Přejít na obsah

Co mě právě naštvalo


Doporučené příspěvky

Kluci, kdyz zijete obklopeni degeny a svinstvem, tak je mi vas lito. Ja ziju oblkopenej prateli, rodinou kterou mam rad a ktera ma rada me. Hodne milejch zenskejch, dobra prace, ktera me bavi, mam svoje konicky jako hodinky a knihy. Uzivam si kazdej de a jsem tady rad. Kdyz kolem sebe vidite jen svinstvo, tak s tim musite neco delat. Asi bych vam nepral mit raka a ted RS, ale mozna byste se pak divali na svet trochu jinak. I o ty deti se umele snazime a doufam, ze to vyjde. Nemyslim si, ze by se rodili do nejakyho hnoje. Vzdycky me nastvou tyhle kecy placek jako jste vy.

 

Frantiku, nevím, jestli to bylo i na mě nebo ne... ale co, potrefená husa. Moc ti to obklopení fajn lidmi přeju. Věř mi, že to dokážu ocenit: Od vlastní rodiny jsem se distancoval poté, co se mě rodiče pokusili odřít o peníze na úkor mého mladšího bratra a pomlouvali mě a moji přítelkyni po městě.S bratrem jsme se pak dva roky neviděli a on nikdy neodpověděl na moje maily, ozval se mi až pak jednou, jestli se mu nezaručím na půčjku. Poté, co jsem mu odepsal, že je mi líto, ale že sám pořád ještě dlužím kvůli tomu, co se dělo s našimi rodiči a že další ručení na mě napsat nejde, a zeptal se ho, jak se má a co vlastně dělá, už mi zase neodpověděl.

Když jsme se s přítelkyní odstěhovali do jiného města a pořídili si tam bydlení, pozvali jsme na návštěvu tetu, co v tom městě žije. Od ní jsme se dověděli, že nemáme vkus, že se u nás cítí jak ve skladišti a že neumíme obsluhovat návštěvy (nedali jsme jí před obědem, co jsme uvařili, aperitiv) - no tak tu už jsme podruhé nepozvali.

Přátele jsme si našli, třeba takové, co jsme s nimi podnikali společné výlety, chodili spolu na kafe, na bazén, jezdili na vodu, navštěvovali se - asi tři roky. Potom jsme jim byli na svatbě (na hostinu nás nepozvali a my s tím neměli sebemenší problém), od té doby se nám neozvali, všechny další akce odřekli a ani se nenamáhali dát vědět, že se jim narodila dcera...

Známému jsem pomohl se stavbou baráku, sám jsem se k němu dovezl, celý den s ním makal na tom, co bylo potřeba, dostal za to oběd, svačinu, a zase jsem se odvezl. Nebylo to jenom jednou a nebylo to ani dvakrát, nepočítal jsem to. Když měl hotovo, udělal grilovačku - pozval na ni kdekoho, ale mě ne, od té doby mě nepotřeboval a nemá na nic čas...

 

Práci mám teď bezva, je toho nad hlavu, dává mi to smysl, kolegové i šéf jsou super, nicméně dostal jsem se k tomu až po několika neúspěšných pokusech, jejichž popis by byl zase na delší "plačku"...

 

Nevím, co vyzařuju, že se kolem mě drží takovíhle lidi. Člověk si tyhle lidi vytřídí, ale pořád si říká, co dělá špatně, že s tímhle musí s... zaobírat... Pak mám občas pocit, že právě pořád hledám a nemůžu najít a co se to sakra děje... nemám pocit, že bych byl vůči svému okolí nějak zvlášť náročný, rád pomůžu, když můžu a málokdy si za to o něco řeknu (jakože jiní si svým přátelům říkají o víc, co jsem byl svědkem), neslibuju, co nemůžu dodržet, občas je prý se mnou i zábava...

 

No zase přítelkyně je úžasná ženská, tady jsem měl nehoráznou kliku, když jsem jí potkal, táhneme to spolu a spoléháme jeden na druhého, děláme si navzájem radost... Btw. děti nemáme, protože jsme si je naplánovali na později, nic jiného v tom není. Už teď počítáme, že až přijde ta doba, podřídíme tomu vše ostatní a že to prostě půjde, ať bude zrovna "na Hradě" sedět kdokoliv.

 

Tak jsem se vybrečel a jdu si dát něco dobrého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je narez. Ja jsem kamosovi jednou pomohl natrit strechu na chate a pak jsem na ni travil 15 silvestru a velikonoc v rade, nez tu chatu prodal. Hlavu vzhuru, nekdy se treba nenapadny znamy z netu vybarvi ve fajneho typka a nakonec kamose.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako totální laik, vítr posoudit nemůžu, ale už absolutně nechápu toto " Pojďte, pojďte se schovat - pojedou další"

To se maj Ti lidi schovat do sklepa, odjet na urlaub?Kdo to vlastně povoluje? Starosta, zastupitelstvo?Maj z toho obce tedy hromadu hrachů?

Hold, to mi rozum nebere.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vq8QuIMK830

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rallye se u nás jezdí od nepaměti a donedávna to byla snad nejbezpečnější automobilová disciplína. A teď pomalu není podnik, aby nebyl nějaký prů*er. Co je kde k***a špatně?

