Přejít na obsah

Orient MAKO Seamaster 2020 le


jajak

Doporučené příspěvky

No za mě nic moc - tyhlety tištěný rámečky kolem daydate dokážou dokonale pohřbít jinak i krásný hodinky - hrozná móda :( Taky bych docela rád rovnej ciferník až do kraje. Barva ciferníku mě taky nevynáší nikterak do extáze...

Jo a co že to maj na skle i ciferníku za škrábance, nebo se mi to zdá?

 

Nebýt tady tědlech blbostí, líbily by se mi a to moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:)

Neee, urážet nikoho nechci, ale uznej sám, že na těch fotkách vypadají...ehm, abych někoho neurazil, velmi nelákavě.

Máš pravdu. Když se tak dívám na ty fotky, tak stojí fakt za...

Jdu vzít vrtačku a zrušit foťák v telefonu. :)

No já vím, ono je to spíš rukama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo no jo vlastně, máš pravdu, teď už je aktuální ten F6922, jako je na Kamasu, že jo?

 

Hele jajaku, že ty si vzal prostě jenom na starý dobrý makoxl brusku a sjel si jim tou bruskou nožky, že jo? ;)

Upraveno uživatelem ten blbej
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to si udělal sám? Teda tak to klobouk dolů, kdybych se do něčeho podobnýho pustil já, asi by ani nešlo poznat, že to původně byly hodinky. Jako fakt dobrý,no. Eště bych jenom ten poškrábanej minerál zahodil ve prospěch safíru. Jo, to bych udělal určitě. Teda gratulace veliká!

 

Jinak, vím, že tu budu asi děsně nepopulární, ale Orienty se mi líbily o mnoho víc, než Omegy. Nevím, čím to je, prostě nesnáším, přímo nenávidím Omegu, nemůžu si pomoct, je to ve mně nějak hluboce zakořeněný, je to silnější, než já, prostě vidím Omegu a je mi blivno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, dodělal jsem to pár minut před tím, než jsem fotil. To sklo jsem zkoušel rozleštit, ale nějak se mu nechce. Asi zkusím sehnat safírové. To mi připomíná, že jsem zapomněl změřit jeho výšku. Průměr jsem naměřil 31.95,takže cokoli trochu větší by se nějak připasovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...