Jump to content
safi

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

Speciální daň za hodinky se shodou okolností zmiňuje zde https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/jste-nezadani-budete-platit-aneb-podivne-dane-v-praxi-40300647

(1797, Anglie, Pitt).

Mimochodem, když si vzpomenu na některé zdejší single vousaté členy s hromadou hodinek, ti by se tehdy ( v případě souběhu daní) nedoplatili :) a klobouky by tehdy nosili stopro taky.

Přiznám se, že když narazím na článek tohodle typu, tak je mi smutno a rád bych se vrátil do doby před 20-25 ti lety.

Prostě nějak nechápu. A jako hlavní článek Idnesu? 

No nic, jdu si radši spočítat auta v jedné křižovatce.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/procter-and-gamble-always-vlozky-genderova-neutralita-pohlavi.A191023_114944_domaci_vlc

No ty vole...

Ze nejaka firma hovori o inkluzii a inych blbostiach oka, ide im o prachy.

Ale aby sa armada nechala zatiahnut do podobnych sra*iek, to uz je moc.

Sent via IPoAC

Já s tím souhlasím, ať si každý dává mezi nohy co chce....

Víc mě štve, že v letáku Lidl je baby týden a na fotkách jsou v plenkách jenom děti, to se nemůže posrat dospělý chlap, nebo holka?

Jo a týden pro těhotné bych taky nevyvážený....na fotkách samé holky.

Přiznám se, že když narazím na článek tohodle typu, tak je mi smutno a rád bych se vrátil do doby před 20-25 ti lety.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/procter-and-gamble-always-vlozky-genderova-neutralita-pohlavi.A191023_114944_domaci_vlc

Reálný problém, kterému čelí ženy/muži, čili 99,99999% populace, jehož vyřešením by se žilo líp miliónům nebo miliardám lidí.

Reakce aktivistů, korporací, vlád. Na párku.

post-1770-0-30842700-1571894711_thumb.gif

"Bebíčko", kterému "čelí" hrstka osob, které by potřebovaly spíš pořádně pomoc dát se nějak dohromady, než, aby je všichni udržovali a utvrzovali v bludu, že jejich naprosto neopodstatněné vrtošivé požadavky a absurdní výmysly vycházejí z nějakých skutečných potřeb.

Reakce aktivistů, korporací, vlád. Jojojojo, hned to bude.

post-1770-0-44643100-1571895100_thumb.gif

Já nevím, proč je tenhle appeasement těchto skupin dnes tak oblíbený. Cui bono? Všechen ten řev, který spouštějí ohledně každé takové prkotinky je nářkem v jádru velmi nespokojeného a nešťastného člověka. A takového nelze nikdy uspokojit tím, že se vyhoví všem jeho rozmarům. Jde mu jen pomoct najít cestu z toho vlastního neštěstí. Velké části techhle lidí se v západní moderní společnosti neděje nic vyloženě strašného. Nikdo je nelynčuje, atp. Ale tohle pruzení kvůli blbostem jim u většinového obyvatelstva vážně žádné plusové body nezíská.

Taky jsem se spíš pozastavil nad tou armádou. Nějak si nedovedu představit, kdybych nastoupil na buzerak s "mejkapem" jak by to dopadlo (když sem se musel nechat ostříhat). Nebo asi jo-modrá knížka a supem domu :-).

U těch vložek mě spíš štve, že si pár kriklounu dokáže prosadit svou a velké firmy, pripodelane strachy, jim to odkejvaj.

Mě v tom článku pobavilo spíš tohle 

Kroky vedoucí ke genderové neutralitě podnikla například i novozélandská armáda, která nově povoluje vojákům-mužům nosit make-up.

Zdroj:

as-image-soldier-makeup.jpg?strip=all&w=

Ale ona to vlastně žádná novinka není :D

940c54b4e2b04ab2a48d3cd3715718f5.jpg

Edited by Liqid

Mě třeba zarazilo, že v obchodě mají ještě oblečení rozdělené na Pánské a Dámské a dětské. Měli by to smíchat všechno dohromady a napsat Unisex.

Nemam slov.

post-29826-0-23198900-1571900405_thumb.jpg

Edited by geometr

Mlhovky? Věčné téma :-)  Mně zas vaděj ti, co si myslej, že jim auto při mlze automaticky přepne světla z denního svícení na potkávačky a zapne zadní světla :-)

Kroky vedoucí ke genderové neutralitě podnikla například i novozélandská armáda, která nově povoluje vojákům-mužům nosit make-up.

post-3688-0-91717700-1571907497_thumb.jpg

Tohle se mně hluboce dotýká a to hlavně  jako chlapa, tak že přestávám výrobky této společnosti kupovat!

Svět se v pjdel obrací !!!

Jedu do terénu do tý mlhy :-(  Třeba tam, kam jedu měřit, nebude. Jsem furt venku tenhle tejden a furt mlha, už mě moc neba.

Jedu do terénu do tý mlhy :-(  Třeba tam, kam jedu měřit, nebude. Jsem furt venku tenhle tejden a furt mlha, už mě moc neba.

Aspoň jsi na čerstvém vzduchu :-).

Já ještě teď plivu saze z křižovatky.

Aspoň jsi na čerstvém vzduchu :-).

Já ještě teď plivu saze z křižovatky.

A to zas jo. No, mám tam taky něco k doměření na křižovatce Zálesí x Štúrova na Lhotce, ale tam teď nepojedu, to bych taky plival saze.

A to zas jo. No, mám tam taky něco k doměření na křižovatce Zálesí x Štúrova na Lhotce, ale tam teď nepojedu, to bych taky plival saze.

No tak tam to koukej pak udělat pořádně, nebo si tě zkontroluju skoro z okna :-))

Jsem rád že jsem zažil normální dobu a už to nějak doklepu, aLe že do toho rostou děti, to mě děsí :-/(

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...