 

Co je u nás špatně ????

Dovolte mě coby starému praktikovi, abych se trochu rozepsal :) . Kdysi, za působení SVAZARmu se u nás tzv. závodníci dělili dle vyjetých tříd od III.VT po I.VT a ti nejlepší to dotáhli až na Mezinárodní licenci.

Fungovalo to asi takto: začínající jezdec dostal III.VT a mohl se zúčastňovat jen tzv. Oblastních závodů s neupraveným, nebo jen mírně upraveným autem. Pokud se mu podařilo za sezonu "vyjet" 100 bodů, (přičemž jednotlivé posty byly bodovány 25 za 1.místo, 20 za 2. a potom to šlo po 5ti bodech) takže pokud si dobře pamatuji mohlo v jednom závodě bodovat jen cca 7 nejlepších jezdců. Ten, kdo získal těch 100 bodů mohl postoupi do II.VT, což reprezentovalo Mistrovství ČR. To ovšem neznamená, že každý za 1. sezonu hned těch 100b získal. Někteří se v Oblastech plácali i 5 let, než se dostali do MČR.

Stejný systém (100 "vyjetých" bodů) fungoval i v MČR pro postup do I.VT což bylo Mistrovství ČSSR.

Takže shrnu-li to, každý kdo chtěl závodit strávil minimálně 3 - 5 let "učením se jezdit"(a v té době to reprezentovalo minimálně 10 závodů ročně), než se dostal na opravdu Velké závody.

Prostě i když byla spousta věcí v tehdejší době špatně, tak tento systém zaručoval přinejmenším to, že se do těch velkých závodů nedostali jezdci, co "nemají mozek", popř. ruce na rychlou závodní jízdu.

Proto u nás vyrostli takoví jezdci, jako Vojtěch, Enge, Michl atd.

No a proč jsem se tak rozepsal? Protože mě s..e, že každý blb, co má místo rukou "kravský vemena", ale zato má dostatek peněz si licenci může koupit a beztrestně zabíjet lidi, jako ten právník, který má za 10 let odjeto 29 pofiderních závodů a pustí ho v super rychlém autě na závodní trať!

Když nic jiného tak tento systém by měl být od bývalého SVAZARmu převzat!

 

A ještě jeden trochu drsnější dodatek: kdokoliv, kdo si troufne přes horizont jet 160 km/h je u mě normální hovado (a nejenom u mě jak jsem to konzultovat s bývalými jezdci).

Upraveno uživatelem jirka404
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Co je kde k***a špatně?

 

skus ci najdes desat rozdielov. zacni vykonom.

 

ak si niekto mysli ze jebat 200cisiel pomedzi bučky a rodinné domy je OK, tak treba zmenit prasky alebo doktora. Motocyklovy sport s vynimkou ostrovov z ulic zmizol pradavno, hlavne pre bezpecnost jazdcov. A muselo ich zahucat nemalo. Ostrovanom sa to toleruje, s vysvetlenim ze po starocia sa mnozia s vlastnymi sesternicami, tak je to aj tak jedno. Inak sa tomu hovori aj tradicia, oni si na tom dost iracionalne zakladaju.

 

Takze je nacase aby sa to stalo aj u aut. Tentokrat pre bezpecnost nie jazdcov, ale tych ostatnych. Myslim ze okolostojacich uz zahucalo dost /tiez mi napadli Darwinove ceny, ale kedze sa jednalo o male deti, nie su take poznamky namieste/. Bude sa jazdit mimo obyvanych oblasti, aky problem. Cely sever europy je pusty, nech sa paci. Driftujte odusu.

post-4112-041442400 1352686548.jpg

post-4112-021635100 1352686553.jpg

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako totální laik, vítr posoudit nemůžu, ale už absolutně nechápu toto " Pojďte, pojďte se schovat - pojedou další"

To se maj Ti lidi schovat do sklepa, odjet na urlaub?Kdo to vlastně povoluje? Starosta, zastupitelstvo?Maj z toho obce tedy hromadu hrachů?

Hold, to mi rozum nebere.

 

http://www.youtube.com/watch?v=vq8QuIMK830

 

