Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

........tak se jen přidám k členům,co podobnou verbež nemůžou ani cítit a hned jak takovýho "obchodníka" vidím v teritoriu naší vesnice,autmaticky pozoruji,kam míří.

Tak tak. Zatim jsem neslysel o nicem poradnem, co by se muselo prodavat temito prodejnimy kanaly. Ne kazdy je proziravy a prokoukne podvod. Natoz seniori, kteri to odskacou nejcasteji. Proto udelat co popisujes mi prijde samozrejne. Prijde dost divne, kdyby se nekdo dival, jak v jeho blizkosti seniora takhle neprimo okradaji. Kazdy holt mame jinou vychovu a ve stari cekame od nesich deti asi take neco jineho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes večer jsem se asi dostal do stavu proudění, tak jsem si začal vypisovat, jaký písně si seženu, protože je mám rád a můžu je poslouchat furt dokola, tak abych to měl pohromadě. Vytvořil jsem tenhle seznam (bez pořadí oblíbenosti):

1. Tanita Tikaram ? Twist In My Sobriety

 

2. Nick Cave feat. Kylie Minogue ? Where The WildRoses Grow

 

3. Sinead Connor ? Nothing Comparses 2U

 

4. Judas Priest ? Breaking To Law

 

5. Johnny Cash ? Hurt

 

6. AC/DC ? Touch To Much

 

7. Buggles ? Video Killed The Radio Stars

 

8. Counting Crows ? Mr. Jones

 

9. Coolio ? Gangster?s Paradise

 

10. Roxette- Listen To Your Heart

 

11. ThinLizzy ? Whiskey In The Jar

 

12. Sting? Every Breath You Take

 

13. MarieRottrová ? Kůň bílý

 

14. RenéeFleming ? Hallelujah

 

15. Björk? It?s Oh So Quiet

 

16. U2 ? One

 

17. Don McLean ? American Pie

 

18. Abba ? The Winner Takes It All

 

19. Dire Straits ? Brother In Arms

 

20. Mackie Žbirka ? Atlantida

 

21. Pražský výběr ? Hrabě X.

 

22. Waldemar Matuška ? Jó, třešně zrály

 

23. Gotye ? Somebody To Use To Know

 

24. Jan Spálený ? Mezi břehy

 

25. Vladimír Mišík ? Ďáblíci

 

26. Ray Charles ? Basin Street Blues

 

27. Suicidal Tendencies ? Send Me Your Money

 

28. Jaromír Nohavica ? Mikimauz

 

29. Roy Orbison ? You Got It

 

30. Brian Adams ? Summer Of 69

 

31. Metallica ? One

 

32. Midnight Oil ? Bets Are Burning

 

33. The Mamas & The Papas ? California Dreaming

 

34. Simon & Garfunkel ? Mrs. Robinson

 

ProProč to píšu - pak se na to kouknu zpátky a vidím, že 90% z toho je běžná rádiová produkce!To mě teda štve, protože sem se považoval tak trochu za rebela a teď todle - mám vkus jako každej druhej!

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes večer jsem se asi dostal do stavu proudění, tak jsem si začal vypisovat, jaký písně si seženu, protože je mám rád a můžu je poslouchat furt dokola, tak abych to měl pohromadě. Vytvořil jsem tenhle seznam

 

ProProč to píšu - pak se na to kouknu zpátky a vidím, že 90% z toho je běžná rádiová produkce!To mě teda štve, protože sem se považoval tak trochu za rebela a teď todle - mám vkus jako každej druhej!

Mně to spíš odhaluje tvoji jinou stránku, semsi řikal, proč furt dokola meleš ty samý věci, nic nechápeš, máš problémy s komunikací a bojiš se cizejch, jseš prostě hradeckej Rain man. Ten si taky šm.r.dlal ty svoje bejsbolový kartičky dokola. No a aby tě to sralo ještě víc, tak jseš popovej rain man a to už je fakt síla :D

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to spíš odhaluje tvoji jinou stránku, semsi řikal, proč furt dokola meleš ty samý věci, nic nechápeš, máš problémy s komunikací a bojiš se cizejch, jseš prostě hradeckej Rain man. Ten si taky šm.r.dlal ty svoje bejsbolový kartičky dokola. No a aby tě to sralo ještě víc, tak jseš popovej rain man a to už je fakt síla :D

Až ten seznam uvidí kalifix, tak se poblije. A to sem nikdy nedám filmy co mám rád a už vůbec né fotky všech těch cca tří žen, který sem kdy v životě měl.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mám stejně (ty ztučnění mám obzvlášť rád):

 

1.Tanita Tikaram ? Twist In My Sobriety

7.Buggles ? Video Killed The Radio Stars

8.Counting Crows ? Mr. Jones

9.Coolio ? Gangster?s Paradise

11.ThinLizzy ? Whiskey In The Jar

13.MarieRottrová ? Kůň bílý

19.Dire Straits ? Brother In Arms

23.Gotye ? Somebody To Use To Know

27.Suicidal Tendencies ? Send Me Your Money

32.Midnight Oil ? Beds Are Burning

 

Vybral bych i další, ale některý už nemůžu ani cejtit, protože jsme se jich v pubertě prostě přeposlouchal. To se týká třeba Sineád nebo U2. A nějakou (ne)rebelii bych neřešil. I v mainstreamovým rádiu nutně občas pustěj něco dobrýho, protože to prostě dobrá muzika byla.

