Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Podle me jasny zasobovani. :-) Neco jako Rohlik, akorat je v karantene cela rodina, no.

 

Můžeš mi věřit, když ti budu tvrdit, že i před odbočením jsou upozorňující cedule a nevšimnout si toho je velké umění. Navíc z obou stran už při odbočení vidíš poměrně daleko že to nebude ono. Je to ale lákavá propojka mezi dvěma páteřníma komunikacema a navigace je tam posílá. Proč to objíždět cca 2 km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Platnost je dnem vydání, tedy okamžikem zveřejnění, tzn. platné jsou obě opatření od 10.3, účinnost pak je v jednom případě od 18. hod. 10.3., ve druhém pak od 11.3. Problém je kde? 

 

No že na začátku dokumentu je datum vydání 10.3., platnost dnem vydání, účinnost dnem následujícím...potud dobrý...a na konci téhož dokumentu píše, že účinnosti nabývá dnem vydání.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Edit: jsem teď jenom hnidopich... Obecně mě sere ten systém informování ve stylu prostě ty lidi musíme zahltit informacemi rychle, česat to budem až pak. Proto první info o zavření škol znělo že se týká základních, středních vyšších a dalších škol. Co znamená "dalších škol"? Mateřské školy? Vysoké školy? Podle mě ano. Proto to za pár minut upřesnili, že mateřské se nezavírají a že nově se zavřou i vysoké. A teď Plaga píše, že by totéž mělo platit i pro školy umělecké. Jakože to předtím na ně neplatilo? Dvakrát měř, jednou řež! Nic by se nestalo, kdyby si to po sobě znovu přečetli a zamysleli se nad tím. Tak by se to zveřejnilo o hodinu později. V tomto případě by to snad nebyl takový problém... Jenže už by nebylo píár "makáme nejrychleji na světě. A to mě na tom prostě štve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No že na začátku dokumentu je datum vydání 10.3., platnost dnem vydání, účinnost dnem následujícím...potud dobrý...a na konci téhož dokumentu píše, že účinnosti nabývá dnem vydání.

Opatření jako taková jsou platná a účinná dnem vydání, tzn. 10.3., účinnost vyžadovaného chování je v  jednom případě od 18. hod. 10.3, ve druhém případě pak od 11.3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opatření jako taková jsou platná a účinná dnem vydání, tzn. 10.3., účinnost vyžadovaného chování je v jednom případě od 18. hod. 10.3, ve druhém případě pak od 11.3.

Ucinnost opatreni vs. Ucinnost vyzadovaneho chovani

Ok, diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžeš mi věřit, když ti budu tvrdit, že i před odbočením jsou upozorňující cedule a nevšimnout si toho je velké umění. Navíc z obou stran už při odbočení vidíš poměrně daleko že to nebude ono. Je to ale lákavá propojka mezi dvěma páteřníma komunikacema a navigace je tam posílá. Proč to objíždět cca 2 km.

TVL tohle vědět policajti tak je město bohatý- ještě že tam nechoděj, na radar je to blbý místo, asi to tam furt stojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja mam ke koronaviru jednu prece jen pozitivni zpravu. Vcera na poste bylo misto obvyklych 15-20 lidi jeden jediny dalsi zakaznik.

 

Ja moc ne , zrušený koncerty , zrušený tour , měsíce příprav a peněz v prd... ja jsem na tom ještě dobře mě to stálo jen čas a peníze, ale kolegové zvukařský jsou teď ze dne na den bez práce a nikdo neví na jak dlouho ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nepřichází v úvahu. Moje děti tedy rozhodně NE.

 

Co nepřichází v úvahu vysvětluj sociálce, až škola kvůli neakceptování rodičovské omluvenky a zameškaným písemkám odmítne děcka klasifikovat...  :whistling:

 

Zameškaných 14 dnů by samozřejmě nebyl problém (od května už se na ZŠ/SŠ/VŠ beztak v podstatě nic nového neučí a kromě flákání/výletů se jenom zkouší) - ale uvědom si že z tohodle direktivně řízeného blbákova se budeme vzpamatovávat (v lepším případě) měsíce - a do té doby lidi i děcka spolehlivě zapomenou co znamená "fungovat normálně" -_-  

 

@Zrno: Přesně jak píšeš, na skupiny závislé na průběžném příjmu od dalších lidí to (hned po důchodcích, kteří aby se báli i o holý život) to dopadne asi nejhůř. Holdingová vláda bude dle svého zvyku cpát miliardy do překlenovacích úvěrů pro velké fabriky, s personálem specializovaným na vyplňování grantových žádostí - zatímco na hospodské, příležitostné šumaře i živnostníky žijící z ruky do huby se opět každý vychvajdne... Teda mimo případy kdy se opozdí s daňovým přiznáním a nebo EET  :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...