podla mna si len chudak nevsimol ze je mokro na ceste.. ved to sa normalne moze stat, pan policajt, no nie? ta voda na ceste takmer nebola vidiet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té rally... komentáře na novinkách postrádají smysl, ted řidič má nadosmrti na triku 4 životy za které nenese přímou zodpovědnost. Co to je za kecy, že měl přizpůsobit jízdu stavu vozovky?! To snad nemyslí vážně, vždyt je to závod! Jede se na čas! S tím větrem bych tomu věřil, proto se závodí na uzavřených silnicích a každý na svojí zodpovědnost. Je to tragedie, místo jsem neviděl, nemůžu soudit, ale lidi jsou ovce, lezou všude a zakazovat rally? To můžeme zakázat hokej, motorky, prostě všechno. Riziko je a bude a pokud si někdo nevědomě stoupně špatně do zatáčky uzavřeného závodu, tak způsobí akorát trauma řidiči. Nemyslím si že ten chlapík byl amatér, závodí 10 let. Tady to bohužel bude asi částečná vina pořadatele a náhody. Jsem zvědav jak to dopadne, každopádně té posádce ted ten mediální zájem nepřeju a to ani pozůstalým, novináři jsou hyeny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi bych to přesunul někde do přírody, kam si myslím, že tyto závody patří a přejezdy po vesnicích jim omezit rychlost od úseku k úseku třeba na 50Km/H" Ty lidi se ve vesnici přeci nemají kam schovat, když ty auta tam lítaj 200km/h, můžeš bejt zalezlej třeba v baráku, a první takovejhle idiot, kteréj to nemá pdo kontrolou ti ho zbourá a zabije tě" Pro ty pozůstalí to je hrozný, samozřejmě i ti závodníci to asi nebou mít v životě lehké"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té rally... komentáře na novinkách postrádají smysl, ted řidič má nadosmrti na triku 4 životy za které nenese přímou zodpovědnost. Co to je za kecy, že měl přizpůsobit jízdu stavu vozovky?! To snad nemyslí vážně, vždyt je to závod! Jede se na čas! S tím větrem bych tomu věřil, proto se závodí na uzavřených silnicích a každý na svojí zodpovědnost. Je to tragedie, místo jsem neviděl, nemůžu soudit, ale lidi jsou ovce, lezou všude a zakazovat rally? To můžeme zakázat hokej, motorky, prostě všechno. Riziko je a bude a pokud si někdo nevědomě stoupně špatně do zatáčky uzavřeného závodu, tak způsobí akorát trauma řidiči. Nemyslím si že ten chlapík byl amatér, závodí 10 let. Tady to bohužel bude asi částečná vina pořadatele a náhody. Jsem zvědav jak to dopadne, každopádně té posádce ted ten mediální zájem nepřeju a to ani pozůstalým, novináři jsou hyeny.

Příteli, musím říct, že mám úplně opačný názor, je to výhradně chyba toho řidiče a řekl bych, že i jeho zodpovědnost. Potom taky podotýkám, že to není závod, jak píšeš, ale soutěž. Soutěže se jezdí za provozu a taky podle pravidel sil. provozu (s vyjímkou rychlostních vložek). Ty vložky by potom měly být zabezpečeny pořadatelem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Really mezi baráky nepatří...ta pravděpodobnost, že se tam budou motat lidí, kteří netuší, co je může potkat a jdou jen čumendu, je moc vysoká...ty děti asi stály na špatném místě, ale dle mého je zodpovědností organizátora, aby to v průběhu závodu sledoval a pral lidi z rizikových míst jinam...pak by si možná ušetřil ty nepříjemné okamžiky, kterým čelí organizátoři smutné "lopenické" ralley..

 

Semry, řeči typu zakažte všechno jsou krapet mimo...umírá ročně deset diváků ELH po zásahu pukem? Kolik lidí se nevrátilo z Grand Prix v Brně, protože je na tribuně sejmula mašina?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K té rally... komentáře na novinkách postrádají smysl, ted řidič má nadosmrti na triku 4 životy za které nenese přímou zodpovědnost. Co to je za kecy, že měl přizpůsobit jízdu stavu vozovky?! To snad nemyslí vážně, vždyt je to závod! Jede se na čas! S tím větrem bych tomu věřil, proto se závodí na uzavřených silnicích a každý na svojí zodpovědnost. Je to tragedie, místo jsem neviděl, nemůžu soudit, ale lidi jsou ovce, lezou všude a zakazovat rally? To můžeme zakázat hokej, motorky, prostě všechno. Riziko je a bude a pokud si někdo nevědomě stoupně špatně do zatáčky uzavřeného závodu, tak způsobí akorát trauma řidiči. Nemyslím si že ten chlapík byl amatér, závodí 10 let. Tady to bohužel bude asi částečná vina pořadatele a náhody. Jsem zvědav jak to dopadne, každopádně té posádce ted ten mediální zájem nepřeju a to ani pozůstalým, novináři jsou hyeny.

:sad01_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik kde a při čem umřelo lidí já nemohu posoudit, ale pochybuji že rally je nejnebepečnější sport, sám rád jezdím a kdybych měl možnost se podobné soutěže jak uvádí mechano účastit tak předpokládám že je to organizované, připravené a prostě pojedu, ano nehody se stávají zrušili kvůli tomu tenkrát skupinu B. Že auto nezvládli, to se v rally stává, obvykle se taky nikdo nezraní auta jsou na takové úrovni bezpečnosti že posádka obvykle vyvázne bez zranění. Ale diváci to je věc jiná, nechci to soudit ale dávat vinu řidičovi učastnícího se asi špatně ošetřené soutěže? Vinu ponese z části pořadatel a pak stále probíhá vyšetřování. Docela jsem zvědav na výsledek. Na faktu už to bohužel nic nezmění. Nehod při rally je poslední dobou u nás hodně to připouštím.

 

EDIT: Mechano - posílal jsem SZ, je možné ty hodinky opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...