Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tohle nevypadá moc dobře. Strašně bych všem přál, aby se to v dobré obrátilo!

 

 

Já taky. Ale vůbec tomu nevěřím.....před chvilkou jsem si volal s jedním kamarádem,který se toho účastní.....

 

Útoků na děti je taky čím dál víc.....je to 14 dní,co mi volala vyděšená manželka,že je sleduje nějakej týpek a brumlá si "kluci,kluci,kluci"......když ho zkusila vyfotit mobilem,zakrejval si xicht. Šli mi naproti do práce,tož jsem hodil ruce na bradavky a trochu se proběhl (kdo zná Jihlavu,tak byli na "keťásku",nad kurtama)....když mne borec zmerčil,dal se na taktickej ústup....manželku povalil...nedoběhl jsem ho :wallbash: A když jsem se vrátil k rodině,ještě na mne naskákali policajti(které má paní taky zavolala)....kvílení gum,policajt vyskočil,ještě než auto zastavilo a smetl mne jak malýho bambuláka. Pak se mi omlouval(neměl za co,udělal to správně-což jsem mu taky řekl)...jeli jsme sepsat protokol,manželka poskytla fotky....prej dají vědět.....a když vykládal,kolik toho je jen v Jihlavě,vůbec si nedělám iluze,kolik toho musí bejt v republice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a me s..e to, ze jsme si vsichni rovni evidentne. stat se to naopak, tak dostanou 4 roky. nedavno jeden pracechtivy indocech zavrazdil svoji dvoumesicni dceru a dostal 14,5 let. a jeste to snizili pri odvolani (protoze chudacek zil v nevyhovujicich podminkach).to tihle hosi taky. kazdy den vidi co tahle banda vyzirku dela a tak tedy parta blbcu udelala co udelala a dostane 22 let? a kde jsou ostatni pripady tezkeho ublizeni na zdravi, zmrzaceni o kterych noviny nepisou, protoze to udelala nase utlacovana mensina? zadny trest. kdyz dam dneska nekde cikanovi pesti tak se budu bat abych nedostal podminku. ja ten cin neschvaluju, ale s..e me, ze se nemeri stejnym metrem vsem. nic jinyho. je uplne jedno jestli me nekdo napadne protoze jsem cernej, mam zelenj kabat nebo na krku salu Baniku. proste me napadl a ma nest trest.

 

a četl jsi spis, nebo jak víš, co se v tom případě stalo?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

Ale jo s tím úplně souhlasím, mě tohle s..e taky. Ono to jde ruku v ruce. Ale tady šlo o trest pro mladý fašounky, co zmrzačili malý dítě. Naše právo stojí za starou... a ostrostřelci typuTada to asi nezlepší, bohužel. (Tado nic proti tobě jako hodinářovi :))

 

A kolik že lidí už ostrostřelec Tada smáznul? Jen tak pro pořádek, abych se o sobě něco dozvěděl, zřejmě víš něco co já ne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mna nasralo, ze priatelka podpisala pracovnu cestu na 4 mesiace a mne ani len nedala vediet. A to mna sprdne uz ked idem o pol hodiny neskor z prace...

 

Vyměnit :D

 

 

P.S. Ne za tu služebku (bo ten volnej čas si alespoň užiješ), ale za tu vyčítanou půl hodinu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě štve tohle - http://zpravy.idnes.cz/jeden-z-nasilniku-kteri-zbili-chlapce-v-krupce-na-teplicku-jde-pred-soud-13h-/krimi.asp?c=A101021_1470070_liberec-zpravy_alh

A jsem zvědavý, jaké tresty padnou, už jen v souvislosti s případem "Vítkov". I když už nyní uvádí, že maximum je 5 let. Chce se mi zvracet...

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě štve tohle - http://zpravy.idnes.cz/jeden-z-nasilniku-kteri-zbili-chlapce-v-krupce-na-teplicku-jde-pred-soud-13h-/krimi.asp?c=A101021_1470070_liberec-zpravy_alh

A jsem zvědavý, jaké tresty padnou, už jen v souvislosti s případem "Vítkov". I když už nyní uvádí, že maximum je 5 let. Chce se mi zvracet...

 

myslím si, že to odpovídá mj. i na ty kecy, jakože se to opačně nezveřejní... navíc těch 5 let je asi dáno čím? barvou nebo věkem?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě štve tohle - http://zpravy.idnes.cz/jeden-z-nasilniku-kteri-zbili-chlapce-v-krupce-na-teplicku-jde-pred-soud-13h-/krimi.asp?c=A101021_1470070_liberec-zpravy_alh

A jsem zvědavý, jaké tresty padnou, už jen v souvislosti s případem "Vítkov". I když už nyní uvádí, že maximum je 5 let. Chce se mi zvracet...

 

hezky... a pri te prilezitosti me SE...RE jedna vec. ja chapu, ze to je soukromy web, ale preci je...proc neni mozna diskuze pod jakymkoli clankem kde jsou zlociny cikanu? ja myslel, ze cenzura zmizela v 89. tyhle ty multikulti veci a politicky korektni veci nas jednou zahubi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si, že to odpovídá mj. i na ty kecy, jakože se to opačně nezveřejní... navíc těch 5 let je asi dáno čím? barvou nebo věkem?

 

Jasně, pro svůj věk nemůže dostat víc jak 5 let.

Kauza "Vítkov" byla mediálně masírovaná každý den všemi médii, opačně nějak není zájem...

Jen podotýkám, že nejsem rasista a mám spoustu přátel různé pleti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si, že to odpovídá mj. i na ty kecy, jakože se to opačně nezveřejní... navíc těch 5 let je asi dáno čím? barvou nebo věkem?

 

jsou mraky pripadu, ktere se nezverejni a jsou vzdy jen nekde v zapadlych novinach. pokud se dostanou do normalni diskuze, tak je mod, na idnesku p.Banga smaze. na Romea.cz nezustanou dele jak 5min a jsou taky smazany.

 

ale to se dostavame uplne nekam, co sem nepatri. lidem obecne vadi, ze politici nebo obecne system je prizdisracsky. pokud nekdo nekdo neco udela je jedno jestli skin, cikan, bilej...tak proste trest. tecka. dalsi pripad. jenze pokud jedna skupina vidi, jak je druhe skupine nadrzovano, tak pak vznikaji tyhle pripady. a je jedno jestli je to cikan nebo neprizpusobivej bilej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...