Jump to content

Co mě právě naštvalo

Recommended Posts

A ja jsem presne opacny typ. Rad tu praci udelam, ale z prezentovani mam husi kuzi. Az zbytecne moc na ni zalezi. Ale pokud by se pod to podepsal nekdo jiny, tak by me to taky stvalo.

Hasna napsal to same. Dnes mi do kanclu porad nekdo chodi, tak mi odepsani trvalo. :)

Edited by nAscA
  • Replies 87.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• kuncák7

2657

• African

2306

• mondeo2

1731

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Byl jsi sice první zájemce, ale chtěl jsi jen rezervaci, mezitím se mi ozval člověk, který měl evidentní zájem, akorát neměl čas - s tím, že nabídl jiné podmínky k tomu, aby dostal přednost. Stejně

Myslím, že já jsem prodejce, který si může říct podmínky a určitě raději dá přednost zájemci, kterého zná osobně, už od něj něco kupoval a hlavně není z druhé strany ČR.   Komu kolo prodám a nebo ne

I když jsem byl první zájemce, Ty jsi napsal že kolo je moje, já jsem Ti napsal že si ho osobně vyzvednu a zaplatím Ti v hotovosti ? Vzdálenost nehrála roli, já ho od Tebe dovézt nechtěl. A Ty jsi pot

no, jestli exburn jeste studuje, jak tu podotkl, tak naprosto chapu, ze ho neposlali na prezentaci. nezlob se na me, ale pokud reknu zakaznikovi, ze jeho zakazku sem nechal na studakovi, ucnovi, apod.. no, nevim, nevim, nakolik by to pusobilo seriozne..

Štvou mě modré Igeny. Od včerejška začaly pádit neuvěřitelným tempem, asi +20 minut za den. Dneska už mám na nich od ranního nastavení půl šesté (cca +45 minut). Asi zjistily, že je chci prodat a rozhodly se, že utečou. Omyl! Nechám jim přeblejsknout sklíčko a pohýčkat strojek. Nikam, doma budou :)

Hmmm, a proto si hýčkám X61 a sháním do zásoby X200 (a rýsuje se mi nepoužitej kus!). Fn a Ctrl je pro mě jenom prkotina oproti chiclet klávesnici. Tu nedokážu vydejchat, na širokoúhlej displej se tak nějak připravuji, ale obyčejné klávesnice se budu držet tak dlouho, jak to půjde.

Další věc je pak ta, že nové ThinkPady mají jenom takovou parodii na rollcage - sice jsou kompozitový až na půdu, ale hořčíkovej rám už proste nemaj. Na X61 (svojí!) jsem si stoupnul, tedy 95kg, když klient nevěřil, že je to odolnej notebook. Na novější bych si asi nettroufl :(

..lesenari nedokazu prestavit lesenie tak ako treba lebo im chybaju volake trubky ci co tie maju na nejakej inej stavbe. Elektrikari vyhlasili ze svietidla co sme si vybrali musia zasekavat do steny. Taktne si pockali kym sa urobi omietka a vymaluje a teraz slavnostne odhalili tento fakt.

edit: a kable pre bodaky mali byt v linii a su vyvedene +-10cm horedole.

Edited by ivan_989

..lesenari nedokazu prestavit lesenie tak ako treba lebo im chybaju volake trubky ci co tie maju na nejakej inej stavbe. Elektrikari vyhlasili ze svietidla co sme si vybrali musia zasekavat do steny. Taktne si pockali kym sa urobi omietka a vymaluje a teraz slavnostne odhalili tento fakt.

edit: a kable pre bodaky mali byt v linii a su vyvedene +-10cm horedole.

To je jako nedělali podle laseru? Tak to je banda amatérů,toleruji +/- 1cm jinak už řvu.

• adasek locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...