Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

...tak mi vzali vzorek na ten cinskej rychlotest... prej mi do 24 hodin zavolaj, kdyby to bylo pozitivni, jinak nevolaj vubec... no jako je to pochopitelny, ze nevolaj kazdymu, na druhou stranu jsem ted naplej jak guma od trenek, furt se koukam jestli mam signal, jestli nemam vybitou baterku....

Ale ten čínskej rychlotest ukazuje přítomnost protilátek, ne? Takže můžeš být pozitivní a bude to třeba pozitivní v tom, že už to máš za sebou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ale ten čínskej rychlotest ukazuje přítomnost protilátek, ne? Takže můžeš být pozitivní a bude to třeba pozitivní v tom, že už to máš za sebou.

Joo to spis ze kdyz uz mi to delali tak bych chtel vedet vysledek, vlastne jedno jakej :) ale vedet, ze jako by ho proste zavolali, takhle jak volaj jen pozitiv a jinak cekas na uplynuti lhuty tak je to takovy divny vakuum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držím palce, 24 hod je ještě docela ok. Kolega má příznaky tak mu dali ten klasický test s výsledkem do 4 dnů ....  nakonec mu to vyšlo negativně ale pozitivní byla jeho přítelkyně se kterou žije a musel na další test a teď zase druhý den nespí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já vůl si přečetl pouze půlku návodu u epoxybanu, natřel chodbu ve sklepě a barva za dvojku v čudu. Smíchal jsem ho z ředidlem a říkám si, no ty vole co to je, vždyť to vůbec nekryje. Před třemi měsíci jsem s ním natřel kotelnu a pecka na jeden zátah, no jo ale to jsem si návod přečetl celý. Pokud ho totiž zředíte, uděláte z něho základovou barvu, vrchní se nemíchá, do prdele :-) A to jsem do něj ještě nasypal za pět set protiskluzové šupinky, Kriste na nebesích ty to vidíš, Afri malířem asi nebude....

post-364-0-42803200-1586543956_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alespoň to budeš mít i s kvalitním základem

Hm, to si také říkám :-) Ale asi zbytečně, nechal jsem podlahu už za trojku vybrousit a naimpregnovat, takže byla ready. Epoxyban je luxusní záležitost a navíc jsem vybral pro extrémní zatížení, no nic, nátěr už pomalu za deset, ale snad na furt :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neměl by Tě spíš bolet palec u nohy ?

Palec na nohe je pociatocne stadium.To mam davno za sebou.Dna v dalsom stadiu moze napadnut akykolvek klb na tele. No a to je to moje stadium. Kto to uz zatil vie, aka to je zabavka. Zub oproti tomu je prechadzka ruzovou zahradou. No ale ani to ma nedonuti nezrat...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budvar - nesnasel jsem ho fakt hodne. Klasicky nazor, sladky bolehlav.

Hlavni problem Budvaru je, ze ho hodne maji tam kde to neumi natocit, nebo se nestaraji o zarizeni. Dobre udelany/osetreny Budvar je dobry. Nemusim ho furt, ale tam kde vim, ze to umi, si ho dam rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...