Přejít na obsah

Test osobnosti


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny, 

 

v rámci svého studia Vás prosím o pomoc a zároveň Vám nabízím možnost vyzkoušet si kvalitní test osobnosti. 

Pokud byste o test měli zájem, následujte prosím tento odkaz: http://inkblot.vyzkum-psychologie.cz?997

 

Všem účastníkům děkuji.

 

Michal

Upraveno uživatelem Monkey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm....test je docela podraz a to tak, že fakt dost. Opravdu jsem byl zvědavý na analýzu mých odpovědí na skvrny, ale ne. Test je rozdělen do čtyř částí přičemž skvrny zabírají zhruba tři čtvrtiny času (v mém případě). Zbytek jsou dva relativně jednoduché osobnostní testy a pár osobních údajů (obecných). Ve výsledku Vám to napíše, že skvrny nejsou schopni analyzovat, protože algoritmus není ještě dostatečně nakrmen daty. No, takže jsem je vlastně poskytl já. A zbylý osobnostní test je tam vlastně jen proto, aby vám vůbec něco vyšlo. OK, nemám problém se zúčastnit výzkumu, ale, sakra, napište to rovnou na začátek a nedělejte z lidí blbce. Takhle to je opravdu spíše spamový příspěvek a jsem zvědav, kde to kolega Monkey ještě všude vytapetoval. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to strašně zdlouhavý a loudavý. Přetrpěl jsem skvrny, dublovaný jako a co ještě a co ještě a co ještě . . .

no a pak označ pro každou odpověď zvlášť kde to vidíš . . .

tam jsem vytek u 4 obrázku a vypnul to.

 

Doufám že je to bráno jako konstruktivní kritika a nebudou tu zvonit pánové v bílých pláštích.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to jen test osobnosti, ale možná i test inteligence :-) Pro ty, kteří tady brblou - než slepě kliknete na "začít test", tak jste si nejdřív měli přečíst popis projektu - je to sběr dat :-) viz:

Zapojte se do výzkumu

V této fázi výzkumu potřebujeme nashromáždit velké množství reakcí lidí na neurčité podněty, konkrétně inkoustové skvrny. Vedle toho potřebujeme každého respondenta nechat vyplnit dva až tři krátké psychologické inventáře, abychom mohli výsledky vzájemně srovnávat. Zapojte se do výzkumu a pomozte nám v naší snaze. Navíc získáte okamžité vyhodnocení vyplněných inventářů. Vaše účast zabere 30 až 50 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...