Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

No, já čekal, že po návratu s dovolený ve mě taková ta pohoda nějákou dobu vydrží, to bych ovšem nesměl žít v ČR :D Včera celej den po úřadech, papírování, vyřizování a co jsem zařídil? Nic" Tenhle celej Českej pojeba... systém mě zase úplně rozsekal :furious: Takže jsem tu pouhé tři dny a už jsem nasra... jako každej druhej Čecháček, no prostě paráda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále mě fascinuje přístup mýho ředitele a obchoďáků, který nejdříf něco někomu slíběj, pak se mě jdou zeptat, jestli je to vůbec možný a ať to vyřešim..suicide_anim.gif

 

To znám, já to řeším tak, že se šéfa výroby ani neptám a rovnou mu tam šoupnu zakázku s termínem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V německým kauflandu v Zittau mi odmítli kartu české spořitelny,přitom prachy tam na ní byli. Vypadal jsem tam jak debil.Tak jsem plati gečkovou a bez problemu,to samý udělalo před týdnem tchýni.Tak nevím kde je chyba přitom na dveřích maj obě loga jak visa tak i master.

Máte s tím někdo zkušenost ????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V německým kauflandu v Zittau mi odmítli kartu české spořitelny,přitom prachy tam na ní byli. Vypadal jsem tam jak debil.Tak jsem plati gečkovou a bez problemu,to samý udělalo před týdnem tchýni.Tak nevím kde je chyba přitom na dveřích maj obě loga jak visa tak i master.

Máte s tím někdo zkušenost ????

 

Jak lítám po světě, tak někde mě občas nevezmou Visu a někdy Master, anebo prostě nefznguje karta, i když to mají na dveřích, proto vozím zásadně obě" A vysvětlit mě to nikdy nikdo nedokázal, ani banka, ani obchodník :oneeyed02: Je to velkej systém, kterej si podle mě dělá co se mu zachce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak lítám po světě, tak někde mě občas nevezmou Visu a někdy Master, anebo prostě nefznguje karta, i když to mají na dveřích, proto vozím zásadně obě" A vysvětlit mě to nikdy nikdo nedokázal, ani banka, ani obchodník :oneeyed02: Je to velkej systém, kterej si podle mě dělá co se mu zachce :D

 

V Německu je velkej problém najít obchod, kde berou VISA. Když už, tak v supermarketech většinou dobře funguje Maestro/MC/EC. Nevím, proč to tak je, ale bohužel. To samé v Belgii, tam jen v Carrefouru VISA a MC, LIDL, ALDI brali pouze belgicke Girokarty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne vencim psa, kdyz kousek od naseho baraku zastavilo auto, vystoupila celkem slusne oblecena ciganka s pevnyma deskama (asi aby vypadala vic jak obchodnice). A sla k baraku kde u plotu stal zrovna jeden starsi pan. Tak ho dovedla k autu, otevrela kufr a nabizela mu neco "pouze za 7000 Kc". Kdyz ten pan odmitl tak na nej zacla volat at zavola manzelku at se jde taky podivat. To uz jsem stal u plotu kde ten duchodce zije a rekl jsem mu at jde domu a at se s nema ani nebavi. Spolecne s panem jsme ty dve svine (celkem slusne) poslali domu... grrr :angry:

A vim ze tohle se deje celkem casto, jen jsem netusil ze se mi to stane 20 metru od baraku a navic v nasi ctvrti. Jinak auto ve kterem jeli byl tmave zeleny Fiat Marea s brnenskou poznavaci znackou zacinajici 7B7.. dal nevim

...:sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zm.decek od RWE, kterej se prave snazil presvedcit moji babicku, ze vyuctovani plynu a elektriny od pristiho mesice delaj oni, at mu prinese vsechny smlouvy od PRE a PP. A ze jinak bude muset jet nekam daleko to vyrizovat sama... Tak pochopitelne dostal dverma po drzce, ale kdybych tu nebyl...... To je k zbliti. :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normalne vencim psa, kdyz kousek od naseho baraku zastavilo auto, vystoupila celkem slusne oblecena ciganka s pevnyma deskama (asi aby vypadala vic jak obchodnice). A sla k baraku kde u plotu stal zrovna jeden starsi pan. Tak ho dovedla k autu, otevrela kufr a nabizela mu neco "pouze za 7000 Kc". Kdyz ten pan odmitl tak na nej zacla volat at zavola manzelku at se jde taky podivat. To uz jsem stal u plotu kde ten duchodce zije a rekl jsem mu at jde domu a at se s nema ani nebavi. Spolecne s panem jsme ty dve svine (celkem slusne) poslali domu... grrr :angry:

A vim ze tohle se deje celkem casto, jen jsem netusil ze se mi to stane 20 metru od baraku a navic v nasi ctvrti. Jinak auto ve kterem jeli byl tmave zeleny Fiat Marea s brnenskou poznavaci znackou zacinajici 7B7.. dal nevim

...:sad01_anim:

A to tomu pánovi říkáš běžně, co má dělat :-)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Německu je velkej problém najít obchod, kde berou VISA. Když už, tak v supermarketech většinou dobře funguje Maestro/MC/EC. Nevím, proč to tak je, ale bohužel. To samé v Belgii, tam jen v Carrefouru VISA a MC, LIDL, ALDI brali pouze belgicke Girokarty...

Souhlas - jezdil bych i do Kauflandu v Drážďanech, ale neberou VISA a v hotovosti se mi platit nechce, co s těma fufnikama. Proto jezdíme do Realu, kde není problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...