Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

V pase! Je to nejaka konspirace! ;-)

V klidu, kalhoty jsem v pátek zapnul na ležáka na posteli, ale  srazilo se i sako... vyřešeno ležérní košilí bez šlajfky, ale co budu dělat na plesech...

...

...

vím, tančit abych zhubnul! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem přesvědčený že se mi kalhoty, ba i saka, sesychají tím strašně suchým počasím v posledních letech... 

 

Taky přestávají fungovat některé staré fyzikální zákony, pročež taky přestávají fungovat některé přístroje, určené na měření , např. krejčovský metr a osobní váha.

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to tady psal několikrát, pánové! Je to suchým vzduchem ve skříních. Taky mám oblečení v pohodě, dám ho na rok - dva do skříně, vytáhnu a je malé. Nedopnu v pase, mnohdy ani přes stehna nenatáhnu. Suchý vzduch ve skříních způsobí smrsknutí toho oblečení. Je to normální jev, nic jiného v tom nehledejte.  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to mám naprosto naopak, vejdu se do všeho co jsem dal tátovi, že je mi to malé. To je paráda. Mám haldy nového oblečení. S nádechem dopnu i kalhoty k maturitnímu obleku, což se mi posledních 15 let nevedlo.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem na Radiožurnálu v rámci Zelené vlny slyšel nějakého naštvaného řidiče, že u Mníšku byla ráno ve směru na Prahu "BRUTÁLNÍ" kolona na 30-40 minut.

Poté, co jsem se se dosmál (prej brutální) jsem stojíc jako každé ráno 50 minut na příjezdu v Cínovecké přemýšlel, kdy už konečně skončí ta oprava sjezdu k tunelům před mostem Barikádníků. Už to trvá několik měsíců, už to jednou položili, teď tam zase několik týdnů dělají nějaké dilatace a řidiči tam přes "retardéry" jezdí dvacítkou.

Proboha, co tam trvá tak dlouho???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem na Radiožurnálu v rámci Zelené vlny slyšel nějakého naštvaného řidiče, že u Mníšku byla ráno ve směru na Prahu "BRUTÁLNÍ" kolona na 30-40 minut.

Poté, co jsem se se dosmál (prej brutální) jsem stojíc jako každé ráno 50 minut na příjezdu v Cínovecké přemýšlel, kdy už konečně skončí ta oprava sjezdu k tunelům před mostem Barikádníků. Už to trvá několik měsíců, už to jednou položili, teď tam zase několik týdnů dělají nějaké dilatace a řidiči tam přes "retardéry" jezdí dvacítkou.

Proboha, co tam trvá tak dlouho???

Hele to je jako na Prosecké, kde asi potreti za 3 roky delaji kanalizaci. A na samem konci Prosecke uz je to zavrene asi rok. A kdyz se k tomu prida ten sjezd k tunelum, tak je to peklo - proste koordinace jako svine :-) Navic nikdo na nic nespecha, rano ani odpo uz tam nikdo netahá. 

Ja jezdim posledni 3 roky z Proseka na Zizkov a NIKDY nebyla a neni cela ta trasa bez nejake debilni opravy nebo udrzby a vetsinou duplicitne tak, aby to neslo jinudy. Proste magistratni opravy rulezzz :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...