Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Uplne si to predstavujem... "Casnik, to hadam nemyslite vazne, moje ragu je absolutne nevystresovane, zlamali ste tomu coklovi pred smrtou vobec nohy?..... Ospravedlnujem sa pane, ale posledna dodavka z WuChanu nestala za nic, vacsina ich posla este nez sme sa dostali k palicovaniu. Prijmite prosim luskounie jazyky obalene v netopierich kridlach ako ospravedlnenie."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.ceskenoviny.cz/zpravy/mf-navrhuje-zrusit-dan-z-nabyti-nemovitosti-chce-rozhybat-trh/1872891

 

Zrušení daně z nabytí nemovitosti se samozřejmě mělo stát už dávno.

 

Co mě sere na tomhle jsou dvě věci:

1) To že je to udělaný zase klasicky ve stylu český sviňárny - my vám sice zrušíme daň, ALE zároveň si nebudete moct uplatnit odpočty

 

2) Že jsem koupil nemovitost teď v únoru, takže při mým štěstí jednak zaplatím daň, druhak mi zruší možnost odpočtu a do toho ještě zlevní nemovitosti a hypotéky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Wanderer: Dal bych tyto videa plus ještě nějaké lahůdky jako třeba denní znásilňování a týrání Ujgurů, Tibeťanů a všeho co nevyhovuje systému v převýchovných táborech jako povinnou četbu všem podporovatelům a obdivovatelům Číny. O extrémním týrání zvířat ani nemluvě...Já jsem jenom zvědavý jestli se teď po tom průšvihu něco změní, pojídání volně žijících zvířat už mají údajně zakázaný, ale jak píšete, mají to zakořeněné v dávné historii, takže to asi ze dne na den nebude. Hovada jedny, no a hned mi je lépe :-)

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návrh je takovej, ze ten, kdo platil daň, bude moct dál uplatnit odpočty, ten kdo daň už platit nebude, uplatňovat nebude moct. To by dávalo jakž takž smysl. Co z toho nakonec vyleze, uvidíme. Jak známo, aktuální vláda umí překvapovat :)

 

Daň z převodu nemovitosti je čistá krádež. Takže pokud to dopadne, určitě to vítám, i když mi to teď aktuálně nijak nepomůže.

Upraveno uživatelem dawe009
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návrh je takovej, ze ten, kdo platil daň, bude moct dál uplatnit odpočty, ten kdo daň už platit nebude, uplatňovat nebude moct. To by dávalo jakž takž smysl. Co z toho nakonec vyleze, uvidíme. Jak známo, aktuální vláda umí překvapovat :)

 

Daň z převodu nemovitosti je čistá krádež. Takže pokud to dopadne, určitě to vítám, i když mi to teď aktuálně nijak nepomůže.

No tak ono aby to vyšlo plus mínus stejně, musela by ta výjimka možnosti odpočtu platit po celou dobu hypotéky (u mě třeba 30 let). Jsem zvedavej jak tohle vyřeší, nevěřím jim ani hovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už mě Ti učitele serou.Mám s mladým dělat poslechové cvičení v angličtině, první informace je to na CD u učebnice. Mladý jej samozřejmě zlomil,sehnal jsem druhé a co myslíte,no není to tam. Učitel poslal odkaz na poslech a místo kočky a psa je tam křeček v úplně jiném cvičení . Tak si píšu s učitelem a další informace je,že je to jen na učitelském CD,kurwa už su vzteky rudý. Další věc je,to na to nikdo z rodičů nedošel ? Asi ne,serou na to a nestresujou se jak já.

A proč tě serou učitelé a ne jenom ten angličtinář?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to první případ, dceři to byly podobné problémy.Jako nemám proti učitelům obecně,ale dost úloh dělám několikrát,stáhnout, dohlédnout, že tomu rozumí,zase naskenovat, vložit,je to opruz.

Upraveno uživatelem bohus76
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to první případ, dceři to byly podobné problémy.Jako nemám proti učitelům obecně,ale dost úloh dělám několikrát,stáhnout, dohlédnout, že tomu rozumí,zase naskenovat, vložit,je to opruz.

Pokud má dobrou učitelku tak na to, že tomu rozumí dohlédne ta učitelka právě podle toho, že to naskenujes. Ono kolikrát to, že ji to vysvetlis a opravis udělá víc škody než užitku. Mám doma učitelku co každý den volá s děckama a z přítomnosti rodičů je vždy rozladěná, protože vidí, jak ji do vyuky hází vidle. U ní je to první třída a je tam hrozně vidět ty třeci plochy. Úplný extrém je Hejneho matika, která teda frustruje i mě, protože nejsem schopný to pochopit :-D některé úlohy mi přijdou že jdou naprosto jednoduše ojebat, některé jsou podle mě pro ty děcka naprosto neřešitelné. Pravda ale je, že v první třídě umí počítat do mínusu a začínají zlomky, což vůbec nechápu jak to ty děcka zvládají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem zaujatý,zkrátka je to práce pro celou rodinu :-)    Jako ne vypracování,ale ta komunikace s učitelkou a následné vložení a kontrola . My jsme vše museli přepisovat / a proto to uměli/ a teď se to "jen" vytiskne a vlepí a děcka to neumí. Čím více techniky,tím menší znalosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je věc názoru. Já si třeba myslím, že by se minimálně od druhý třídy měly učit psát na klávesnici třeba. Obrazně řečeno paste a copy by měly bejt základní dovednosti. Dneska každý malý dítě mastí na mobilu nějaký hry a co já vím... Tu interakci zvládají dobře, jen se jim to nesmí dávat jen k tomu, aby daly pokoj a neotravovaly rodiče.

Taky záleží, co používáš k tý komunikaci za techniku Ty (Vy). Třeba naskenovat telefonem a poslat mailem jde dneska mnohem pohodlněji, než manipulovat se stolním skenerem, například. Tím nechci omlouvat to, jaké komunikační nástroje používá učitelka (online dokumenty x papíry). A taky platí, když se nechce... A to jak na straně učitelů, tak rodičů. Ani jedni si tuhle situaci nevymysleli, ovšem samo to jaksi nepůjde. A jinak je to člověk od člověka samozřejmě. Těžko učit novým kouskům 60 a více letou paní učitelku.

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,je to trochu kočkopes a každý učitel to vypracování chce jinak.Ano uvítal bych cvičení online a výsledky by si mohla učitelka zobrazit. Třeba i jen promrskání slovíček či používanych frází.Byla tragédie, když mladá má něco přeložit z angličtiny a reagovat ( najít vhodnou odpověď).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moco, a tak na to koukej z té lepší stránky ... K večeři místo brokolice steak, oblíbené pivo v ledničce, pak masáž s překvapením, tchýně nepřijede .... :-)

No počkej, to ona byla ještě uražená, že to svádím na ni....ego až na střechu. Kdyby sklopila uši a šoupala nohama, tak napočítám do deseti a pohoda, ale ještě kolem sebe kopat a hádat se že to ona ne, to nasere nejvíce :) ....Karviňačky jedny hrdopyšné :) Bych ji přivázal za auto tu její kolekci kabelek Guess a objel blok....však je to spotřebák :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, už chápu. V tom případě lze s Tebou navrhovaným řešením pouze souhlasit. Já, protože jsem povahy prchlivé, bych ještě zavazoval o druhém kolečku okolo bloku. Tentokrát za osobní účasti majitelky kabelek Guess ..... Jestli na sedadle, v kufru, nebo přímo u kabelek bych se rozhodl až na poslední chvíli :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...