Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Dřív asi před 15 lety, když jsem bydlel na Kladně tak jsem to měl každou chvíli. Postupně jsem měl od každých dveří jiný klíč hrůza. Někdy jsem měl i rozbita okýnka. Dával jsem si pozor a v autě jsem nenechával vůbec nic. Uradli mě třeba jenom zapalovač, takový ten z palubky a kvůli tomu mi rozbili okýnko. Dostat toho zmetka do ruky tak ho snad zabiju. Soucítím s tebou. :sad01_anim:

 

Bydlím tu už 6 let a už to je po čtvrté,zatím odcizeno jedno rádio za 4litry,jedno křídlo cca 12stovek,asi tuna čepiček a jednou stěrače za 600kč,škody způsobené na autech cca 25tis.,příští rok jdu do baráku a bude klid :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...aneb ferova taktika "plivni a rychle zamkni."

________________________________________

Petr77: Diky za upozorneni, uz jsem vlakno nastudoval. Kolem desitky jsem myslel treba DeLonghi Magnifica, bezpakovy, plny automat na zrnkovou kavu. Milovnice asi tak 3x denne v kavarne vedle sve prace a doma klasicka rozpustna kava. Bude to jeji prvni neco, co dela kafe. Proc je lepsi pakovka?

 

Hasna: Pakovka je lepsi jen pro nekoho. Pro malokoho, rekl bych. Pro nekoho, kdo dosud doma pije rozpustnou kavu, zcela jiste lepsi neni a vhodnejsi bude nejaky klasicky plnoautomat.

 

 

Petr77: Docela to Nespresso pochvalujete /nemam zkusenost/, takze jste G.Clooneymu na ten spot naleteli . Budouci obdarovana se uz pred rokem zminila, ze by nikdy nechtela kapslovku ala DolceGusto. Nespresso zrejme nezna... v cem je ta kapsle ristretto tak bozi, nebo spis proc neni srovnatelna treba s cafe Lungo od DolceGusto /Lungo od nas zna a s tim bych se ji nezavdecil/. Pakovku prave kvuli odpadu a zdlouhave procedure nechci, ikdyz se mozna pletu a ten ritual pripravy by ji mozna hodne bavil. Kazdopadne me prijde nej volba neco plnoautomatickeho. Ted vecer jsem prubnul videnskou melange z automatu v Tescu a byla skvela, tak ji nakonec dam hrst drobaku a at si chodi do Tesca. Asi delam kravinu a mel to byt necekany darek. Zitra ji to vyklopim a tu pakovku si treba i sama vybere. Fakt je to nadsena kafarka. Udela tri denne, coz neni zadnej rekord, ale mluvi o kafi tak, jako nikdo jinej.

 

Hasna: Tohle je divne vlakno plne rozporu, neznalosti, zaslepenosti a logickych uletu. Precti si dve obrovska kavova vlakna tady na foru a budes mit jasno. Kazde dalsi vlakno je, IMHO, zbytecne. Obzvlaste jedna-li se o nekoho, kdo doma pije rozpustnou kavu, "ale mluvi o kafi tak, jako nikdo jinej", nikdy by nechtela kapslovku, ale "Nespresso zrejme nezna" a kupovat bude nekdo, kdo tady mele o "nalitavani na spot Cloonemu" a sam ulitava na nejake videnske sracce z automatu. A nebo je to vsechno nejaky nepochopeny ironicky joke.

 

Petr77: Hasno, takhle se rozcilovat je dost zbytecne a neni to ani zdrave. G.Clooney je pro me Persona s velkym "P", kafe piju sporadicky, nehovim tomu. Neni podstatne, jestli ironii spravne vycitis, dulezite je zachovat klid. Ze vsech uvedenych prispevku jsem si kostrbatou predstavu udelal a o "Hasnovi" rovnez. Dobrou...

 

Hasna: Ja jsem klidny, jak zelva, neprecenuj se. Jen jsem trochu sesumiroval vyrcene. Sam musis uznat, ze valneho smyslu to nedava. Pokud ti stacilo tohle vlakno k vytvoreni nejakych predstav o me osobe, tak ti skutecne staci malo. Ale ok, rychle usudky jsou dneska v mode. Pokud mas predstavu o tom, co koupit, je to jenom dobre a vlakno splnilo svuj ucel.

