Přejít na obsah

PRIM MASARYK L.E.


Doporučené příspěvky

"7. března 2020 uplyne přesně 170 let od narození prvního československého prezidenta Tomáše Garrigue Masaryka (TGM). K připomenutí této významné události připravil tradiční český výrobce náramkových hodinek PRIM výjimečnou limitovanou edici PRIM MASARYK."

 

Co jí říkáte?

mUSvAsRPiHqmTeoMOOdh_s.jpg

 

(více zde: https://www.prim.cz/cz/produkt/prim-masaryk-l-e-105707)

 

Za mne je to další pokus o netradiční hodinky a podobně jako Mucha (ač ty jsou "jen" quartz) to má nejspíše ke značce přitáhnout nové lidi. U limitky za 100k CZK však nevím, zda z toho nebude další Karel IV.

Upraveno uživatelem Locky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky pěkný, ale toho Masaryka tam taky nevidím.

 

Já tiše doufal, že až přijde správnej čas, vyroběj v Novým Městě worldtimer kapsáče, něco jako udělal Žižlavský pro Wilsona. Určitě by ty ručně psaný města v Eltonu zvládli, včetně Čikága a Žibraltaru :)

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/81564-ceske-hodinky-28-prezidenta-usa-woodrowa-wilsona/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o modelu od Prokop a Brož jsem nevěděl. Moc zajímavý počin! Jen ta lupa mohla být na minutové části, kde se mi líbí praktické označení čtvrthodin. :) To mi u Primek chybí, ale aspoň to není přímá kopie...

Upraveno uživatelem Locky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodinky se mi samy o sobě líbí. Ale kilo bych utratil (hodinkově) jinak.

Nechápu, co je na nich to výjimečné. To se dá s nadsázkou tvrdit o každé limitce. A neumím tam najít tu spojitost s TGM. Proč zrovna výročí 170 let od narození? Za 5 let bude výročí 90 let od odchodu z funkce prezidenta, za sedm roků bude výročí 90 let od jeho úmrtí, to bude taky něco?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

divný hodinky, divná "baťovská" cena

 

cigi by nám to vysvětlil tak, že by na ně stála fronta  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...