Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Ono hlavně Start-Stop je p..ovina jak vrata, ať už je to v Renaultu nebo Meďáku.

 

U BMW to v USA už například jde v servisu na přání zákazníka deaktivovat, snad to dojde i k nám, my zatím musíme potupně mačkat po každém nasednutí do auta tlačítko. Já mám teda naštěstí E92 bez téhle fičury...

 

Ad sibir - já měl taky 2001 Oktávku, sice RSo, ale na to auto nedám dopustit, moc rád na něj vzpomínám a hlavně na 180 koní jsem měl dlouhodobou spotřebu kolem 7,5l/100km, to dodnes nechápu. Byl to výborný motor...

 

Neříkám že je to dobrá věc, říkám jen že ji umí udělat z hlediska uživatele nejlíp.

 

Pokud chceš 180 kobyl s dlouhodobým průměrem kolem 7,5l/100Km tak s Lagunou to není problém :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Benzínovou? :-)

 

Jinak než tu vznikne flame ohledně spotřeby, tak mluvím samozřejmě o svém stylu jízdy. Vím o člověku, co měl s 1.8T dlouhodobou snad 5,7l/100km.

Například s 2.0TFSI, které jsem měl potom jsem se stejným stylem jízdy měl dlouhodobou něco kolem 11 litrů, to byl strašně užraný motor na těch 200koní.

Upraveno uživatelem m.n.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z francouzů mám zkušenost s citrónem XM, neskutečně pohodlnej koráb, ovšem nesměl zrovna stát v sevisu. A pak Renault Espace, všechny generace, první byla dobrá, protože jsme měli dvoulitr benál, pak už jen nafty, generace od generace horší a horší, to jejich 2.2 dCI je na mašlu. Známej měl celkem dlouho pažouta 605 a byl spokojenej, pak přešel na 406 a špatný. Zajimavý je, že v tom motorsportu jim to tak jde. Asi umí postavit rachlý a výkoný auta, ale nic nevydrží, v tom motorsportu to až tak nevadí, pokud auto dojede závod nebo aspoň etapu, v normálním provozu je to ale průser...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...to snad ani nemuzes myslet vazne?

"narocny severoamericky trh"?

Myslíš,že uspět v USA je snadné?Kolik se tam prodá francouzů?

V osmdesátých letech založili Japonci prestižní divize svých značek,aby s nimi vstoupili na americký trh s luxusními vozidly.Trvalo to ještě hezkých pár let,než se Lexus,Infinity a Acura usadily v Evropě.Zejména Lexus americký trh doslova válcuje.

Myslím,že tady jsi hodně vedle.

Ještě k těm motorům.Honda používá na stěny válců keramiku.Díky tomu jsou benzíňáky schopny nájezdu,který přesahuje půl milionu.V kombinaci s vysokými výkony a velkou spolehlivostí je to obdivuhodné.

Nepřeplňovaný!! 1,6 VTi měl před více než dvaceti lety v Hondě Civic 116 kW.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

night: to má každej od vás jinou značku? ... téměř kompletní vzorek střední třídy...

 

Pokud tím "každej od vás" myslíš ČR, tak nikoliv.

Pokud tím "každej od vás" myslíš Evropu, pak v podstatě ano.

 

Měl jsem pocit, že jsem to napsal srozumitelně, ale asi ne, tak tedy pro tebe ještě jednou :)

 

Jelikož náš živí hlavně automobilový průmysl a jsme mezinárodní firma, tak je pravidlem, že se v té které zemi preferuje automobilka, která tam vyrábí.

Pokud automobilka nemá model odpovídající pozici obchodníka, tak to neplatí (například kluk, co dodává do Dacie, logicky nejezdí Dacií, ale třeba Lagunou). A opačný extrém - kluk, co dodává do třeba do Jaguaru, nemá Jaguar, ale něco trošku lidovějšího.