Třeba Midnight Oil je vyloženě moje srdeční záležitost. Mám, od nich všechna CD co vydali a některý dokonce dvakrát, páč jsem je třeba nechal na Moravě a nechtěl jsem čekat až tam zase pojedu, tak jsem si je v Praze koupil znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mám stejně (ty ztučnění mám obzvlášť rád):

 

1.Tanita Tikaram ? Twist In My Sobriety

7.Buggles ? Video Killed The Radio Stars

8.Counting Crows ? Mr. Jones

9.Coolio ? Gangster?s Paradise

11.ThinLizzy ? Whiskey In The Jar

13.MarieRottrová ? Kůň bílý

19.Dire Straits ? Brother In Arms

23.Gotye ? Somebody To Use To Know

27.Suicidal Tendencies ? Send Me Your Money

32.Midnight Oil ? Beds Are Burning

 

Vybral bych i další, ale některý už nemůžu ani cejtit, protože jsme se jich v pubertě prostě přeposlouchal. To se týká třeba Sineád nebo U2. A nějakou (ne)rebelii bych neřešil. I v mainstreamovým rádiu nutně občas pustěj něco dobrýho, protože to prostě dobrá muzika byla.

Třeba Midnight Oil je vyloženě moje srdeční záležitost. Mám, od nich všechna CD co vydali a některý dokonce dvakrát, páč jsem je třeba nechal na Moravě a nechtěl jsem čekat až tam zase pojedu, tak jsem si je v Praze koupil znovu.

Že bych ty fotky sem sem přece jenom dal...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že bych ty fotky sem sem přece jenom dal...?

No jo, klidně je sem dej. Ale očekávej sžíravou kritiku. :)

 

Tady je fotka zlomku těch "dvojiček" od midnajtů. Jen co mám po ruce. Zbytek mám v archívu a tam nepolezu... Když nad tím tak přemýšlím, tak asi je to nakonec správně v tomhle vlákně. Při pohledu na moji fonotéku si vždycky letmo přepočítám, kolik peněz jsem za svůj život vrazil do muziky. Cédečka i při "nice price" za pětibábu v půlce devadesátejch let - to byl frkot. Bych moh koupit paneráje s vodotryskem.

 

 

post-1975-060148800 1349821124.jpg

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dlouhý době sem vkročil do lidlu a nechal se zlákat akcí "Marek Vašut doporučuje pěkný sra.ky", když ta chátra nevozí odpad z polska vozí zkažený víno z Francie, za tohle bych vašuta nakopal do p....e ať nosí Panerai nebo ne

Taky jsem nějaké víno nakoupil a zatím bez problému. A že už jsem za život něco vypil..

Jestli je víno chycené, tak ho reklamuj, co ti na to říct víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po dlouhý době sem vkročil do lidlu a nechal se zlákat akcí "Marek Vašut doporučuje pěkný sra.ky", když ta chátra nevozí odpad z polska vozí zkažený víno z Francie, za tohle bych vašuta nakopal do p....e ať nosí Panerai nebo ne

 

nezlob se ale jít pro dobrý víno do lidlu je jako jít pro dobrý hodinky do lidlu. naprosto stejný i kdyby na ně dělala reklamu bartošová se štikovou dohromady :suicide_anim:

Upraveno uživatelem SCIFI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezlob se ale jít pro dobrý víno do lidlu je jako jít pro dobrý hodinky do lidlu. naprosto stejný i kdyby na ně dělala reklamu bartošová se štikovou dohromady :suicide_anim:

 

tak nějak ... proto si raději vozím víno od vinaře nebo od táty z moravy :-) a bez vašuta a ivety štikové... :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem v práci pěknou čočku, že tady mám haldu neuhrazených faktur po splatnosti a některé i 150 dní a že se o to vůbec prej nezajímám :oneeyed02: Takže pro změnu dávám teď čočku já mým zákazníkům, který už hodinu obvolávám, to je krach :evil2: Šéf místo aby se těšil do Afriky, kam za měsíc odlétá, tak tady každýho pucuje, nebejt to můj táta, tak už jsem dávno bez práce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebejt to tvůj táta, tak nemáš ani těch dvěstě dnů dovolený ročně :)

Já osobně bych se zahleděl vstříc horám a savanám a zatnul zuby :)

 

:D Však já taky držím ke vší spokojenosti hubu a krok, jak se říká, navíc jsem myšlenkama stále na Everestu, takže pohoda :D

post-364-076402800 1349939921.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...