Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Nějaký řidič mi odhodil šutr do předního skla a nabouchl mi ho. Po asi dvou kilometrech zběsilýho blikání troubení atd. se mi ho podařilo předjet a zastavit a on mi oznámil, že je to tvrzení proti tvrzení a že sem si to taky mohl vymyslet a z jeho povinnýho ručení se oprava platit rozhodně nebude a odjel. SPZ sice mám, ale pochybuju že z něj někdy něco dostanu.

 

A tohle všechno jenom kvůli podělanejm bonusům, to bych blil.

 

Stalo se mi přesně to samé před 2 lety - a bonusy byly v ... fuč.

Před rokem se to stalo znovu, jen opačně - a já jsem vše potvrdil a opět na pojišťovně "zabodoval"...

Jak se říká u nás - "Každá parta má svého blbečka..." :crying_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stalo se mi přesně to samé před 2 lety - a bonusy byly v ... fuč.

Před rokem se to stalo znovu, jen opačně - a já jsem vše potvrdil a opět na pojišťovně "zabodoval"...

Jak se říká u nás - "Každá parta má svého blbečka..." :crying_anim:

 

Před časem jsem vlastní chybou vymetl kus auta na parkovišti. na mém nebylo nic, jeho doznalo kosmetických změn. Vzal jsem papír, napsal na sebe kontakt a šoupnul to za stěrač. je to už měsíc a nikdo se neozval...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem jsem vlastní chybou vymetl kus auta na parkovišti. na mém nebylo nic, jeho doznalo kosmetických změn. Vzal jsem papír, napsal na sebe kontakt a šoupnul to za stěrač. je to už měsíc a nikdo se neozval...

 

Tohle se mi stalo před časem - prasklý nárazník, odřené auto, za stěračem lístek s RZ a číslem na mobil. Oddychl jsem si, za dva dny volal a... Nezlobte se, nikdy jsme nikde nebourali, to bude omyl. A přes RZ to taky nevyšlo. Takže ten lístek byl jen podvrh - zřejmě dotyčného někdo viděl a aby to nevypadalo blbě, tak si na ten lístek jen něco vymyslel... :crying_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska me nastvalo, ze po peklu na zemi zvanem vystava PLAY v Manesu (milion deti na 500 metrech ctverectnich, hystericke matky, kraval jak cyp) jsem v restauraci Hooters dostal jako BBQ zebirka na taliri 4 kosticky dlouhe asi 10cm - material u reznika tak pet korun, kozata obsluha si rekla o 239korun bez dyska...Hnus!Musel jsem to zapit 3 plzenskyma...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska me nastvalo, ze po peklu na zemi zvanem vystava PLAY v Manesu (milion deti na 500 metrech ctverectnich, hystericke matky, kraval jak cyp) jsem v restauraci Hooters dostal jako BBQ zebirka na taliri 4 kosticky dlouhe asi 10cm - material u reznika tak pet korun, kozata obsluha si rekla o 239korun bez dyska...Hnus!Musel jsem to zapit 3 plzenskyma...

 

Včera od 17 h jsme tam ve třech "sežrali" 50 smažených křidélek, omáčka Daytona . Platili jsme jen pivo navíc , na křídla a 4 piva jsem měl voucher .Holky pěkný . Upraveno uživatelem HonzaX
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

****UPOZORNĚNÍ - KDO JE CIMPRLICH, AŤ TO NEČTE!****

 

 

Já jsem se dnes skoro poblil :sick01: Ráno jsem zpátky přebíral byt od nájemníka, po rychlé obhlídce jsem převzal klíče, podepsali nějaké papíry a rozloučili se. Na dvě hoďky jsem odskočil do práce, též naložil nějaké krámy, které jsem si dovezl zpátky do bytu. Já vám vlezu do skříně a tam snad 15 1,5litrových PET flašek, které byly plné (no hádejte asi čeho. Vypadá to jak mošt a není to mošt). Já jsem si původně myslel, že to ten mošt nebo burčák je, tak jsem zkušebně jednu otevřel :yucky: Prase jedno hnusné, ani telefon mně to nebralo! Se bojím jít do sklepa, kdoví co teprve tam najdu :eek: Teď koumám, jak se vlastně tady toto recykluje, páč vylívat se mně to dvakrát nechce, ale do plastů to taky nemůžu fláknout, dyž je tam obsah takových dobrůtek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ha! Teď jsem se mu dovolal, vypálil jsem na něj, co mají znamenat ty flašky ve skříni, tak nevěděl co s jazykem, pak cosi žvatlal, že o tom nic neví a zavěsil. Prasák jeden, a já jsem se furt divil, že jsem měl letos v květnu vyúčtovanou tak nízkou spotřebu vody. No já nechci vidět, co třeba najdu pod kobercem! Přátelé, neměli byste někdo zájem o koupi hezkého a slunného bytu 2+1 ve Vsetíně? :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...