Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

 

Většinou se do podobných témat nezapojuji, ale ty seš HonzoX ukázkový případ typu člověka, kvůli kterému vznikají podobné pragocentristické narážky. Já jejich příznivcem nejsem a co tu předvádíš, mě mrzí už jen z toho důvodu, že tohle forum je o hodinkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou se do podobných témat nezapojuji, ale ty seš HonzoX ukázkový případ typu člověka, kvůli kterému vznikají podobné pragocentristické narážky. Já jejich příznivcem nejsem a co tu předvádíš, mě mrzí už jen z toho důvodu, že tohle forum je o hodinkách.

Taky Ti už zatemnil mozek levný chlast? Rubrika je, Co mě právě naštvalo, podívej se kdo začal o tom tady blafat, já rozhodně ne. Když napíši,že problém je na Moravě, což denně, kdo není mdlého rozumu, slyší v médiích, tak co to má společného s pragocentrismem? Nebo už našli stáčírnu v Čechách? Zatýkají v Čechách? Tak co tu blbečkové obhajujete? Zřejmě je ta hranice Asie blíže k Praze, než na řece Moravě.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky Ti už zatemnil mozek levný chlast? Rubrika je, Co mě právě naštvalo, podívej se kdo začal o tom tady blafat, já rozhodně ne. Když napíši,že problém je na Moravě, což denně, kdo není mdlého rozumu, slyší v médiích, tak co to má společného s pragocentrismem? Nebo už našli stáčírnu v Čechách? Zatýkají v Čechách? Tak co tu blbečkové obhajujete? Zřejmě je ta hranice Asie blíže k Praze, než na řece Moravě.

 

 

Já myslel, že žijeme v jedné republice. No a že někde na Moravě je stáčírna, tak se to hold týká celé republiky jako spousta jiných společných kauz. A kdo začal, nebo nezačal...ty se tu obouváš a argumentuješ pindama někoho podobně smýšlejícího jako ty a jasně dáváš najevo pohrdání kýmkoliv jiným, než pražanem. Já sem chodím, protože mě hodinky spojují, ale ty tu působíš, v tomto vlákně, vyloženě jako štváč. Proc ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro odlehčení. Dnes návštěva lesa (Kokořínsko) s cílem nalézt houby aspoň jako před týdnem (bylo na smaženici pro 5 osob) A dnes (a to pršelo v týdnu dva dny) jen dva, slovy dva kozáci (myšleno druh houby) Tak další pokusy necháme asi na další rok.

Upraveno uživatelem pikec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No páni momentálne je asi 3 hodiny prerušené vysielanie na TV JOJ - jedná sa o skutočný príbeh jednej slovenky, ktorej v Anglicku zobrali deti a idú ich dať na adopciu...

Vďaka tomu, že mamička sa nevzdáva je teraz z toho obrovská halo a ešte stále to ide na TV JOJ - rieši to ambasáda, právnici a nejaké inštitúcie ohľadne ľudských práv ...

Upraveno uživatelem Giovany21
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...