Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No tohle jsem asi nechtěl vědět... Asi je čas založit politickou stranu pro ty, co chtějí jezdit autem....

Nepomůže, semlelo to zatím všechna politická uskupení, je to jako Greta. Už v tom jedu pár let a je to trend, co se nemění, ty strany ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepomůže, semlelo to zatím všechna politická uskupení, je to jako Greta. Už v tom jedu pár let a je to trend, co se nemění, ty strany ano.

 

Mám cyklounskýho známého. On vbec nechápe, že cyklistika u nás nebude a nemůže být plnohodnotná náhrada za auto. Navíc neumí číst data. Nedávno mi posílal nějakou stránku o znečištění ovzduší, kde a rgumentoval, jak je ten automobilismus strašněj. Tím si ale totálně naběhl, protože z těch dat bylo naprosto jasně vidět, že hlavní znečištění ve městech začíná v říjnu a končí v dubnu - ergo topná sezóna. Provoz aut tam nebyl skoro vůbec poznat. Když by ještě člověk vyndal nákladní dopravu, tak osobáky jsou skoro neměřitelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasral mě zelenej zmrd. Před 14ti dny sem objednal sáčky na ?respiroše?. Mělo být skladem a doručení druhý den.

Po šesti posunech nakonec termín doručení dneska, ráno. Před chvilkou suše sms, že chybou nakládky bude dodáno až v pondělí.

Volam tak, že bych to teda potřeboval doručit zejtra (Alza Express), aby mi to souseda přes víkend spíchla a já to v pondělí vzal chlapům do práce.

Ženská nepříjemná jak prdel, až sem jí prásknul telefonem. Fujtajbl. Objednávka zrušena a už na toho zelenýho blba kašlu.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám cyklounskýho známého. On vbec nechápe, že cyklistika u nás nebude a nemůže být plnohodnotná náhrada za auto. Navíc neumí číst data. Nedávno mi posílal nějakou stránku o znečištění ovzduší, kde a rgumentoval, jak je ten automobilismus strašněj. Tím si ale totálně naběhl, protože z těch dat bylo naprosto jasně vidět, že hlavní znečištění ve městech začíná v říjnu a končí v dubnu - ergo topná sezóna. Provoz aut tam nebyl skoro vůbec poznat. Když by ještě člověk vyndal nákladní dopravu, tak osobáky jsou skoro neměřitelné.

Pavle, bohužel ale tito vládnou. Sám se též nepovažuji za žádného odborníka, spíše za poměrně slušně obeznameneho amatéra, ale tito experti nejen mě diktuji moderní trendy dopravy. Bohužel jim nedochází ani základní věc, což je např. výškove rozložení Prahy a argumentují městy, které jsou na tom úplně jinak. Vytrhavani z kontextu je bohužel k smíchu a zároveň k pláči. Argumenty protistrana neberou.

Sam jsem cyklista a mezi těmahle u mě zaslepencema mám plno přátel, ale v tomhle se spolu neschodneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pavle, kolo miluju, jezdim v podstate kazdej den, ale chce to nejakou rovnovahu, at je to vyvazene...pro me idealni kombo se na traily dopravit sestivalem, bud 3,0 nebo 4,2l :) :) :) To me taky bavi. Motorka je taky super, ale uz je to mrdecka s EURO skrtidlem :) Takze nic se nema prehanet a vse ma byt v rovnovaze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je už k pláči. Tady se řeší pandemie, ve vizi jsou nedohledné ekonomické problémy a poškození nás všech, a EU jede prioritu....v březnu uvolnilo 5,1mio EUR na to, co nás pálí nejvíc : https://hlidacipes.org/evropska-komise-posle-miliony-eur-nezavislym-mediim-bez-nich-se-dezinformacim-neubranime-rika-jourova/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní dohra nedělní debaty se sousedkou. Zavolala na mě dnes policajty, že se cítí ohrožena a že jsem ji vyhrožoval zbraní. V rámci pry zlepseni sousedskych vztahu sem na mě nastoupila trojice strazmistru.

Tak jsem jim hned na začátku řekl, že se jedná o tvrzení proti tvrzení a že nevyhrozuju nikomu zbraní, nemám to zapotřebí, když jsem je prevysoval cca o půl hlavy. Navíc opravdu ženský nemlatim. Nakonec uznané argumenty.

Sousedka u mě určitě sousedské vztahy tímto vylepšila na maximum :-(.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní dohra nedělní debaty se sousedkou. Zavolala na mě dnes policajty, že se cítí ohrožena a že jsem ji vyhrožoval zbraní. V rámci pry zlepseni sousedskych vztahu sem na mě nastoupila trojice strazmistru.

Tak jsem jim hned na začátku řekl, že se jedná o tvrzení proti tvrzení a že nevyhrozuju nikomu zbraní, nemám to zapotřebí, když jsem je prevysoval cca o půl hlavy. Navíc opravdu ženský nemlatim. Nakonec uznané argumenty.

Sousedka u mě určitě sousedské vztahy tímto vylepšila na maximum :-(.

Souseda si nevybereš, vedle mě když se prodával barák, a viděl jsem co tam chodí za exoty na prohlídky, tak jsem měsíc nespal..nakonec to koupila výborná ženská, která se ptá i jestli může posekat :-) Jsme kamarádi a lépe to už snad nemohlo dopadnout....no, vůbec ti to nezávidím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uplne vidim Kuncaka, jak v diskuzi rozcilene mava rukama a pozapomel, ze drzi stipaci sekeru :)

Toho dne byl Kuncak podivne neklidny :)

Nene, při debatě s ní jsem opravoval anténu, to si dobře pamatuju. Sekyra byla uklizena :-). Je pravda, že to debata moc nebyla, mamka slyšela jen mě, ale tohle mě fakt vytocilo. Kašlu na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Beztak Ti škatula chtěla akorát zavařit - už se těšila jak si Tě fízli podají za to že výletem na daču porušuješ tudlenctu garanténu, gangrénu nebo jak to říkal ten chytrej pán s hadrem na hubě v televizi. Teď má chudák zkaženej víkend a ještě k tomu neví, jestli od prchlivýho Pražáka v rámci nápravy sousedských vztahů zejtra dostane virus a nebo hadrem přes držku...  :crying_anim:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě Ti učitele serou.Mám s mladým dělat poslechové cvičení v angličtině, první informace je to na CD u učebnice. Mladý jej samozřejmě zlomil,sehnal jsem druhé a co myslíte,no není to tam. Učitel poslal odkaz na poslech a místo kočky a psa je tam křeček v úplně jiném cvičení . Tak si píšu s učitelem a další informace je,že je to jen na učitelském CD,kurwa už su vzteky rudý. Další věc je,to na to nikdo z rodičů nedošel ? Asi ne,serou na to a nestresujou se jak já.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shédnul jsem včera v podstatě nedopatřením několik videí z pokrokové Číny, která nás zásobuje koronavirem a rouškami.

 

Jednalo se o zabíjení psů, aby byla pochoutka na talíř. Předpokládám, že se jednalo o vystresování, aby bylo maso chutnější. Ale stahování z kůže za živa, kompletní opálení kůže letlampou, vaření za živa, věšení za krk, to fakt byly cuťovky. Ani tou trubkou ho nedokázali říznout přes hlavu jednou ranou.

 

Jsem ze vsi, prošlo mi rukama spoustu zabitých zvířat, ale tohle bylo na mě moc. Do teď jsem to nevydejchal, to mě fakt sere.

 

Kurva, to je takovej problém zvíře zabít co nejrychleji? To si musíme lebedit v takových zvěrstvech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...