Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ford, umřelo mi to pod rukama cestou do práce, rozsvítilo se dobíjení, po chvilce to ztichlo, zhaslo, zdechlo, alternátor fprdeli. Takže odtah do servisu, nafasování náhradního stroje a tradá do hokny. A to jsem měl radost že budou vánoční odměny, no tak je holt sežere auto  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem dneska rozvezl po zákaznících dárkové koše a za odměnu jsem si dovezl 39 horečky, brutál :-( Manželka mi naházela knížky do batohu, děti udělali papa a už sedím v druhém patře domu jak zapíchlí oštěp a přemýšlím, komu jsem co provedl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když někdo žádá o pomoc s vložením inzerátu na forum kde není registrován já mu to udělám vyrozumím ho že tam inzerát má a on ani nenapíše děkuji přitom je zde denně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mávni nad tím rukou. Ovšem pokud je to tak zlý, že ten černej nevděk nedáváš, v noci se odkopáváš a ranní kafe má pachuť, pak inzerát lockni a onoho někoho pošli do patřičných míst.

nemyslím že bych kvůli tomu nejedl nepil a nespal,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem se v životě naučil mj. jednu věc. Pokud něco děláš s očekáváním, že ti za to bude někdo vděčný, tak se na to radši rovnou vyser. Buď to udělat chceš, tak to udělej a nic nečekej, nebo to dělat nechceš, tak hovno. Pro ?díky? a ?vděčnost? mi může každej akorát víš co..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Conrade, jak je možné že životem otlučený veterán jako Ty nezná dialektickou implikaci "Za dobrotu na žebrotu":huh:

Knife.cz je fajn, ale v inzerci tam bohužel citelně chybí zdejší pravidlo, že "pokud už něco za někoho inzeruju, znamená to že mám věc u sebe a zodpovědnost jde na mé triko". Předvánoční altruismus radši včas odlož stranou, už jsem tam viděl i inzeráty kdy si někteří experti u nožíře nebo prodejce vydyndali nůž s div ne charitativní slevu - a ještě před odesláním už měli v inzerci vyvěšený vlastní inzerát s cizíma fotkama a velkoryse navýšenou cenovkou... I když tady zase co chvíli míváme Daytony které svět (a dost možná že ani inzerent) ještě neviděl  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S křížkem po funuse sem zjistil konec vlákna "prodané". a přečetl proč.. hmm

Prodejní sekce - bonus pro členy. Víš co kupuješ, dohledáš si historii hodinek, servis, případně problém o kterém se poslední prodávající nějak zapomněl zmínit, o gentlemanské ceně ani nemluvím to není fér.

Teď?

Prostě bazar, hra na černého petra.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aspoň to bude větší adrenalin, a jsem rád, že už nemusím lízt do uzavřenejch a vzpomínat na suby pod kilo, hehe.

 Jinak mě serou lidi, který si ani v centru Prahy na chodníku nedokážou uklidit hovno po svym psovi.

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S křížkem po funuse sem zjistil konec vlákna "prodané". a přečetl proč.. hmm

Prodejní sekce - bonus pro členy. Víš co kupuješ, dohledáš si historii hodinek, servis, případně problém o kterém se poslední prodávající nějak zapomněl zmínit, o gentlemanské ceně ani nemluvím to není fér.

Teď?

Prostě bazar, hra na černého petra.

 

Toto je preč? Škoda. Ja moc do bazáru teda nechodím, ale ako referencia to bolo fajn.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S křížkem po funuse sem zjistil konec vlákna "prodané". a přečetl proč.. hmm

Prodejní sekce - bonus pro členy. Víš co kupuješ, dohledáš si historii hodinek, servis, případně problém o kterém se poslední prodávající nějak zapomněl zmínit, o gentlemanské ceně ani nemluvím to není fér.

Teď?

Prostě bazar, hra na černého petra.

 

 

Možná by stačilo udělat solo sekci, Nákup - Přeprodej - Rolex a ta ať si končí v černé díře.

Tohle je špatně.

 

Bonus?  - Proč? Aby ho pak kdejakej kikot používal k lustrování čistých úmyslů prodejce?

Jaká hra na černého Petra? - Kupuji/ nekupuji. Jsem svéprávný/ jsem idiot.

Tohle je špatně. - Tohle není špatně, tohle je nutné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

...

Jaká hra na černého Petra? - Kupuji/ nekupuji. Jsem svéprávný/ jsem idiot.

...

 

Já myslím že víme o čem je řeč.

Je to tvoje dělej si to jak chceš, a to slovo "bonus" nebylo z mé hlavy ale bylo to uváděno vždy když někdo -50 chtěl prodávat, a naříkal že mu to chudákovi nejde.

Pro mě padla výhoda i bez toho abych si musel pokládat otázku estli sem svéprávný nebo idiot. Mohl sis udělat snáz představu o tom co kupuješ. Co je na tom složitého?

Nehledej v tom žádné jinotaje.

 

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...