Přejít na obsah

Steinhart OCEAN 1 BLACK


iMaty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 673
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Keramická luneta je velmi příjemné překvapeni. Strašně špatně se to fotí, ale v reálu mi připadá dobře čitelná a nepůsobí tak zvláštně jako na většině fotek. Přikládám pár neumělých iPhone rychlocvaků:-)

 

guze8e4e.jpg

 

u3ydavy4.jpg

 

6e7y2aqu.jpg

 

epaba4yn.jpg

 

rydyqe7y.jpg

 

anaga6u7.jpg

 

Z toho modrého antireflexního odrazu viditelného na poslední fotce v kyklopu sedím na prdeli už 24 hodin, je tam skoro pořád a je boží:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Toš taky jsem si říkal, jestli už nejsem magor, když si kupuju druhé v podstatě stejné hodinky:-) Ale OVM budu šetřit a z blacků plánuju udělat opravdové tooly a vyzkoušet co snesou:-) Myslím, že jim bude obouchání a patinka z nošení náramně slušet.

Upraveno uživatelem Kostra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co Ondro, jaké jsou první dojmy? Doufám, že helmu můžu nechat příště doma:-)

Helma nebude nutná :)

Dojmy? Hodne vysoka kvalita zpracování, od cifru přes lunetu a její chod az po tah. Účinný AR, háže pekne modre záblesky. Kyklop zvětšuje jak ma. Jedine lumi mi přijde slabší, ale to bude tím ze jsem zvyklý na Seika a těm to asi úplne konkurovat nemůže, pokud se lumi týká

Uvidíme jak budou slunečné dny, světla je dnes pomalu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem rád:-) A s Moonama dle mého ideální kombo a do kila se ještě vejde pár kousků pro radost.

 

Presne tak :)

 

 

Koukám, že jich měl Kubson nějak povícero kousků

A za den se všechny prodaly .. Těžce nedostatkové zboží
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...