Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Na klistata pouzivame uz nekolik let Frontline a funguje to paradne.

 

Proč nedáš obojek, nebo to Frontline také dělá? Z obrázku není moc vidět, jinak kapky mají dobrý, taky jsem je párkrát dával"

 

Asi by jsme to už pomalu měli přesunouti do psí sekce :worried_anim: než nám někdo vynadá"

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se, nebylo mým záměrem tady rozpoutat diskusi nad našimi chlupatci, ale jen poznamenat, že vytahovač klíšťat primárně určený pro ně je ideální i pro lidi, tedy pokud někdo nechce nosit obojek nebo si kapat roztok za krk. smile.gif

 

...... nic si z toho nedělej, dějou se tu i horší věci :smile_anim:. Obvoďačka mě poslala na Chirdu, kde jsem prodělal: 1) Oholení levého třísla, 2) Lokální anestezii, 3) Samotný zákrok se spoustou legrace, 4) Poučení, 5) Zaplacení regulačního poplatku 30kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dnešek byl opět potvrzením potřebnosti teleportu. Ráno na odběr pro prohlídku do práce, takže poskakování u Chodova kvůli letci přes svodidla. Po odběru si domluvím schůzku u zákazníka. Je ráno, přítelkyně u sebe ještě spí a nemůžu čekat na oběd, protože bych potom nestíhal k zákazníkovi. Jedu tedy domů pro vybavení a volám kolegovi, at pošle papíry. Po dvou hodinách a běhání po dvoře kvůli super signalu T-M se dozvím, že papíry nejsou a že možná zítra. Takže zavolat zákazníkovi, že nee a mít celý den k prdu. Kdybych to vědel ráno, mohl jsem v klidu na ten oběd a užít si volný den...grrrr:suicide_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že konečně po neskutečné době aspoň na E-bayi najdu hodinky, které POTŘEBUJU a MUSÍM MÍT a on This seller does not ship to Czech Republic...

Napis mu pres Ebay zpravu. Ja jsem kupoval z britsky Ebay nejakou knizku, prodejce neposilal do CR, tak jsem mu napsal a on mi odepsal, ze neni problem a v pohodne jsme udelali deal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napis mu pres Ebay zpravu. Ja jsem kupoval z britsky Ebay nejakou knizku, prodejce neposilal do CR, tak jsem mu napsal a on mi odepsal, ze neni problem a v pohodne jsme udelali deal.

 

Pokud je to z US tak to problém je - amíci nějak moc nechtějí. Pouze 1x se mi podařilo nechat poslat předmět z US. Ale předmět stál za... a následné peripetie a osočování za to snad ani nestálo :) Ale to je jiná písnička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fakt? To ja mam tak 90% uspesnost s premlouvanim se zaslanim do CR. Samozrejme nic moc tezkeho, ale hodinky zadny problem. Vzdycky jim napisu, ze na tu postu budou muset stejne jit, a postovne platim ja. Poslu jim i cenik kolik to presne stoji a ze s tim mam dobre zkusenosti...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...