Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Bylo příjemný si dohledávat historii hodinek, co mne zaujaly. Nehledě na to, že jsem si pak v rámci některých zjištění mohl poupravit svůj názor na některé členy. Podle mne ten transparentní mechanismus výrazně napomáhal udržet vyšší úroveň jednání místních džentlmenů a tím i úroveň fóra. Ale jak bylo řečeno výše, je to Tvůj dvorek, nikdo Ti nemůže kecat do způsobu, jakým to uchopíš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me k tomu trochu mrzi, ze to vlakno, ktere jsi, Berte, vytvoril a zminil svoje duvody, tak zmizelo. Chapu, ze se tam asi zacala hromadit diskuze ohledne toho, ze se nam to nelibi, ale aspon to bylo tam v jednom vlakne a ne tady.  Liqid tam popsal pekne vyhody dostupnosti uzavrenych inzeratu. Soucasnou nedostupnost uzavrenych inzeratu beru jako tvoje executive decision, ale mazani vlaken a prispevku, ktere nejsou proti pravidlum fora mi prijde jako dost nestastne omezovani zdejsi diskuze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už se nikdy nedozvím za kolik jsem je tenkrát koupil  :crying_anim: pokud někoho "natáhnu" věřte, že to nebylo záměrně a pokud si ten inzerát bude někdo pamatovat, tak mě na to prosím upozorněte, rád cenu upravím. :punk:

Měl sis to psát, teď nebreč  :lol2: . Mám to totiž stejně ( jsem v zádeli neb jsem si nic nepsal a pamatuju si sotva 5 svých posledních koupí ).

Jinak, jak jsem pochopil z vyjádření, moderátor uzavřené inzeráty vidí a teoreticky ti může "pomoci", což tedy není rozhodně důvod ho zahlcovat dotazama, ale jako teoretická berlička by to být mohlo. 

Jinak to Bert vysvětlil dle mého dostatečně, já to chápu a akceptuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky chápu a akceptuji, nic jiného mi ani nezbývá, že? Jen jsem si dovolil nesouhlasit, ale zkousnu to. Pořád tady přetrvává větší důvěra k členům fóra, než k "no name" lidem na bazoši, ale tímto krokem jsme se mu dost přiblížili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono vysvětlovací vlákno jsem prošvihl. Můžeš mi jen v kostce shrnout důvody? Rozhodně je nechci posuzovat, jsem si jistej, že to není rozhodnutí "z plezíru".

Pohledám a až najdu, dám to sem ( snad to Bertovi nebude vadit ). Ve zkratce byl tam poukaz na FU.

 

Též nemusím souhlasit, ale je to rozhodnutí majitele fora a rád bych na foru ještě něco koupil a pokecal tady s pár lidma. Toť na vysvětlenou, že se nikoho nezastávám, jen konstatuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď už se nikdy nedozvím za kolik jsem je tenkrát koupil :crying_anim: pokud někoho "natáhnu" věřte, že to nebylo záměrně a pokud si ten inzerát bude někdo pamatovat, tak mě na to prosím upozorněte, rád cenu upravím. :punk:

Já to vůbec neřeším, kouknu na Chrono24 na nejlevnější cenu a jdu ještě o litr pod ni. I tak se stejně našli borci, který psali SZ že ví, že jsem je koupil levněji. S klidnou duší jsem odepsal, tak si je kup o pět litrů dráž v Německu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvětlující vlákno jsem už nenašel, ale poslední příspěvek asi leccos napovídá, takže nebudu daleko od pravdy :

forum.chronomag.cz/index.php?/topic/134340-kam-zmizelo-vlakno-prodane/#entry2436729
 

Afri, píšu si tě  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pohledám a až najdu, dám to sem ( snad to Bertovi nebude vadit ). Ve zkratce byl tam poukaz na FU.

Díky, v tom případě nemůže existovat benefit, co by byl dostatečnou protiváhou. S finančákem (podobně jako se zapařenou řití) si nikdo nechce hrát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Prochy68: Jak nový nákup? Opět se přeci můžeš zorientovat ve výše uvedeném Chrono24 jak se ceny pohybují a pak už je jen na tobě, jak moc ty hodinky chceš a kolik hodláš přeplatit. Na super dobrý kup tu zapomeň, aspoň tedy u oblíbených hodinek, které zdejší spekulanti ihned zkoupí a frknou na Chrono24 o pár litrů víc....jedny moje Omegy se tam ukázali po rovném měsíci, aby se neřeklo :-) Ale proč ne, každého věc jak si vydělává na živobití...

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Halt si teď po každym úspěsnym nákupu budu dělat printscreen inzerátu, stahovat fotky, apod. abych se v případě nesouladu skutečného vs. deklarovaného stavu měl o co opřít. Co už, do Vltavy asi kvůli tomu skupinově skákat nebudem, ale krok zpět to (imo) je.

 

PS: za to extra vlákno pro rolex-šmelinu bych hlasoval taky. Mně se podařilo projet dycky i na rolexu, takže kein stress.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dělám to tak prakticky od začátku - ke každým nově pořízeným hodinkám stáhnu obrázky a text(y) (printscreen) a uložím do extra souboru v noťasu. Mám přehled a za dlouhých zimních večerů si tu kroniku s potěšením procházím. Ceny si taky zaznamenávám, ale na ty zpětně radši moc nekoukám. A co asi nejdůležitějšího v tom zmizelém vlákně Bert psal, bylo, že vlákno s ukončenými prodeji bude přístupné a viditelné jen adminům a bude průběžně odmazáváno, aby v případě nějaké žádosti FÚ v něm bylo opravdu minimum záznamů. Dál už jsem se ve čtení nedostal.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...