Přejít na obsah

Citizen Promaster Pilot Radio


Pivas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mám zkušenost s titanovou verzí, naprosto perfektní hodinky, bezúdržbové, v reálu naprosto perfektně čitelné (i když vypadají, že je na ciferníku moc informací najednou). Jednou jsem zažil, že jsem zřejmě omylem něco zmáčkl a pak mi dalo práci je zase uvést do normálního chodu, ale jinak za cca 3 roky žádný problém. Doporučuji verzi s kovovým náramkem - jako náhradní díl je strašně drahý a řemen koupíš podstatně snáz. Bral bych je hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to nadčasový model, který se dočkal vylepšení v podobě nového stroje (E660 - multifrekvenční + rezerva chodu 10 měsíců) a ty nové verze (označení CB) jsou dokonce levnější. S PVD na tahu to bohužel není, tam by byla jedině možnost si dokoupit tah a nechat si na to někde udělat PVD, což jde, ale je to už celkem raketa. Já osobně bych volil verzi v titanu (na rozdíl od jiných titanů je Supertitanium odolnější vůči poškrábání, než ocel), ale je to na každém :-) Jinak v oblasti jako je solár/rádio/GPS/titan podle mě Citizenem nejde udělat chybu - jenom si vybereš co se Ti nejvíc líbí vzhledově a za ty prachy dostaneš maximum. Jestli budeš mít cestu do Prahy, zastav se u nás v Helveti - máme je skladem (většinou i verzi na tahu stříbrnou a stejně tak verzi v titanu), můžeš to omrknout ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zdravim, trochu se přiživím na tomhle vlákně zajimá mě jestli se dá sehnat ten světle hnědej řemen zvlášť. Přece jenom se mi hodinky na kůži a i gumě líbí o něco víc ale tady by byl hřích koupit je na kůži a připravit se o ten titanový tah kterej se dost možná bude shánět ještě hůř

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně originálních řemenů kontaktuj oficiální zastoupení v Praze GOLDTIME.

Většinou řada AS, nově CB mívala řemeny se speciální sponou Citizen.

Mají k nim také i tyto spony.

Řemeny s trnovkou mi byly většinou krátké a volil jsem nákup osvědčené značky v použitelné délce.

 

Na další část otázky ohledně náramku sis odpověděl sám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nedá mi to a ještě se musím zeptat jestli je nějaký zásadní rozdíl mezi řadami AS a CB? Já jsem si všimnul nějakých změn na ciferníku ale funkce mi přijdou asi stejné snad jen že CB neukazují L M H tedy intenzitu rádiově řízeného signálu nic víc jsem nezaregistroval a ještě že AS dělají jen v titanové verzi nebo jsem tu ocelovou nenašel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Zdravím zkušené hodinkáře s dotazem ohledně rádiového řízení signálu hodinek Citizen, jestli seřizování signálu funguje i ve východní části ČR? Slyšel jsem, že vysílač signálu je u Mnichova, proto se ptám. Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 30. 3. 2020 v 19:18, Kalisport napsal:

A nedá mi to a ještě se musím zeptat jestli je nějaký zásadní rozdíl mezi řadami AS a CB? Já jsem si všimnul nějakých změn na ciferníku ale funkce mi přijdou asi stejné snad jen že CB neukazují L M H tedy intenzitu rádiově řízeného signálu nic víc jsem nezaregistroval a ještě že AS dělají jen v titanové verzi nebo jsem tu ocelovou nenašel

Nová veze CB má strojek E660 - multifrekvenční + rezerva chodu 10 měsíců, zatímco AS přijímá pouze z Německa a má rezervu myslím 6 nebo 8 měsíců. AS bylo i v oceli 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ivori2003 včera jsem odpoledne nechal za oknem dvoje Citizenky. Počasí u nás bylo taktak, chvilku sluníčko se střídalo s mráčky. Cca kolem 18:00 jsem je dal někam do knihovny. Potom kolem 22:30, ne že by úplně svítily, ale čas se odečíst dal.

(jsme ve vláknu Promaster, tak jedny z nich byly Promastery.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...