 

carpaccio: Já myslím, že lépe než to napsal Hasňa to ani vystihnout nejde.Je to asi jako kdybych se ptal, jaké hodinky mám koupit svému kolegovi, který je přes horologii fajnšmekr a s kolegy bychom mu rádi koupili něco na střídačku k jeho stávajícím Festinám; vím ale, že by určitě nechtěl Omegy, protože to je podle jeho zasvěcených přednášek sprostá náhražka hodinek; divil bych se, kolik místních se svezlo na vlně propagace předražených Bondovek a nakonec se zeptal, jestli mám tedy koupit ta Casia Edifice...Nic ve zlém, jen je z těch příspěvků vidět, že problematice ani Ty, ani budoucí obdarovaná, moc nerozumíte - a Hasňova rada, tedy nastudovt si ona vlákna, je to nejlepší, co bys mohl udělat.

 

Hasna: Asi to vyznelo drsneji, nez byl zamer. Myslel jsem to mirne ironicky, vzhledem k jeho narazce na "naleteni reklame", ne zle, ci nastvane. Internetova komunikace ma sve limity a dvojka a trojka v tolteckych ctyreh dohodach zni: Druhá dohoda: Neberte si nic osobně.Třetí dohoda: Nevytvářejte si žádné domněnky. Kdyz jsem nastvany, tak to vypada jinak.

 

Petr77: Presne tak Hasno, na vytvoreni usudku o Tve osobe me to minimum postacilo /zlostny, povysenecky, cholericko-hystericky vylev a pro nic/. Blabol, ktery pises "Ja jsem klidny, jak zelva, neprecenuj se", me v tom 100% utvrzuje. Rad se cemukoliv spjatym s Tvym nickem vyhnu a Tebe poprosim o totez. Vlakno timto zamykam. 

______________________________________

 

 

carpaccio, tvuj prispevek zde kopiruji kvuli tomu vtipnemu a vystiznemu prirovnani. Doufam, ze ti to nevadi.

 

Jinak muj komentar by tady asi nebyl vhodny, navic me nenapada, co bych na tohle mel napsat, ale treba to okomentuji jini.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňo,někdo to třeba nečetl a ani to nehodlá hledat protože ho to třeba nezajímá a přijde mu to jako malichernost,ale když už to vytahuješ,tak by možná stálo za to

hodit odkaz na to vlákno anebo třeba v rámci objektivity částečně nevytrhávat z kontextu a zkopírovat i ten méně příjemný příspěvek od Snowa.Jinak s Tebou souhlasím,že to zakladatel vlákna zamykat nemusel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas pravdu. Tady je odkaz. Netahal bych to sem, kdyby nebylo vlakno zamcene. Vlastne se k tomu uz ani nechci vracet. Nic zleho jsem nenapsal, nejprve radu, pak pozorovani, pak mirne ironickou reakci na agresivni vypad. Carpaccio to tim prirovanim vystihnul a popsal presne. Ja jsem, minimalne v Ostrave, proflakly ksicht, zadny anonymni nick. Takze vyvracet to posledni plivnuti tesne pred zamcenim nastesti nemusim.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/54103-Jaký-koupit-automatický-kávovar-/espreso/?

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňovi rozumím, mně tohle taky umí zkazit náladu.

Vytrácí se pokora - a borec, co si příjde pro radu, ale jedním dechem dodává, že si problematiku studovat nebude, nic o tom neví, ale všichni, kdo mu radí, stejně nepochopili kompikovanost jeho dotazu a jsou to zpovykaní opakovači marketingových polopravd, mi v kontextu našeho stěžejního tématu připomíná tohle vlákno.

 

Když už jsem líný problematiku nastudovat, tak se pokorně optám na názor zkušenějších a doufám, že mi poradí. Ale vysvětlovat jim, že to všechno vidí blbě, ale ať mi tedy poradí, když jsem jasně řekl, že chci tip na Omegy s inhousem do 30k se zárukou a aligátořím strapem, to je trochu úlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J. V. Pleva
zlostny, povysenecky, cholericko-hystericky

Ano, přesně takhle si Hasňu z posledního srazu pamatuju. Musel jsem vedle něj sedět skoro celých těch šest trýznivých hodin. Navíc mi umatlal hodinky, páč se chtěl podívat, jaký má v těch svých vlastně strojek. Naštěstí tehdy můj duch rychle zemdlel v náruči Dionýsově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasňo,někdo to třeba nečetl a ani to nehodlá hledat protože ho to třeba nezajímá a přijde mu to jako malichernost,ale když už to vytahuješ,tak by možná stálo za to

hodit odkaz na to vlákno anebo třeba v rámci objektivity částečně nevytrhávat z kontextu a zkopírovat i ten méně příjemný příspěvek od Snowa.Jinak s Tebou souhlasím,že to zakladatel vlákna zamykat nemusel.

