo v zákonech ČR.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...