Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kdyby sis alespoň předtím, než položíš debilní otázku, do googlu vyťukal prosté "GDPR právo být zapomenut", ušetřil by jsi čas sobě, mně, a hlavně by ses tak moc neodkopal...

Ty, Franto. Fakt jdi už do prdele... Píčuješ tu do lidí , o hodinkách nenapíšeš ani hovno... Fakt táhni někam do hajzlu.

Uděláš nám všem radost...

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty, Franto. Fakt jdi už do prdele... Píčuješ tu do lidí , o hodinkách nenapíšeš ani hovno... Fakt táhni někam do hajzlu.

Uděláš nám všem radost...

...a to ti píšu za celou Karvinou...

Dávám ochutnat stejnou polívčičku pouze konkrétním lidem. Hádej, co vás spojuje.

S některými, jak je i vidět, se dá komunikovat rozumně, těm pak není důvod ukazovat despekt. S jinými ne, tak nevidím důvod své opovržení k této hlasité skupince nadále diplomatický skrývat.

Upraveno uživatelem Franta Dobrota
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby sis alespoň předtím, než položíš debilní otázku, do googlu vyťukal prosté "GDPR právo být zapomenut", ušetřil by jsi čas sobě, mně, a hlavně by ses tak moc neodkopal...

 

GDPR ma dosť otravuje v práci, nie aby som ho ešte nebodaj vypisoval do Googlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pes štěká, karavana jde dál. A pokud už není co najít, vytáhne se osvědčené "bez hodiniek"... Pokud se ty a ti tví kumpáni budete stále snažit se mě nějak nachytat na švestkách, chtělo by to lepší vzďělání, hlubší znalost problematiky, přípravu a nestřílet od pasu. Takhle se jen ztrapníte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Á, sám hlasitý a ostentativně vulgární kapitán úderky se objevil. Je fajn vidět, jak mě znáš, víš kde bydlím, čím (a jak špatně) se živím. Jo jo, chtěl bych být alespoň z poloviny tak dobrý, vzdělaný a úspěšný jako ty... Nechte mě chvíli přemýšlet, mmmm, vlastně ani nechtěl. Orel much neloví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Bonus? 

Jaká hra na černého Petra? - Kupuji/ nekupuji. Jsem svéprávný/ jsem idiot.

Tohle je špatně. - Tohle není špatně, tohle je nutné.

 

jako pepek vyskoč .......souhlas,chci -nechci. ....vodit za ručičku jak malé děti

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Á, sám hlasitý a ostentativně vulgární kapitán úderky se objevil. Je fajn vidět, jak mě znáš, víš kde bydlím, čím (a jak špatně) se živím. Jo jo, chtěl bych být alespoň z poloviny tak dobrý, vzdělaný a úspěšný jako ty... Nechte mě chvíli přemýšlet, mmmm, vlastně ani nechtěl. Orel much neloví.

Nic, omlouvam se. Fakt. Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nejsem dost intelektuálně na výši, abych se s F.D. bavil napřímo, tak mu prosím někdo sdělte, že na honění ega a ostatní podobné exhibice mnohem lépe funguje nějaká facebookova skupina, kde se sdružuje hodně adolescentů, případně fóra, kde se scházejí matky s laktační psychózou, i bez. Tam požadovaného uspokojení dosáhne mnohem rychleji a s mnohem větší intenzitou. Když už k těm hodinkám nemá co říct.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... což je fakt škoda, protože:

- evidentně vládne jazykem i perem

- podle vlastních slov se nemá špatně

- nepatří podle vlastních slov k ovcím, takže by asi nejel v mainstreamu

 

Ty jeho kousky by vůbec nemusely být marný.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

jako pepek vyskoč .......souhlas,chci -nechci. ....vodit za ručičku jak malé děti

 

Já sem, řiťolezectví nikdy nebral nijak zvlášť negativně. Je to taková součást běžného denního života. Jen jsem vnímal jisté omezení ve schopnosti vyjádřit vlastní názor. Takže to plné rozsahu chápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurevsky, ale kurevsky mě nasraly florbalistky. Dvě minuty před koncem zápasu se SUI vedou 6:2 a v posledních 2 minutách dostanou 4 kusy. Nakonec padly 7:6 v prodloužení, takže finále nebude. Trenér je kokot, nevzal ani jeden time out, když se jim sypala hra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...