Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ve věku 82 let zemřel Neil Armstrong, první člověk na Měsíci. Jeden z nejznámějších astronautů na světě podlehl komplikacím po operaci srdce.

 

Kdyz jsem si ted toto tema precetl, hned jsem si vzpomel na OMEGA, skoncila jedna leganda, je mi to hodne lito a Omega Moonwatch zustanou vzdy v mem srdci jako prvni hodinky na mecici!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že mi včera večer odvezla staršího synka rychlá do špitálu. Manželka se šla s klukama večer chvilku projít a synek venku omdlel.....už je dobrej, ve špitálu zůstává na pozorování, ale.....nic moc pocity :(

 

 

 

To nesjou pocity , ale realita.

Držím palce !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tomáš Drahoňovský

Utekly mi na Aukru paradni cerne Hydroconquesty za jeste paradnejsi cenu, protoze jsem narozdil od nekoho jineho byl linej a jal se zjistovat, jestli by se prodejce nechtel sejit v Praze :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nas.rala me mestska u nas .... 2 body v hajzlu za 57 km/hod. Uz mam jenom osm. Budu muset davat vetsi pozor , s mym najezdem 60 tkm/rok ....

 

cos nezavolal, hlavo býlá!!

 

Joa k tématu: Mě naštval špalek ze štípačky na palec PDK. kuwa, všechny svatý jsem viděl a dvakrát okruh po zahradě. auuuu

Upraveno uživatelem Hasič
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nesjou pocity , ale realita.

Držím palce !!!

 

Díky, Míro. Dnes ho snad pustí. Od chvilky, co ho odvezli, jsem v děsný křeči a nemám náladu na nic. I když jsem za ním byl a vím, že už je dobrej......nebo dobrej....dnes dopoledne ho čeká ještě neurolog a kardiolog.....snad to bylo jen z toho, že málo pil a pak blbnul s kamarádem. Na horší varianty nechci vůbec myslet :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je proste život. Dneska doktor napsal tříleté dceři ventolin protože mela včera vecer parádní zachvat dušností. Už pul roku to po doktorech řešíme a o ničem. A na alergologii řeknou ze první termín je koncem listopadu. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je proste život. Dneska doktor napsal tříleté dceři ventolin protože mela včera vecer parádní zachvat dušností. Už pul roku to po doktorech řešíme a o ničem. A na alergologii řeknou ze první termín je koncem listopadu. :(

Solidní plicní lepší desíti imunologů a alergologů, držím palce. Čekací doby bývají řádově jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je proste život. Dneska doktor napsal tříleté dceři ventolin protože mela včera vecer parádní zachvat dušností. Už pul roku to po doktorech řešíme a o ničem. A na alergologii řeknou ze první termín je koncem listopadu. :(

 

tak tohle mam už v dětském věku za sebou.. navíc ventolin je na nic..néléčí jen ulevuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj a ke všemu je to relativně velký svinstvo v dnešní době a obvodak prej nemůže napsat něco jinýho, fakt demagogie. Znám to taky asi od tří let a je mi z toho na nic. Když byly me tři roky tak nebyl ani ten blbej ventolin což je asi jediný pozitivum. Pamatuju se na tu dobu dost dobře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To znám...ty termíny :(

Držte se...já už mám kluka doma, že prej je v pořádku. Neurolog a ani kardiolog ho neviděl, nakonec to prý nebylo potřeba. Tak nevím, prostě budem synka hlídat a uvidíme...... :(

 

Tak to je ale teda trochu divne,ze ho ani jeden z nich nevidel.nevim jak jsoz bezne postupy,ale pokud je mlady,zdravy kluk a tohle se stane,rekl bych,ze ho prosetri od hlavy az k pate.Takze CT a dalsi veci bych si myslel,ze jsou samozrejmosti a velmi by me zajimalo,jak na takovy vysledek tak od oka dosli,nebo jestli mu nejake vysetreni aspon delali?Nevim no,tim te nechci strasit,zrejme nejde asi urcite nejde o nic,ja osobne bych byl nervozni a vysetreni udelal na vlastni pest,at je jistota,ale to te nechci strasit,jen vim,jak to u nas chodi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani neviem či naštvalo alebo potešilo...pozrel som si na ČT24 rozhovor s milou pani veľvyslankyňou ČR v Sýrii...dosť toho objasnila...média nám podhadzujú ako za všetko môže ten čo je tam pri moci...a ono je všetko inak...tak to vyzerá, že po Egypte, Tunisku a Lýbii svet podporuje zlú stranu aj v Sýrii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tada

A koho, že tam kdo vlastně podporuje? :D

 

Ono to bude asi takové, jako když se tenkrát hádal Srb s Bosňákem o tom "kto počol rat" a taky se nedohodli... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...