Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

Štvou mě místní Klugscheißer a Besserwisser kteří samozřejmě nevynechali příležitost s otráveným chlastem, aby ukázali jak jsou chytří a všemu rozumí a jak jsou všichni ovce a debilové a všechno je špatně. Pánové, jděte s těma kecama do p....e nebo na dfens nebo...

Mam nejasne tuseni, byt nerozumim tem dvema vyrazum, ze to miri i na me...

Ani ja ani nikdo dalsi tu nikoho, vyjma vladnouci elity, ani naznakem neoznacuje za cokoliv jak ovce, debily, kreteny.

Vzhledem k tomu, ze ti lide, tedy vladnouci elita, jsou placeni i z mych dani a vzhledem k jistemu, byt ne zasadnimu, vzdelani v sociologii a ekonomii, myslim, ze mam pravo hodnotit, i kdyz samozrejme vice ci mene subjektivne.

O obcanech jako ovcich je to trochu jinak - pointa ma byt, ze stat se z obcanu ty ovce snazi udelat, ne je jimi jsme.

Jestli ale moderator rekne, ze to sem nepatri, budu to respektovat.

Edited by boo-beek
  • Replies 87.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kuncák7

2657

• African

2306

• mondeo2

1731

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl jsi sice první zájemce, ale chtěl jsi jen rezervaci, mezitím se mi ozval člověk, který měl evidentní zájem, akorát neměl čas - s tím, že nabídl jiné podmínky k tomu, aby dostal přednost. Stejně

Myslím, že já jsem prodejce, který si může říct podmínky a určitě raději dá přednost zájemci, kterého zná osobně, už od něj něco kupoval a hlavně není z druhé strany ČR.   Komu kolo prodám a nebo ne

I když jsem byl první zájemce, Ty jsi napsal že kolo je moje, já jsem Ti napsal že si ho osobně vyzvednu a zaplatím Ti v hotovosti ? Vzdálenost nehrála roli, já ho od Tebe dovézt nechtěl. A Ty jsi pot

Štvou mě místní Klugscheißer a Besserwisser kteří samozřejmě nevynechali příležitost s otráveným chlastem, aby ukázali jak jsou chytří a všemu rozumí a jak jsou všichni ovce a debilové a všechno je špatně. Pánové, jděte s těma kecama do p....e nebo na dfens nebo...

Ale jo, D-fense čtu s potěšením :) No ale my tu jen píšeme, že celá ta prohibice je kopanec do křa a že Heger se projevil jako, řekněme, ne právě intelektuální atlet. Nakonec, zde je důkaz:

PRAHA ? Změkčíme prohibici, uvažuje ministr zdravotnictví Leoš Heger (TOP 09). Prodávat by se tak směl alkohol vyrobený v zahraničí, možná i výrobky od zavedených českých značek.

Edit: Už to vidím, jak tiskárna, tisknoucí dosud etikety "Jemná vodka DRAK" odmítá z principielních důvodů tisknout etikety "Wodka Wyborowa" :) A taky nezapomínejme, že Knížepán a Bakala vděčí za mnohé Becherovce :)

Edited by Foundryman

Muj zivot je moje zodpovednost a nanny state me vytaci. Meli by udelat maximum pro to, aby vsichni vedeli, ze z chlastu hrozi otrava, udelat maximum pro to, aby si jednotlivci meli moznost overit zavadnost sve lahve, a dal to nechat na nich. Akorat to z lidi dela tupejsi a tupejsi stado, kdyz stat prebira tu zodpovednost.

Kdyby nás teoreticky napadl nepřítel,tak věřím,že nebudeš čekat,až hloupý nanny stát v čele s ještě hloupějším ministrem obrany zahájí mobilizaci k obraně stáda ovcí a sám za sebe začneš vymýšlet strategický plán.

Kdyby se v souvislosti s jedovatým alkoholem jednalo o Tebe nebo Tvé blízké,tak bys mluvil úplně jinak.Asi bys okolo sebe nešířil"můžeme si za to sami,měli jsme si vše ověřit"Buď chlap a přiznej to.

Kdyby nás teoreticky napadl nepřítel,tak věřím,že nebudeš čekat,až hloupý nanny stát v čele s ještě hloupějším ministrem obrany zahájí mobilizaci k obraně stáda ovcí a sám za sebe začneš vymýšlet strategický plán.

Kdyby se v souvislosti s jedovatým alkoholem jednalo o Tebe nebo Tvé blízké,tak bys mluvil úplně jinak.Asi bys okolo sebe nešířil"můžeme si za to sami,měli jsme si vše ověřit"Buď chlap a přiznej to.

Ach jo, tak znova a pomalu: snažíme se tu vysvětlit, že zákaz v této podobě nepomůže vůbec ničemu, bude jen kontraproduktivní a zažene výrobce, distributory a pijáky tentokrát nejen pančovaného, ale všeho chlastu do ještě hlubší ilegality. Zlikvidovat pančování lze jen ekonomicky - snížením zdanění alkoholu. Vše řečené bylo názorně ilustrováno v USA během 20-.30. let minulého století.

Jediný možný postup je neplýtvat policejními silami na kontrolách hospod a krámů, ale co nejrychleji najít zdroj. Paralelně varovat lidi, ať si do vyřešení raději odpustí vodku a tuzemák. Abych použil tvou analogii, postup vlády zhruba odpovídá nasazení 80% armády na systematické vybíjení příslušníků nepřátelského národa žijících na našem území, vinnej, nevinnej, všechno jedno, a 20% na obranu před nepřátelskou armádou.

Edited by Foundryman
  • adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...