Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Njn jedna věc je zkusit a druhá koupit.... :-)

Já bych mohl vyprávět.... min týden se mi pokazilo auto, hodil jsem ho do servisu, za dvě hodinky telefonát, že chladič na výměnu jestli si ho objednám a dovezu, říkám jo, není problém.

Volám do autodílů kam chodím nakupovat, vin číslo model atd.... za hodinku tel. že 89 Eur a zítra ráno ať se zastavím kolem 9hod , říkám ok.

9.05 stojím před obchodem pustím mezi dveřmi paní co šla ven a přes rameno uvidím valit kurýra co nese balík, tak ho pustím před sebe. 

Vejde dovnitř, položí krabici a dostane 50 Eur a odchází.... za minutu se prodavač zeptá, a vy tu máte co? Povídám chladič, včera jsme si volali... Joo hned to bude někde tu je, vezme tu krabici co leží na zemi vedle mě.... podívá se do PC a řekne si o 100 Eur vč 3 litrů nemrznoucí kapaliny....

Stál jsem tam jako debil... no zaplatil jsem a spokojeně, (nasraně) odcházel. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...že 89 Eur a zítra ráno ať se zastavím kolem 9hod , říkám ok...položí krabici a dostane 50 Eur a odchází.... za minutu se prodavač zeptá, a vy tu máte co? Povídám chladič, včera jsme si volali... Joo hned to bude někde tu je, vezme tu krabici co leží na zemi vedle mě.... podívá se do PC a řekne si o 100 Eur vč 3 litrů nemrznoucí kapaliny...

Jen ses právě na vlastní oči přesvědčil, že Ježíšek neexistuje... Kdyby ses o pět minut opozdil, nepotkal bys kurýra, zaplatil sto éček (vč. té nemrzky) a vlastně by se nic nestalo, odcházel bys spokojený, bo vše proběhlo podle dohody. Takhle jsi e-shopu nakoukl pod sukýnku, jenže tak to funguje u všech podobných prodejců. Bývaly doby, kdy se to označovalo jako překupnictví a trestalo se. Dnes se tak živí prakticky všichni prodejci ("nákup zboží za účelem dalšího prodeje".) Mír v duši!  :)

P.S. V roce 2009 jsem v jednom pražském autobazaru kupoval ojetou Omegu. Zaplatil jsem a odjel. Protože jsem pak cos potřeboval, sehnal jsem kontakt na předchozího majitele a jak jsme tak chvíli povídali, ptal se, kolik jsem za auto zaplatil. Když jsem mu cenu sdělil, opáčil, že na protiúčet od něho bazar vůz vzal prakticky za polovinu... 

Upraveno uživatelem colommbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byla to jen blbá náhoda, nic víc. Dohodli jsme se na ceně 90 Eur a on zboží dodal.... když jsem hledal na heurece našel jsem ceny od 75-110 takže cajk.... jen mě ta marže překvapila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem vzbudil a nasralo mě todle https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pri-nehode-autobusu-se-v-praze-zranilo-30-lidi-83976 ...... https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/nehoda-autobusu-na-chodove-si-vyzadala-tri-desitky-zranenych/1828456

 

doufám, že už se někdo chytí za rypák a zjistí, že dělat bezpečně 60 hodin tejdně nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem vzbudil a nasralo mě todle https://www.seznamzpravy.cz/clanek/pri-nehode-autobusu-se-v-praze-zranilo-30-lidi-83976 ...... https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/nehoda-autobusu-na-chodove-si-vyzadala-tri-desitky-zranenych/1828456

 

doufám, že už se někdo chytí za rypák a zjistí, že dělat bezpečně 60 hodin tejdně nejde

 

Jsem cet nekde v diskuzi, ze prej byl ridic oslnenej sluncem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale od toho zmrda s knihou by som tu knihu dostal za povodnu cenu.

Já ti nevim, jestli mi stojí za to se s někým takovým dohadovat. Mimochodem ta kniha stála standardně tuším asi 750,-, ale protože je všude rozebraná, tak jsem akceptoval tu jejich cenu 950.

No a dneska už ji tam mají za 1200,-.

Ale kašlu už na to, přečtu si raděj Malýho Bobeše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tohle nechapu. Objednal za 89, dostal za 89, tak kde je problem...

No já mám pojem překupnictví spíš teda spojenej s přeprodejem nějakýho zboží pochybnýho původu. Proboha co je špatnýho na tom koupit chladič za 50 a prodat za 89? To už budem normální byznys označovat jako překupnictví? To máte z toho Babiše vole.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze sa na to nevyseriem....Marze prekupnikov.Nie je to zas az tak jednoduche.Kupi za 50,preda za 89.Keby si ich kupil 50ks a este lepsie kazdy mesiac,stlacis cenu na na 52.Teoreticky...Mna poslal elektrikar pre rozvodnu skrinu.Cena 3760.Slusne som podakoval a tu istu zohnal na nete za polovicku vcetne dopravy..Ale stavat takto barak,tak som pri zakladoch...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...