Přejít na obsah

Nove pekne mensie potapky


vrcan

Doporučené příspěvky

Ide niekto do nich?

 

https://www.kickstarter.com/projects/1764552257/knut-gadd-cult-diver-arctic-circle-limited-edition?ref=4xmhvd

 

skoda toho mineral sklicka a quartzu, ale cena je super vzhladom na to.

 

take otloukanky ako vysite, dizajn ozaj podareny...

 

vaham... ale asi ano.... keby mali zafir a automat tak nevaham vobec :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj tiez odporucam ist do akychkolvek cez kickstarter s velkou trpezlivostou a iba s 99% ocakavanim, casto sa projekt oneskori, alebo sa nieco vyrazne zmeni, sem tam nedodaju vobec a je to cista strata penazi (podla mna teraz uz velmi raritne, mne sa to stalo iba raz z cca 20 pripadov hodiniek cez ks co som osobne riesil).

 

Palom, ano, zrejme ista volba ist nejaky mainstream, ked uz nie microbrand a ks projekt. Mne to tale takto uplne vyhovuje a vyhladavam pravy opak ako mainstream, nie z principu, ale inak si moc nevyberiem, mam zvlastne chute vacsinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co je na tomhle projektu tak zvlastni? Dalsi prerostle potapky s nijak extra zajimavym designem a s barvama akorat v cerne a modre, aby nahodou nebyli moc extravagantni.

K tomu vsemu tema, ktere se mi jevi dost stupidne. Kdyz uz maji plno kecu o severnim polu, tak z toho meli udelat nejake male cestovatelske Amundsenky. Nejake novodobe expy ve 36, 39 a 42mm pouzdre. Ne zas probuh dalsi potapky.

 

Ja bych chtel jednou na Ks videt projekt: ?Nemame zadnou umelou historii ani odkaz na fejkoveho cloveka. Mame ale super napady a proste chceme vyrabet hodinky pro vas fanousky, krerym smartwatche nic nerikaji, ale presto nechcete smutne hledet na prazdne zapesti.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...