Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ad Bernard, par kamaradu s nim jezdi kzdorocne lyzovat do Alp. Co se pitneho rezimu tyce, je jasny kdo to zajistuje. A pred par lety se kluci vratili a v hospode povidaji, on ten Bernard nejen ze se neda pit, on uz se neda ani poslouchat.

Osobne se s nim neznam, tak nemuzu hodnotit a zle jazyky se snazim spise neposlouchat. Ale co se piva tyce, v Opave je jeho prvni hospoda. Dodnes toci Bernarda. Je to teda strasna hospoda. Takova ta typicka devadesatkova. Nic prijemneho. A pivo tam uz trista let toci strasne nevrla, stara a skareda baba. Ale, desitku Bernarda vam donese vizuelne k nerozeznani od hladinkove Plzne a chutove je velmi dobra. Nikdy a nikde jsem tak dobreho Bernarda nepil. A ken skoda toho prostredi...tu babu bych za to dobry pivo prekous...neplest s preriz ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som na lahvace, lebo do krcmy sa posledne roky dostanem len vynimocne. V krcme samozrejme hodne urobi to jak sa k tomu pivu chovaju, naopak u lahvaca je omnoho vacsia konzistencia napriec casom a priestorom. Ale ani lahvac nie je vsespasny, jak som sa presvedcil v Rusku, kde ani Plzen ci Budvar neboli zdaleka to na co som zvyknuty v CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe, a IPA od Primátora jsi zkoušel? Mě docela potěšila, ale nejsem znalec.

Jinak dvanáctku Radegasta můžu taky, teď jsem ochutnal Patrona od Gambáče a pro mě překvapivě pitelný, no ale nejradši mám tu Plzeň, no. Kór když je ještě dobře natočená...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dawe, a IPA od Primátora jsi zkoušel? Mě docela potěšila, ale nejsem znalec.

Jinak dvanáctku Radegasta můžu taky, teď jsem ochutnal Patrona od Gambáče a pro mě překvapivě pitelný, no ale nejradši mám tu Plzeň, no. Kór když je ještě dobře natočená...

primátor má dobrej Stout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se tady probírají ta piva, tak jen přidám do pléna.. Po mnoha letech jsem zase začal občas pít Radegast. Pil jsem ho dávno, pak to jeden čas nešlo pozřít a teď jsem to nedávno někde koupil, protože jsem byl nějak přepitej všech těch ALE, IPA, Weizen apod. a měl chuť na normální ležák..a byl jsem fakt mile překvapen. Kupuju tedy jen tu ?ryze hořká 12? a fakt mi to chutná. Tak jen kdyby to někdo považoval z minulosti za patok, zkuste to.

 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...tak mi vzali vzorek na ten cinskej rychlotest... prej mi do 24 hodin zavolaj, kdyby to bylo pozitivni, jinak nevolaj vubec... no jako je to pochopitelny, ze nevolaj kazdymu, na druhou stranu jsem ted naplej jak guma od trenek, furt se koukam jestli mam signal, jestli nemam vybitou baterku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...