Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Me je Janka lito, ze zije tak hrozne a ma kolem sebe samy dementy a vsichni jsou proti nemu - to musi bejt hroznej zivot smile_anim.gif

 

 

Tak pet dni nazpet jsem pochytil super moudro a sice, ze zakladem vseho je mit predevsim dobry vztah sam se sebou. Nezni to skvele? :)

 

 

Babička říkávala, že co vysíláš, to taky přijímáš, aneb - jaké si to uděláš, takové to máš. Souhlasím s Frantíkem, že takovej život musí být fakt mazec. Já i přes některé kopance od života, kterých nebylo málo, beru vše tak nějak pozitivně, blbce kolem sebe mám, ne, že ne, ale vnímám především ty co mě mají rádi a o tom to je, ne jen lamentovat, jak vše je pi*ou ke zdi.

klobuk dolu chlapci, ze ste z mojho rozhodnutia nemat vlastne deti vydedukovali presny obsah mojho zivota :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ze by me to potesilo, ale uplne vidim, jak tam nasrane sedis, mas ruku sevrenou vpest, film leti a mas z toho kulovy. Fakt se tomu smeju, ale ne ze skodolibosti, sam mam totiz na podobny individua taky kliku :). Jezdime ted do kin v mensich mestech, tak 20lidi v sale a sednes si kam chces.

 

 

Ze jsou lidi prasata a neumeji se chovat... Dneska na Skyfallu v kine po levej strane Ind co si prinesl k jidlu asi 2 chody k veceri a 10 susenek kazdou balenou zvlast v tom nejsustivejsim obalu a jedl to vsechno vic jak hodinu. Kdyz jsem mu rekl, jestli by si to nemohl snist venku, ze to rusi ostatni, tak mel jeste kecy proc by tam nemohl jist. Po pravej ruce Cinan, kterej vsechno na obrazovce pro sebe komentoval, do toho posmrkoval a mlaskal hodinu nad jinym jidlem. Samozrejme vsechny zbytky a obaly hazeli oba kolem sebe na zem.....min pulku filmu jsem stravil nasranej, bohuzel nebylo kam si presednout, protoze bylo vyprodano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze jsou lidi prasata a neumeji se chovat... Dneska na Skyfallu v kine po levej strane Ind co si prinesl k jidlu asi 2 chody k veceri a 10 susenek kazdou balenou zvlast v tom nejsustivejsim obalu a jedl to vsechno vic jak hodinu. Kdyz jsem mu rekl, jestli by si to nemohl snist venku, ze to rusi ostatni, tak mel jeste kecy proc by tam nemohl jist. Po pravej ruce Cinan, kterej vsechno na obrazovce pro sebe komentoval, do toho posmrkoval a mlaskal hodinu nad jinym jidlem. Samozrejme vsechny zbytky a obaly hazeli oba kolem sebe na zem.....min pulku filmu jsem stravil nasranej, bohuzel nebylo kam si presednout, protoze bylo vyprodano.

 

post-268-094351100 1352556607.jpg

 

http://theoatmeal.com/comics/movie_theater_layout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ?po

Dnes mě naštvala myš, prokousala se do polystyrénu pod fasádou a teď tam mrcha vykusuje zateplení a zní to celým barákem. Mám kolem domu 8 pastí a začínám lovit. :gunsmilie:

o dvě stránky níž jsou hledači adventůr = oslof je :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do háje, co se to děje s tuzemskou rallye. Neni akce, kdy by někdo neumřel :(

 

To je velmi prosté.Dokud budou licence o tom,že si je může kdokoliv zaplatit a bude jezdit kdejaký smrad co neumí jezdit,bude možná ještě hůř.To,že jsou lidi blbí a lezou tam kam nemají,s tím se dá těžko něco udělat,všechny lidi ohlídat nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je velmi prosté.Dokud budou licence o tom,že si je může kdokoliv zaplatit a bude jezdit kdejaký smrad co neumí jezdit,bude možná ještě hůř.To,že jsou lidi blbí a lezou tam kam nemají,s tím se dá těžko něco udělat,všechny lidi ohlídat nejde.

 

Zlatá slova - vytesat do kamene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...