Přejít na obsah

Potrebuji radu s vyberem


Doporučené příspěvky

Po te co jsem mel celkem klidne hodinkove obdoby a TUDOR BB 58 me absolutne uspokojivali jako me EDW (evry day watch) tak bych si rad poridil neco dalsiho. A vybiram mezi Omega DeVille Tresor 435.13.40.21.02.001, Rolex OP 39 114300 (white dial) a Grand Seiko SBGA293. A porad se nemuzu rozhodnout chci neco decentniho vice do oblekovek. A ted se dostavame k jadru me otazky nenapada vas neco podobneho max 40mm, bilej cifernik a ve stejne cenove skupine =) 

post-35397-0-94420700-1583549309_thumb.png

post-35397-0-10456700-1583549498.jpeg

post-35397-0-07850200-1583549508_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som na tvojom mieste volil OP39. Ak ti BB58 vyhovuje ako EDW tak OP bude to prave. Sam mam BB58 a Exp 1 co je podobne puzdro ako OP a mozem skonstatovat ze na kazdodenne nosenie je to dokonale kombo. Ak by si chcel ale nieco odvaznejsie tak by som z vyberu urcite nevynechal Cartier Santos.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OP mám a musím podotknout, že to úplně oblekovky nejsou. Vzal bych Omegy, protože mají super strojovnu, sedí jim řemen a celkově jsou to velmi uhlazené hodinky. Taky by měli být nejnižší a půjdou nejlíp pod manžetu. U GS mě ruší rezerva chodu, kterou stejně u příležitostných oblekovek nepotřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak Omegy tak by som sa urcite primarne pozrel na 39 mm Globemaster? velmi pekne a specifikacie tiez top... za mna lepsie ako Deville

https://www.chrono24.sk/omega/constellation-globemaster-steel-silver-opalin-dial-39mm-new--id13570151.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JLC tiez nie je zly napad. Entry level Master a Reverso modely su cenovo zrovnatelne s RLX OP a hlavne pri JLC sa da poriesit aj GM nakup so slusnou zlavou..

 

https://www.jaeger-lecoultre.com/ch/en/watches/master/master-control-date/1548420.html

https://www.jaeger-lecoultre.com/ch/en/watches/reverso/reverso-classic-large-monoface-manuel/3858522.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predem se omlouvam ze pisu bez hacku a carek ale moje klavesnice je nejak neumi. Diky moc za rady. JLC vypadaji dobre ty MASTER CONTROL DATE zajdu do AD jestli je maji abych si je dal na ruku. No Rolex OP jsem vlastnil v sede variate v dobe meho hodinkoveho neklidu kdy jsem hodinky menil skoro casto jak ponozky a vzdy jsem si myslel ze dalsi hodinky jsou naporad. OP mi prisli super univerzalni hodinky a daji se nosit i na kozenem reminku (fotka je z netu). Omegy TRESOR jsme mel na ruce v Sedna? gold variante ( zlate hodinky fakt nemuzu pred 50 nosit bych se citil divne a nezmenilo to ani to ze mi na ne AD davalo 30% slevu ) ( fotka je me pidi zapesti a Omega TRESOR ) a sedi super a srdce tech hodinek je naderne maji krasny zvuk a jsou opravdu oblekovky. No a GS je proste neco jineho made in Japan tam se mi libil ten spring drive technologicky. Zatim vede Omega, ale co me trosku desi je ztrata hodnoty pokud to neni Moonwatch tak je to celkem dramaticke. Rolex at se deje co se deje tak si zatim drzi sve a GS je nekde mezi. Bohuzel tady na NZ jsme daleko od vseho takze AD je skoro jedina moznost ale zase je kupuju bez GST (cesky DPH)    

post-35397-0-72504300-1583607903_thumb.jpg

post-35397-0-35079900-1583609501_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle mého skromného názoru je Omega DeVille Tresor skvělá volba! Absolutní čistota, zcela nadčasový design a skvělá strojovna - prostě pecka! Za mě tedy rozhodně hlas pro Omega Tresor.  :guitar: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...