Přejít na obsah

Steinhart OCEAN 1 BLACK


iMaty

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 673
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

Všechny šobrky jsou nově lepené - Loctite nr. 243. Při zkracování tahu se

musejí nejprve nahřát.

Neni treba sroubky nahrivat, staci mit dobry skroubovak, soustredit se na povoleni, aby sroubovak nevyskocil z drazky a tedy vyvinout vetsi tlak pri povolovani...jde to, vlastni zkusenost... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Páni kolegové, poradíte mi někdo nějaký vhodný řemen na Oceany 1. Rád bych tah občas vystřídal a hadr nechci. Líbil by se mi nějaký karbon a nebo něco s kontrastním prošitím. Jen mám obavy z délky nožiček, aby pak nebyla u pouzdra  zbytečně velká mazera.

 

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj, rozhoduji se při koupi SO1 klasicky mezi lunetou s keramikou a hliníkem. Rozdíl po technické stránce je mi jasný. Jde mi to vizuál:) Koukal jsem všude po netu a vykoukal jsem správně, že rozdíl mezi ker a Al je v tom, že ker je lehce do lesklošeda, zatímco Al klasicky matně černá?

 

U fotek hodně záleží na světle. Na některých není rozdíl skoro poznat:-/

 

Do showroomu chronohopu se boušel nedostanu.

 

Dík

Upraveno uživatelem poiko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne,tak to není.Keramická luneta se prostě jen více leskne.Je to hladké jako sklo a proto ty indexy jsou v určitém úhlu hůře čitelné.

Tak,tak.Vem keramiku a neblbni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

na stránkách výrobce se

 

http://www.steinhartwatches.de/en/OCEAN-1-BLACK,14.html

 

jsou nově fotografie tohohle modelu s gumou přímo protenhle model, nevypadá to špatně. Ale co mě překvapilo, že výrobce v popisu už neuvádí na že sklíčko je vybaveno antireflexem? to lehce navyklává moje rozhodnutí koupit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta guma je teda extra paskvil. Už gumu na Tudorech jsem nechápal, ale tohle je ještě dál v absurdnosti.

 

 

Máš pravdu, předsedo.

A ta jejich keramická luneta je prostě nějaká divná. Hliník se k nim hodí víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pročítám toto vlákno, protože stále zápasím s myšlenkou, zda  u mých Ocean 1 black vyměnit hliníkovou lunetu za keramickou? Udělal někdo z vás tenhle krok a jaké má dojmy?  Díval jsem se na  stránky Steinhart, cena je 30 Eur, netušil jsem že luneta má zadní stranu samolepící.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se výměny týče, přehazoval jsem teď coke za pepsi a byl to docela boj. Jinak na ocean one black mám keramiku a jsem spokojeny jako želva. Kupoval jsem tenkrát i hliníkovou, ale pochybuji, že se kdy dostane na hodinky. Keramika je úžasná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...