Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

:-) Jsem si ve skalách o větev natrhnul ucho asi před čtrnácti dny, nějak jsem to zanedbal a dostal se mi do toho bordel. Takže mě to řezali, čistili a nakonec pěkně zaštupovali...v pondělí vytáhnout stehy a hurá vstříc svátkům vánočním :-)

Já když to pozoruji, ty si ublížís snad i na rovné asfaltové cestě :-).

Takže teď jsi hluchej jak poleno, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastikou ti mě normálně strašili kamaráde, ale nakonec nemuseli nijak hluboko, takže stačilo šití. Jsem se bál že mi vezmou kus prdele, protože mám docela velký uši....

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plastikou ti mě normálně strašili kamaráde, ale nakonec nemuseli nijak hluboko, takže stačilo šití. Jsem se bál že mi vezmou kus prdele, protože mám docela velký uši....

na uši prej jsou nej stydké pysky .....D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kuncaku jako asi (urcite) by me to taky sralo, na druhou stranu, lepsi demonstrace proti tomu zlodejskymu estebakovi, nez treba zavrena Vinohradska kvuli pohrbu mladyho Kocky..

Jo to jo. Zrovna pospícham, kurna (já na to zapoměl).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Cože? Municipální úředník a nerespektuje shromažďovací právo? Skandál! Jen počkej, až Tě někdo napráská :-)

Na to jsem zvyklej (na napraskání). Jen se shromažďujte i - me, ale zrovna dneska pospícham. Už jedeme, malá účast. Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na uši prej jsou nej stydké pysky .....D

No dyť to píšu. Kdyby to náhodou někdo neznal:

---------------------

Přišla Tina Turner ke svému doktorovi a povídá: "Já bych potřebovala odoperovat ty vnější pysky na přirození. Já je mám moc velký a jak nosím ty těsný kožený kalhoty, tak je to vidět a lidi si z toho dělají legraci." Doktor souhlasí a Tina si dá podmínku, že se to musí utajit. Když se po operaci probere z narkózy vidí, že je celý pokoj plný květin. Volá doktora a říká, že to mělo být utajený! Doktor ji ujišťuje: "Ale ano, to je všecko jen od jedné osoby - podívejte se" a dá jí lísteček. Na něm je napsáno: "Děkuji za nové uši - Niki Lauda".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...