Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Správně, zavedl bych školní uniformy, zákaz šperků, mobilů, líčení a to od školky až po vysokou, přesně tak jak to májí v RSA, aby si to ty děcka nezaviděly a nevyrůstali z nich namachrovaný blbci :-) Horší je, že když ty jako rodič děcku vezmeš vymoženosti dnešní doby, tak v té škole bude mezi kámošema s tímto systémem nímand a to taky není zrovna dvakrát dobrý si myslím"

Pre niektorých rodičov zle, pre iných dobre. Celkove, pre spoločnosť by to bolo pozitívum. Štartovacia čiara by sa vyrovnala a rozhodovali by schopnosti každého jednotlivca. V škole by všetci museli ukázať čo v nich je, a tak isto aj po ukončení štúdia. Spoločnosť bez korupcie a protekcie by nedegenerovala tak, ako je to teraz, ale lepší a schopnejší by sa dostali ďalej bez ohľadu, z akého prostredia vyšli... Ale žiaľ, je to utópia, téma pre sci-fi poviedku, alebo len pekný sen. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vlacim se pesky pres pul mesta, pro auto smer autoservis /lakovacka zadniho lemu blatniku, jen nepatrny skrabanec/. Lak trefili paradne, ale ani se nenamahali demontovat zadni kolo + podbeh, takze podbeh je zastrikanej cervenou a to same i kus pneumatiky. Slak me tam mohl trefit, tak jsem se nechal odvezt do prace a auto bude az zitra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná diskuse se tady rozjela. Líbí se mi, co píšou Bandicoot a Ypo - chvíli mi to trvalo, ale poslední dobou si začínám uvědomovat, že stres v práci potřebuju a už se bez něj nedokážu objeíjít, že ať se odstěhuju kamkoliv, svoje problémy si tam přivezu s sebou a tak... Proto je potřeba pracovat na sobě a své vlastní hlavě. O útěku z Čech občas přemýšlím kvůli politice a ekonomice - za posledních 8 let jsem ve vládě neměl žádného mnou voleného zástupce a když pak vidím, jak to vedou ti, co si je tam zvolili mí spoluobčané, tak mám prostě občas chuť je tady v tom nechat... na druhou stranu, ČR jako taková se mi moc líbí a pořád vidím dost věcí, kvůli kterým stojí za to se tady držet... ale člověk je už takový, pořád pochybuje a kouká, jestli by to někde jinde neměl lepší s menším úsilím... Rozum mi pak říká, že neměl, všude je něco, a pokud se nechávám problémy znechutit, budou mě jinde prostě jenom znechocovat jiné problémy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď už chceme to najlepšie pre spoločnosť, môžeme sa zamyslieť aj nad tým, čo je dobré pre našu planétu. Tej paradoxne prospela každá katastrofa, ktorá ľudstvo postihla - pandémie, konvenčné vojny, hladomory aj vyhladzovanie. Menej ľudstva, menej znečisťovania. :unsure: Ale, po každej katastrofe došlo k novému populačnému rastu, naštartovala sa ekonomika a s ňou množstvo exhalátov a tak stále dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, kdyz zijete obklopeni degeny a svinstvem, tak je mi vas lito. Ja ziju oblkopenej prateli, rodinou kterou mam rad a ktera ma rada me. Hodne milejch zenskejch, dobra prace, ktera me bavi, mam svoje konicky jako hodinky a knihy. Uzivam si kazdej de a jsem tady rad. Kdyz kolem sebe vidite jen svinstvo, tak s tim musite neco delat. Asi bych vam nepral mit raka a ted RS, ale mozna byste se pak divali na svet trochu jinak. I o ty deti se umele snazime a doufam, ze to vyjde. Nemyslim si, ze by se rodili do nejakyho hnoje. Vzdycky me nastvou tyhle kecy placek jako jste vy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me je Janka lito, ze zije tak hrozne a ma kolem sebe samy dementy a vsichni jsou proti nemu - to musi bejt hroznej zivot smile_anim.gif

 

Babička říkávala, že co vysíláš, to taky přijímáš, aneb - jaké si to uděláš, takové to máš. Souhlasím s Frantíkem, že takovej život musí být fakt mazec. Já i přes některé kopance od života, kterých nebylo málo, beru vše tak nějak pozitivně, blbce kolem sebe mám, ne, že ne, ale vnímám především ty co mě mají rádi a o tom to je, ne jen lamentovat, jak vše je pi*ou ke zdi.