 

Poitna toho mého předchozího příšpěvku byla ta, že francouzskej kolega má letitou zkušenost s C5 a kdyby mohl, sedl by do čehokoliv jiného z této třídy.

 

Edit: když jsem se staral v ČR o auťáky, tak jsem musel mít Škodovku.

Teď už se o auťáky nestarám, tak jsem mohl volit v rámci svého budgetu.

Chtěl jsem původně Superba, ale pak mě to přešlo, když jsem viděl ty ceny a riskl jsem Insignii, byť blbou pověst Opla znám.

Auto v ceníkovce přes 900 tisíc stálo nakonec asi 750 a zatím toho nelituju. Na to moje poskakování po D1 dobrý :D

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měsíc kreslím a navrhuju novou obráběcí mašinu ale zkaznkovi jí odprezentuje starší "reprezentativnější" kolega a já u toho ani nebudu. Kdyby za to aspoň byly rozumné peníze, ale začíná se mi zdát, že mě trochu využívají jako brigádníka :-( Ach jo, to už si tady nikdo neváží poctivé práce? crying_anim.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale o tom nemluvím, jen že bych si rád odprezentoval to, co jsem nakreslil a navrhnul a ne že tam za mě bude stát kolega, který to bude prezentovat jako svou práci, aby to nevypadalo blbě že to kreslil někdo tak mladý....

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kletě. Jsem nechal doma hodinky. Naštěstí mám v šuplíku další. Jenže se zase nemůžu rozhodnout. Pilotky? Předělávka kapesních na náramkové? Dát si řemínek na PS2,které mám k renovaci? Nebo si z toho šrotu, co mám na hraní složit něco úplně nového a nevídaného???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kazdy mlady nejprv nosi vodu. Susenky, lejzrove ukazovatko, obecenstvo a pekny hotel si musis neprve odmakat. Navic neni to jen o technice. Znalost prostredi, oponenta, vzajemne historie, odhad pro formu a tak dale jsou taky zasadni. Casto zasadnejsi, nez ten vykres.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já nechci žádný hotel a blbiny. Já bych se rád jen zůčastnil jednání se zákazníkem ať se zase něco naučím a poznám i svět z druhé strany. Prostě se mi jen nelíbí že mám sedět někde zavřený, navrhovat a kreslit mašiny aby se to všechno pak vydávalo jako práce někoho jiného. Je to za prvé lež a za druhé mi to prostě nepřijde fér. Odmakáno mám rukama pár let a nekreslím taky prvním rokem, takže bych se jen prostě rád někam posunul.

 

Chápu že Vám to přijde jako drzost, ale i když ještě studuji (poslední rok), ale musíte to brát i z druhé strany, že když naší generaci k ničemu nepustíte, tak se to nemáme jak naučit a předsudky mladý = nezkušený nemusí platit.

Upraveno uživatelem exBURN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....predajca stavebneho materialu ktory zazmatkoval a vydal MOJE OBJEDNANE A ZAPLATENE fasadne farby inemu klientovi. Fasadnici vyfajcili po cigarete a isli prec a ja cakam na nanovo namiesane farby. Dalsich x dni kedy platim zbytocne za nepouzivane lesenie, posuvam dalsie partie ktore mali nastupit po fasade atd. Do pic. vyj.e.b...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej muj team maka na zakazkach a vystupy pak prezentuju ja - cela zodpovednost je na me, ja rozhoduju, ja nesu nasledky nebo sklizim vavriny. Co je na tom proboha nespravedliveho? Takto to funguje. Vetsina mladych z teamu se casem posune nahoru, budou mit svoje podrzizene a svoje teamy, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S nadřízeným o tom budu jednat, jen mě to naštvalo, tak jsem si dovolil to napsat i zde. Omlouvám se, zdálo se mi že toto vlákno tu je od toho si občas postěžovat.

 

 

Ja to nemyslel zle... Jen , ze mi ti moc nepomuzem ..... jestli si myslis , ze mas na postup tak jdi za nim nebo mas moznost to zkusit jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...