Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Tak to nasere :) Já se musím zvednout a jít do dílny, musím ještě něco dodělat, ať je zítra co fotit :)

 

O'p'B

 

Ha, taď mi to tak nějak docvaklo. Ty děláš nože viď..? Představ si, že uděláš nůž, dáš do něj maximum invence, umu, a já nevim čeho. Cena normálka baj voko 10k. Příjde číňan a vobšlehne ho. Co si pak budeš myslet o lidech, který budou opěvovat nůž od číňana, že je taky pěkně zpracovanej, pěknej a stojí jenom dvě kila..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Ha, taď mi to tak nějak docvaklo. Ty děláš nože viď..? Představ si, že uděláš nůž, dáš do něj maximum invence, umu, a já nevim čeho. Cena normálka baj voko 10k. Příjde číňan a vobšlehne ho. Co si pak budeš myslet o lidech, který budou opěvovat nůž od číňana, že je taky pěkně zpracovanej, pěknej a stojí jenom dvě kila..?

 

lidem s touhle vizí Navíc můžu tyhle hodinky nosit nonstop, bez stresu z toho, že jim něco udělám je marný cokoli vysvětlovat - je to stejný jako když stojíš před Levis obchodem a říkáš si - ku.va ty kalhoty si nekoupím - stojí to 3t a mohl bych to umazat Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidem s touhle vizí Navíc můžu tyhle hodinky nosit nonstop, bez stresu z toho, že jim něco udělám je marný cokoli vysvětlovat - je to stejný jako když stojíš před Levis obchodem a říkáš si - ku.va ty kalhoty si nekoupím - stojí to 3t a mohl bych to umazat

 

Kazdej si tim svym zpusobem projde/prosel - dokaze to dobre zformovat pohled na vec - nekdo si to kupuje protoze je to levny a nezasere se to, nekdo ze zvedavosti, nekdo protoze se o tom docetl ze to je dobry, nekdo vubec.. inspirace tady okolo hodinek budou asi porad a je na kazdym co vsechno je schopnej tolerovat.. ja treba doma v supliku snesu skoro vsechno, ale na ruce mezi lidi jsem uz celkem vybiravej :) Kazdopadne pred Levis obchodem se mi vetsinou z toho luxusu kousne pumpa a kdyz se proberu z komatu tak mam svoje dzexny umazany dost..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono je to tak - kalhoty jdou vyprat :) To je pro mě bez diskuze... navíc jsem ten typ, co právě tyhle hadry nosí :)

 

Pokud mi někdo obšlehne nůž, jako že se to stává, tak s tím nic neudělám, ale moji zákazníci stejně ve finále přijdou za mnou, a nekoupí si kopii. Je důležité si uvědomit, že tyhle polokopie a jejich originály, jsou v naprosto jiných cenových kategoriích, a člověk, který má na originál, se po nich ani nepodívá. Navíc srovnáváš ruční, jednokusovou výrobu a fabriku, s výrobou ve dvou, sice různých, ale přece jenom fabrikách...

U mě to bylo tak, že jsem chtěl pěkné, levné hodinky, které bych mohl nosit nonstop, bez stresu. V dílně je to totiž samé abrazívum, samá fréza, samej bordel, a nebudu tam tahat hodinky, které by mi bylo líto poškodit. Protože v dílně to není eventualita, ale jistota, že se jim dřív nebo později něco stane. A na ruce je mít musím, jinak si připadám jak nahej :)

 

O'p'B

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidem s touhle vizí Navíc můžu tyhle hodinky nosit nonstop, bez stresu z toho, že jim něco udělám je marný cokoli vysvětlovat - je to stejný jako když stojíš před Levis obchodem a říkáš si - ku.va ty kalhoty si nekoupím - stojí to 3t a mohl bych to umazat

 

Jasan. Já třeba na tyhle příležitosti, kdy bych měl o hodinky strach, mám Casia za 20 USD i s poštou. Třeba prozře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomělo ty tři (u většinové populace) nejhorší okamžiky v životě muže:

1. Když ho opustí žena;

2. Když přijde o práci;

3. Když chytí první škrábanec na novým autě.

A poučení?.......

 

pravda pravda, ale škrábanec na autě bych dal na první místo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník salamio

...problem je nicmene v tom, ze hlavni gestapak K resi vse mazanim a souslovi "konstruktivni debata" mu zvysuje krevni tlak a intenzitu klikani na tlacitko ban / smazat / anihilovat.

 

Teď jsem si to přečetl a nas.ral jsi mě ty. Kdybychom se měli držet názvu vlákna.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

problem je nicmene v tom, ze hlavni gestapak K resi vse mazanim a souslovi "konstruktivni debata" mu zvysuje krevni tlak a intenzitu klikani na tlacitko ban / smazat / anihilovat.

 

Chlape, tak za tohle jsi u mne adept na osobní, nikoli virtuální tečku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To mi připomělo ty tři (u většinové populace) nejhorší okamžiky v životě muže:

1. Když ho opustí žena;

2. Když přijde o práci;

3. Když chytí první škrábanec na novým autě.

A poučení?.......

 

Jaký je to poučení???? Já totiž nemám auto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Parnis nejsou tolerovany i presto, ze maji uz spoustu modelu, ktere nejsou rozhodne zadnou napodobeninou niceho. je pravda, ze nektere jsou tak hnusne, ze si tezko predstavovat, ze by se snazily neco kopirovat.

 

problem je nicmene v tom, ze hlavni gestapak K resi vse mazanim a souslovi "konstruktivni debata" mu zvysuje krevni tlak a intenzitu klikani na tlacitko ban / smazat / anihilovat.

Abych trochu vnesl jasno, tady doslova platí přísloví o potrefené huse. Tmoris se snažil prodávat Parnisy (nebo dokonce MM, už se přesně nepamatuju), což jsem mu smazal a upozornil ho přes SZ. A zhruba za týden se pokusil o další prodej, i když věděl, že je to zakázáno. To už dostal ban. A rozvíjet s někým "konstruktivní debatu" přes SZ, co je a není fake, na to opravdu nemám čas a náladu.

 

A snažím se dodržovat pravidla. Jednou Chronomag rozhodl, že Parnis ne, tak to respektuji, i když osobně mám jiný názor.

EDIT: Proti Parnisům nic nemám, to bych musel odsoudit i Steinharty a několik dalších firem. Ať si každý prodává co chce, pokud to nejsou vyloženě okopírované faky. Já už bych si Parnis nebo Alpha rozhodně nekoupil. I když jeden jiný čínský kousek taky mám.

Loňský hon na čarodejnice byl kvůli MM, které jsou úplnou kopií OP. Svezla se s tím i značka Parnis, která vlastně taky nedělá úplné kopie, takže je "zakázaná" do jisté míry neprávem. Asi to bude na další a delší (a doufám, že ne neslušnou) diskuzi. Otázkou je, jestli mít exaktně přesná pravidla pro každou čínskou i nečínskou značku nebo se budeme řídit zdravým rozumem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...