Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Jo, má odolat... Hele, já ty věci taky chtěl, ale když jsem viděl, že si už napsal, tak mě ani nenapadlo tam psát, že bych si to kdyžtak tak vzal, nebo ještě abych nabízel nějaké prachy...

Ano a to je dle mého správný přístup. Zachoval bych se stejně. Považoval bych to za elementární slušnost. Zvláště pokud se tu považujeme za džentlmeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Story s Macbookem sice není tvoje, ale dotváří to povědomí o dané osobnosti.

Story není moje - bylo myšleno neznám její detaily. A byť to určitou představu o charakteru vyvolává, přeci jen si myslím, že má story je trochu jiná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano a to je dle mého správný přístup. Zachoval bych se stejně. Považoval bych to za elementární slušnost. Zvláště pokud se tu považujeme za džentlmeny.

Kto tu koho povazuje za gentlemana ? Ja v tom uz nemam jasno, ludia sa tu vacsinou ako gentlemani nejako nechovaju. Nedala by sa zalozit skupina "gentlemen", ktora by mala svoje pravidla vo forme moralno-etickeho kodexu, o clenstve by rozhodovali clenovia skupiny nadpolovicnou vacsinou a zakladajuci ludia by boli sucasni vseobecne akceptovani gentlemeni ? Aspon by ludia na fore mali nejake voditko, s kym maju tu cest pri predajoch a pod.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se vyjádřil. Můj názor je: Věrolomné prase. :D :D :D Za chvíli se na to zapomene - neměla by jeho odpověď bejt v jeho hodnotícím vláknu?

Před nedávnem tady byl dotaz na téma aukce. Stanovisko bylo jasný - žádné aukce. Erendil se vjádřil ve smyslu, že vyhrává vyšší nabídka. Je to aukce nebo to je zcela běžný prodej? Pokud je to aukce, tak na co jsou pravidla, když si je pak kde kdo může beztrestně ohnout podle sebe?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se vyjádřil. Můj názor je: Věrolomné prase. :D :D :D Za chvíli se na to zapomene - neměla by jeho odpověď bejt v jeho hodnotícím vláknu?

 

Souhlas, tohle nemá se zákonem nabídky a poptávky nic společného, tohle je obyčejné svinstvo. Každý trh stojí a padá s dodržováním (byť ústních) dohod a se závazností daného slova. Erendil se projevil jako drobný, poněkud nechutný vychcánek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, dyť už ten Macbook byl výbornej. Mít žaludek na to, si sednout na kafe s prodejcem - kecat, jak se na něj těší (Macbook) a ještě ten večer ho šoupnout jinam o x tisíc výše. Rybize to velice mrzelo a vlastně i DaLa.

 

A já si myslel, že se v něm hnulo svědomí a něco dá zdarma :-).

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslete někdo toho Erendila do hajzlu! Ban a hotovo. To snad jde, ne. Proč tady ma bejt na fóru takovej z.... Poslední dobou tady podobnejch clenu pribejva. Jestli se toho Modi boji, tak mi dejte funkci a za dva dny tu bude klid!

Máš můj hlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslete někdo toho Erendila do hajzlu! Ban a hotovo. To snad jde, ne. Proč tady ma bejt na fóru takovej z.... Poslední dobou tady podobnejch clenu pribejva. Jestli se toho Modi boji, tak mi dejte funkci a za dva dny tu bude klid!

 

 

Můj hlas máš taky..

 

Když jsem tu začinal, tak si nepamatuji podobne koko..ny...

 

Sice převážně pouze čtu, nemám potřebu psát, ale posledni dobou me přestava to čteni bavit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslete někdo toho Erendila do hajzlu! Ban a hotovo. To snad jde, ne. Proč tady ma bejt na fóru takovej z.... Poslední dobou tady podobnejch clenu pribejva. Jestli se toho Modi boji, tak mi dejte funkci a za dva dny tu bude klid!

 

Máš můj hlas.

 

Můj taky. Nejsmutnější je, že jemu samotnému to připadá OK, jak napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Jsem tu clenem docela dlouho, nejsem zádný nováček.

 

Co se tyče macbooku, tak jsem jej opravdu koupil s tím, ze jej budu používat. Bohužel jsem zjistil, ze displej je pro mne příliš maly s musím zůstat u 13ti palcoveho ultrabooku.

 

To, ze jsem jej následně prodal za vyšší cenu muže nekoho možna rozezlit, ale holt s tím už nic nenadelam. Rybizovi se tímto omlouvám.

 

Co se týče těch primek tak jsem si myslel, ze věc prodávajícího, jak si prodej vyřeší. Mě to jako podraz nepřijde.

 

Jinak už jsem zde daval citizeny za odnos a nirmálně jsem je také předal.

 

Zaráží mne spíš reakce lidí, kteří o celé věci nic neví. Pokud mi chcete dát ban, tak mi ho dejte, nic s tím stejně neudělám.

 

Víc se tím nebudu zabývat.

 

David

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslete někdo toho Erendila do hajzlu! Ban a hotovo. To snad jde, ne. Proč tady ma bejt na fóru takovej z.... Poslední dobou tady podobnejch clenu pribejva. Jestli se toho Modi boji, tak mi dejte funkci a za dva dny tu bude klid!

 

Franto taktéž máš můj hlas. Doufám,ale že mi nedáš babána? :cheers: Sem tam si tu s někým nepadnu do noty,vyměníme si názory viď Z.....u,ale takovou svińárnu ?! :weird:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...