 

Presne tak, je to malichernost a udivuje me, ze to tady jeste Hasna vubec vytahuje. Vlakno mu samozrejme odemykam a myslim, ze k tomu stacila SZ a netreba tu ukrivdenost tahat sem... Petr

 

 

Mas pravdu. Tady je odkaz. Netahal bych to sem, kdyby nebylo vlakno zamcene. Vlastne se k tomu uz ani nechci vracet. Nic zleho jsem nenapsal, nejprve radu, pak pozorovani, pak mirne ironickou reakci na agresivni vypad. Carpaccio to tim prirovanim vystihnul a popsal presne. Ja jsem, minimalne v Ostrave, proflakly ksicht, zadny anonymni nick. Takze vyvracet to posledni plivnuti tesne pred zamcenim nastesti nemusim.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/54103-Jaký-koupit-automatický-kávovar-/espreso/?

 

Hasno, vlakno Ti samozrejme rad odemknu. Evidentne Ti to pokazilo den, kdyz se vecer zenes postezovat si do druheho vlakna. Mohl jsi poslat SZ, ze to mam odemknout, ze mas jeste neco na srdci, zadny problem. Takhle je to pro me jen uminenost maleho kluka, ktery hleda oporu u druhych, kdyz nemohl mit posledni slovo. Me zase pokazilo den to, ze si na me nejaky mistr sveta otevira bezduvodne hubu. A kdyz uz nadhazujes ty sve toltecke dohody, predevsim si je preved na sebe. Svata prostoto!!!

 

 

Hasňovi rozumím, mně tohle taky umí zkazit náladu.

Vytrácí se pokora - a borec, co si příjde pro radu, ale jedním dechem dodává, že si problematiku studovat nebude, nic o tom neví, ale všichni, kdo mu radí, stejně nepochopili kompikovanost jeho dotazu a jsou to zpovykaní opakovači marketingových polopravd, mi v kontextu našeho stěžejního tématu připomíná tohle vlákno.

 

Když už jsem líný problematiku nastudovat, tak se pokorně optám na názor zkušenějších a doufám, že mi poradí. Ale vysvětlovat jim, že to všechno vidí blbě, ale ať mi tedy poradí, když jsem jasně řekl, že chci tip na Omegy s inhousem do 30k se zárukou a aligátořím strapem, to je trochu úlet.

 

Pokory mam v sobe dost, neboj /jinde a jindy a urcite ne pred narvanci/. Vseobecne si nemyslim, ze je rozumne se plest do sporu dvou lidi, ale nazor vyjadrit samozrejme muzes. Predevsim slo Carpaccio o to, ze na "gentlemanskem foru... tak se to tady prezentuje, nebo ne???" neocekavam a uz vubec nehodlam trpet, ze si na me naprosto cizi chytrolin otevre bezduvodne hubu jako prvni. Ze byl muj dotaz na kavovar dost chaos je zrejme fakt c.1 a nasledna a neadekvatni salmonela zlosti a sprostoty je zase fakt c.2. Dobrou...

Upraveno uživatelem Petr77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyklistika

 

Po te co vsichni vi, ze tam vsichni dopujou jako o zivot, se ted pokrytecky vozi po tom, jenz ten sport delal nejlepe ...

 

Jenom dodám,že peníze,které sponzoři vydělali na jeho jméně jim nikdy nesm.děli,takže v rámci spravedlnosti by je měli vrátit zákazníkům.

Upraveno uživatelem HB63
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník J. V. Pleva

Už byste se v tom mohli přestat šťourat, začíná to být nechutné.

Správně! Já bych je sloučil, drzouny jedny. Tady si někdo myslí, že si může na diskusním fóru prostě klidně diskutovat. Ještě k tomu v sekci označené jako OT. To by je naučilo, takhle podkopávat zdejší gentlemanství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezis, nestras, me to pristi rok taky ceka :(

Nejdulezitejsi je sehnat dobrou firmu,ktera to udela vse na klic.Jinak to je voser jako prase.A sehnat dobrou firmu neni zadna sranda.Neumim si predstavit,jak bych to jinak zarizoval a koordinoval ruzny prace.Me se to nastesti povedlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...