Přejít na obsah

Citizen Promaster Pilot Radio


Pivas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 74
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Moje zkušenost je, že odečtu bez nasvícení kdykoliv. Ale žádná pecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám sice jiné Citizen ale stejný luminofor počítám. Tak nejsem tak úplně OT


Mám UV svítilnu na 3 AAA články SV021 21 UV LED svítilna - na neven.cz

mám jich několik, v autě i na psacím stole a jednu vedle postele předělanou na napájení z přebytečné 5v dobíječky na mobil - ale to není podstatné)
stačí na cifr baterkou "mrknout" a je naplno nabitý, za pár desetin vteřiny. nádhera.

Za 135 Kč+pošťák

nejsem reklamní agent, ale fakt mi baterečka dělá radost a tak to zas jednou zveřejňuju,
za ty prachy užitečný pomocník...

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 sodekcz: Na pár desetin vteřiny, ale musiš rychle mrknout :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nabité je to na tak dlouho jak je lumi dobrá, žejo,
moje Citizeny i Seika do rána v pohodě (cca 8 hodin)

jde o to, že nemusíš čekat u lampičky půl minuty, abys to nabil na maximum

(Na to je UV 390nm docela dobré. Elektrony co se mrcasí kolem atomu Stroncyja na samém kraji dostanou hentým fotoňem herdu a ono je to vysťouchne o schodek vejš . A ony pak postupně seskakujou zpátky dólu a při tom zase posílají foton nazpátek, ale už ve viditelném světle)

(abych to podal lidově neboli vulgárně ;o)

 

fakt doporučuju, taky s lampičkou zkontrolujete bankovky, a kde je která krevní skvrna, i jiné tělní tekutiny kam až vsákly, potvory,
plno legrace. Například černé kafe je v UV světle docela zelené.....

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Nezkoušel jste je někdo přezout na řemen? Co by jim tak mohlo slušet? Někdy si říkám, že s tím kovovým tahem je to taková hromada kovu, že by tomu odlehčení řemenem (opticky, na ruce těžké nejsou) mohlo slušet. Ale zase z vlastní zkušenosti vím, že kdykoliv jsem takovéto podobné hodinky dal na řemen, do večera byl tah zpátky, tak bych nerad kupoval řemen do šuplíku... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Budeš se divit, ale nepřehledné opravdu nejsou. Navzdory zdánlivému přeplnění ciferníku je odečet času bezproblémový, a to i na ostatních, podobně koncipovaných modelech, se kterými jsem měl osobně tu čest. Snad ještě kdyby ta hodinová ručka byla plná, bylo by to o fous lepší, ale to je jen můj subjektivní názor. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hodinová ručička s dírou (o to menší plocha pro lumi) byla první věc, kvůli které jsem váhal s nákupem. Nepochopil jsem designerský záměr. Ale koupil jsem a nelituji. Vlastně je tak nějak od nákupu beru jako součást sebe a dodnes mě nenapadlo hledat nějaké mouchy. Tak to asi má být. Dělají mi radost a rád po nich sahám. 

 

Některé jiné Citizenky mi přišly nepřehledné. Tady je to v pohodě. Kolik je hodin vidíš hned a ty ostatní věci taky odečteš. Spíš se mi kazí oči na čtení a ty titěrnosti se pomalu ztrácí...:) (brýle na blízko zatím nemám)

Upraveno uživatelem sodekcz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...