Upraveno uživatelem Eman2208
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoj Emane, vidim Olomoucko. Nechces vyrazit? http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/54891-daruji-2x-vstupenku-na-odhaleni-noveho-vw-golf-g7/

 

Babička říkávala, že co vysíláš, to taky přijímáš, aneb - jaké si to uděláš, takové to máš. Souhlasím s Frantíkem, že takovej život musí být fakt mazec. Já i přes některé kopance od života, kterých nebylo málo, beru vše tak nějak pozitivně, blbce kolem sebe mám, ne, že ne, ale vnímám především ty co mě mají rádi a o tom to je, ne jen lamentovat, jak vše je pi*ou ke zdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze jsou lidi prasata a neumeji se chovat... Dneska na Skyfallu v kine po levej strane Ind co si prinesl k jidlu asi 2 chody k veceri a 10 susenek kazdou balenou zvlast v tom nejsustivejsim obalu a jedl to vsechno vic jak hodinu. Kdyz jsem mu rekl, jestli by si to nemohl snist venku, ze to rusi ostatni, tak mel jeste kecy proc by tam nemohl jist. Po pravej ruce Cinan, kterej vsechno na obrazovce pro sebe komentoval, do toho posmrkoval a mlaskal hodinu nad jinym jidlem. Samozrejme vsechny zbytky a obaly hazeli oba kolem sebe na zem.....min pulku filmu jsem stravil nasranej, bohuzel nebylo kam si presednout, protoze bylo vyprodano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nikde to není ideální.Proč si nevystačit s tím,co mám a kde to mám.Taky jsem žil venku a štvaly mě tam zase úplně jiné věci.Třeba,že nemůžu jít běžně do lesa nebo na louku,protože jsou všude ploty a tak.To aby jeden celý život před něčím utíkal.Vám už se nelíbí ty naše vesničky-střediskový a ty naše chaloupky-rodný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze jsou lidi prasata a neumeji se chovat... Dneska na Skyfallu v kine po levej strane Ind co si prinesl k jidlu asi 2 chody k veceri a 10 susenek kazdou balenou zvlast v tom nejsustivejsim obalu a jedl to vsechno vic jak hodinu. Kdyz jsem mu rekl, jestli by si to nemohl snist venku, ze to rusi ostatni, tak mel jeste kecy proc by tam nemohl jist. Po pravej ruce Cinan, kterej vsechno na obrazovce pro sebe komentoval, do toho posmrkoval a mlaskal hodinu nad jinym jidlem. Samozrejme vsechny zbytky a obaly hazeli oba kolem sebe na zem.....min pulku filmu jsem stravil nasranej, bohuzel nebylo kam si presednout, protoze bylo vyprodano.

 

Přesně ty samé zkušenosti mám (naposledy si jeden k.... svítil telefonem na hranolky) a proto chodím do kina zásadně v neděli/pondělí v noci, je tam méně lidí a tím i menší pravděpodobnost potkat tyto k.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kamil

Ze jsou lidi prasata a neumeji se chovat...

Smutnej pribeh.:)

 

Mas si vybirat kde a kdy pujdes. Vzdycky se ptam, kolik je prodanych listku. Ja byl v pondeli od 16:00 v CB, v sale nas bylo kolem deseti, valel jsem se na dvojsedacce, Bonda jsem si uzil, prijemny zazitek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...